Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt,ovo je Sabine Lisicki

    Ovi iz zirija kao da gledaju horor film,sta im je
    Last edited by Drunken Whaler; 06-11-11, 23:39.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Tudje slike mozes da kacis a svoje kad si okacio koliko se secam pobunio si se protiv mnogo ljudi ovde, na sta ti to lici, sta glumis ti nekog pametnog?
      Uvek si bio pun mrznje. Imaj malo razumevanja.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Uvek si bio pun mrznje. Imaj malo razumevanja.
        Nemam razumevanja seljak sam i dzukela ali hocu da znam odakle mu ideja da posle onog nastupa kaci necije slike ovde.

        Comment


        • Ivane na koga te ova podsjeca,i tebe Indigo.

          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Nemam razumevanja seljak sam i dzukela ali hocu da znam odakle mu ideja da posle onog nastupa kaci necije slike ovde.
            Kakvog nastupa? Mislis na ono kada je izbacio svoje slike?
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Nemam razumevanja seljak sam i dzukela ali hocu da znam odakle mu ideja da posle onog nastupa kaci necije slike ovde.

              hahahahahhaahhahahahahahahhaha Valjda ce ti on odg na to. xD

              @Adine za ovu savitljivu nema neki smajli koji balavi kao retardiran, da opise lepo situaciju.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Kakvog nastupa? Mislis na ono kada je izbacio svoje slike?
                Mislim na ono sto se pole toga desilo zbog tih slika.

                Comment


                • Na ono kad nije mogao da zaspi svu noc,kad je oca cimao da mu donosi flesku,mogao covjek posao da izgubi tada!Nije naucio lekciju zbog pretrpljenog straha,pisao gazdi i kome sve ne,prijetio otvorice grupu na fbu itd
                  sigpic

                  Comment


                  • @adin
                    na Nichole Romana?
                    Ne znam... reci nam ti
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Na ono kad nije mogao da zaspi svu noc,kad je oca cimao da mu donosi flesku,mogao covjek posao da izgubi tada!Nije naucio lekciju zbog pretrpljenog straha,pisao gazdi i kome sve ne,prijetio otvorice grupu na fbu itd
                      Zaboravio si Banovica Strahinju i silne jedinice koje je dobio jer je celu noc ostao pored racunara, ugrozen, nesiguran, uplakan.

                      Comment


                      • Koje rostialjenje po decku.

                        Comment


                        • Banovica bi on spremio nego je prosao kroz pakao taj dan!Tantalove muke su malo dijete za njegove.Znam da je ujutro iako nesiguran dobio 3 iz Strahinje,dokaz o kakvom se tu kapacitetu radi i za sta bi bio sposoban da nije imao problem na forumu kad je prakticno puskom naceran da postuje slike!I dan danas zivi u strahu i okrece se za sobom jer se boji da ga neko ne presretne i mozda cak i udari.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Na ono kad nije mogao da zaspi svu noc,kad je oca cimao da mu donosi flesku,mogao covjek posao da izgubi tada!Nije naucio lekciju zbog pretrpljenog straha,pisao gazdi i kome sve ne,prijetio otvorice grupu na fbu itd
                            Vladane,ti sada nas vices,ali koliko se ja sjecam ti si ga najvise iscimao

                            Ugrozio si mu zivot covjece
                            Last edited by Drunken Whaler; 06-11-11, 23:50.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Koje rostialjenje po decku.
                              Kakvo nezdravo okruzenje je postao ovaj forum za virtuelni zivot....
                              Ako me neko uvredi i uplasi i ako ne budem znao otpevati neku pesmu ili setiti se nekog filma sve cu vas tuziti za mentalno sakacenje putem subliminalnih, sakrivenih poruka, poruka u kodovima i citanja izmedju redova(tu su sakrivene sve pretnje) ...
                              Zatim sledi virtuelni sud koji ce permanentno obrisati vas nalog blokiranjem IP i celog rutera, pa vi jos jednom razmislite pre nego sto mi kazete ista
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Kakvo nezdravo okruzenje je postao ovaj forum za virtuelni zivot....
                                Ako me neko uvredi i uplasi i ako ne budem znao otpevati neku pesmu ili setiti se nekog filma sve cu vas tuziti za mentalno sakacenje putem subliminalnih, sakrivenih poruka, poruka u kodovima i citanja izmedju redova(tu su sakrivene sve pretnje) ...
                                Zatim sledi virtuelni sud koji ce permanentno obrisati vas nalog blokiranjem IP i celog rutera, pa vi jos jednom razmislite pre nego sto mi kazete ista
                                Ma daj bre Indigo,idi spremaj se za to trcanje,pusti ti virtuelni zivot
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X