Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Shardonnay Indigo pruza jako fino život ,nemoj ga odbiti past ce u depresiju jer kad ce naći neku djevojku koja zna jednu postavu nekog tima.
      A za Brazili ima da idemo pa ima tamo ,jako lijepih stvari i za vas .
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Uhhh brazilke [ATTACH=CONFIG]3253[/ATTACH] Obozavam ih! ali kad vidim da zensko toliko prica o fudbalu,transferima,dogadjanjima u klubovima,ligama,kad joj je to nacin zivota,auuuu pi brate bolesno..ne bi mogao bas da \spavam/ sa njom..kao da sam lega sa muskarcem ne daj boze lijepo je kad voli neki klub,kad pogleda utakmicu s amnom..volim ja to,ali da joj je fudbal maltene nacin zivota ili slicno,au brate aj zdravo! znam tako neke
        Mudro zboris, komso.

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          Brazil je todali overrejted. Nema potrebe da mi neko kida ruku, jer imam sat koji vrijedi par evrica...

          Ja bih zelio da upoznam mr.gold-a. Cini mi se kao cool lik i siguran sam da poznaje dosta hot riba. U sustini, jedino zbog toga i zelim da ga upoznam. Zbog bas bas hot riba... Ostali me manje-vise ne interesiraju. Osim ako nisu hot. Pa ne moraju bit ni ribe, ako imaju dobar personaliti.
          E ja sam ti zaljubljen u jednu takvu djevojku(mislim ne bas takvu,ali slicnu). Isli smo par puta na trcanje( to sam je ja malo prevario da ce trcanje znatno uticati na gradju ) ,zna da nabroji cijelu postavu Barcelone(jer i navija za Barcu),a naravno,zna i polovicno da nabroji igrace Celsija( tu se vidi moj uticaj)
          E sad,meni to malo i smeta,jer ona ne prati taj fudbal zbog fudbala,nego zbog fudbalera
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Sigurno zbog tenisera...

            Edit: Ivane, je l' se meni cini ili si ti editovao post, tj. obrisao jedan dio posta?
            Last edited by eM; 05-11-11, 14:43.

            Comment


            • Pa Ivane... ako navija za Barsu zbog onih liliputanaca, onda si stvarno u problemu.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Sigurno zbog tenisera...
                Tek sam kasnije vidio na sta je licio moj post,pa sam izbrisao to. Sad sam bas poludio
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Dobro je, ja mislila da mi se ucinilo da sam procitala.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pa Ivane... ako navija za Barsu zbog onih liliputanaca, onda si stvarno u problemu.
                    E to mi nije jasno,zasto voli Barselonu... Vjerovatno zato sto su ,,najbolji na svijetu"(po njenim rijecima) Sta ima tamo da se vidi...nista...
                    E sad pominje Fabregasa puno,a ja ludim zbog togaaa... Razlog vise da mrzim Barselonu
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Problem je kada ti se devojka pocne loziti na Odbojkase i Plivace, onda je gotovo, fudbaleri i nisu neka konkurencija
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Meni je Fabreagas pre mnogo bolje izgledao, sad mi vise nije toliko zanimljiv
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Oni grdo-grdni?! Mora da te i Stepanek privlaci...

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Problem je kada ti se devojka pocne loziti na Odbojkase i Plivace, onda je gotovo, fudbaleri i nisu neka konkurencija
                            Srecom ne pokazuje interesovanje za odbojkasima i plivacima...
                            Ali nema mi nista gore nego kad kazu:,,Jaooj,vidi ga kakav je ,to je fudaler,ovo ono..." a taj jadnik nema 5 grama u njega, ruuuuzaann, katastrofa, ada bruka... aji jbg
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Cim navija za Barsu i Celzi u kompletu to je nesto sumnjivo ja da ti kazem ;)
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Originally posted by Shardonnay View Post
                                Cim navija za Barsu i Celzi u kompletu to je nesto sumnjivo ja da ti kazem ;)
                                Ne navija za Celsi, ali zna da nabroji igrace
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X