Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Gotovo je!
    Banovacu Bojanu!!!

    Comment


    • Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Eto,jinxy vam je to onako otvoreno rekla,ja nisam imala srca. :-\ :-\
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg93026#msg93026 date=1253277773]
          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg93023#msg93023 date=1253277644]
          Bojana o cemu ti to,mislis li stvarno da nas Aleksa lozi ???,pa momak je rodjen na isti dan kad i Novak,ej na isti,zar ti ne shvatas sta to znaci ???,ti samo pokusavas da nas posvadjas cini mi se >
          [/quote][/quote]

          Sram da te bude...kako si pala nisko....ti si poput onih kojima nista ne ide,i onda beskropulozna,ocajna,isfrustrirana,pokusavas..ides na sve ili nista...svim mogucim i nemogucim,dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima.


          Sram te bilo .
          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Moram hitno da idem da se nadjem sa Viskovicem.
            Vladane preuzmi forum!

            Bojana kada se vratim, ako nastavis tako, i da za sobom u provaliju bana vuces i jinxy.
            Bolje nemoj da me cekas!!!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Jinxy i ja samo pricamo istinu
              Ja sam pokusala na fin nacin da vam objasnim,posto ste mi bas dragi,ali nije mi uspelo. :-\
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • [/quote]
                Pa Bojana i ti si meni draga,ali mislim da grijesis i da Aleksa navija za Novaka,ali sad Jinxy kaze da je registrovan na Rogerov forum,pa zasto Aleksa,ako jesi,noz u srce si mi zabio :'(
                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93027#msg93027 date=1253277808]
                Ma direktor te obicne grupice.....u razredu...nije to nista ozbiljno .
                [/quote]
                A te obicne grupice,joj kako sam ispao glup,izvini Aleksa :-[ :-[ :-[ :-[
                Ahahahahahahahahahahahaah,smijem se sam sebi...ahahahahahaah...smijem se koliko sam glup...ahahahahahahaah
                sigpic

                Comment


                • [/quote]
                  Pa Bojana i ti si meni draga,ali mislim da grijesis i da Aleksa navija za Novaka,ali sad Jinxy kaze da je registrovan na Rogerov forum,pa zasto Aleksa,ako jesi,noz u srce si mi zabio :'(
                  [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93027#msg93027 date=1253277808]
                  Ma direktor te obicne grupice.....u razredu...nije to nista ozbiljno .
                  [/quote]
                  A te obicne grupice,joj kako sam ispao glup,izvini Aleksa :-[ :-[ :-[ :-[
                  Ahahahahahahahahahahahaah,smijem se sam sebi...ahahahahahaah...smijem se koliko sam glup...ahahahahahahaah
                  [/quote]


                  Pljuni me ako sam regovan na tom sajtu za koji prvi put cujem .
                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Aleksa sto da te pljujem ???
                    Pa Aleksa one dvije kazu da si tamo registrovan i da tamo postujes,cak si se i radovao kad je Roger pobijedio Novaka,mislim izvini sto sumnjam,ali ja tamo nisam registrovan i crv sumnje postoji,ajde zakuni se da nisi i meni ce to biti dovoljno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg93036#msg93036 date=1253278529]
                      Aleksa sto da te pljujem ???
                      Pa Aleksa one dvije kazu da si tamo registrovan i da tamo postujes,cak si se i radovao kad je Roger pobijedio Novaka,mislim izvini sto sumnjam,ali ja tamo nisam registrovan i crv sumnje postoji,ajde zakuni se da nisi i meni ce to biti dovoljno.
                      [/quote]

                      Kunem se u sve ,da nisam registrovan na tom sajtu .
                      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93037#msg93037 date=1253278598]
                        Kunem se u sve ,da nisam registrovan na tom sajtu .
                        [/quote]
                        E izvini brate sto sam sumnjao,u tebe,ali necu vise vjerovati ovoj Bojani i ovoj Jinxy >,ispao sam budala sto sam sumnjao u tebe,a ipak si rodjen na isti dan kad i Novak,nije to mala stvar 8)
                        A Aleksa sto da te pljunem ???,ja necu...
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Bojana i ja lazemo?
                          Hocete da vam kazemo koji mu je nick?
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg93040#msg93040 date=1253278756]
                            Bojana i ja lazemo?
                            [/quote]


                            i ponovo ih Aleksa presao
                            jinxy,ja ne znam sta vise da radimo :-\
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=jinxy link=topic=1649.msg93040#msg93040 date=1253278756]
                              Bojana i ja lazemo?
                              [/quote]
                              U pa nisam to rekao ;),nadam se da me necete pogresno razumjeti :-\,mozda to nije isti Aleksa,kako je tome Aleksi nik na tom forumu ???
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Nick mu je RogiInMyHeart.
                                Eto vam sada.
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X