Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora da idemo u Brazil, hladno ovde mnogo!!! Inace ima mesta za sve, mi smo vrlo dobri i velikodusni momci, gledamo da pomognemo svima!

    Comment


    • Uhhh brazilke napaljen.gif Obozavam ih! ali kad vidim da zensko toliko prica o fudbalu,transferima,dogadjanjima u klubovima,ligama,kad joj je to nacin zivota,auuuu pi brate bolesno..ne bi mogao bas da \spavam/ sa njom..kao da sam lega sa muskarcem ne daj boze lijepo je kad voli neki klub,kad pogleda utakmicu s amnom..volim ja to,ali da joj je fudbal maltene nacin zivota ili slicno,au brate aj zdravo! znam tako neke


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Shardonnay View Post
        Njah, kad u kafani vidite kakve smo mi forumasice, zaboravicete na taj Brazil
        Brazil je todali overrejted. Nema potrebe da mi neko kida ruku, jer imam sat koji vrijedi par evrica...

        Ja bih zelio da upoznam mr.gold-a. Cini mi se kao cool lik i siguran sam da poznaje dosta hot riba. U sustini, jedino zbog toga i zelim da ga upoznam. Zbog bas bas hot riba... Ostali me manje-vise ne interesiraju. Osim ako nisu hot. Pa ne moraju bit ni ribe, ako imaju dobar personaliti.

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Uhhh brazilke [ATTACH=CONFIG]3253[/ATTACH] Obozavam ih! ali kad vidim da zensko toliko prica o fudbalu,transferima,dogadjanjima u klubovima,ligama,kad joj je to nacin zivota,auuuu pi brate bolesno..ne bi mogao bas da \spavam/ sa njom..kao da sam lega sa muskarcem ne daj boze lijepo je kad voli neki klub,kad pogleda utakmicu s amnom..volim ja to,ali da joj je fudbal maltene nacin zivota ili slicno,au brate aj zdravo! znam tako neke
          Bolje da je slusas dok ti prica o cipelama koje je upravo videla.

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Bolje da je slusas dok ti prica o cipelama koje je upravo videla.
            Ili o nadogradnji noktiju, novoj frizuri.....
            Ovako bolje, devojka koja ce ici na trcanje sa tobom, devojka koja ce pricati o fudbalu, zamisli da zna prve postave iz Mancesterskog derbija Garantujem da bih je ozenio, al prvo naravno da se izdivljacim po Brazilu, Ibizi ili Amsterdamu...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ništa lepše i slađe nego kada se nas dvoje lepo spremimo , pa na neki sportski događaj odemo, a da li je to stadion ili hala, meni ne smeta i ne biram, da vičemo i skačemo i naravno pobedimo u zadnjoj minuti
              Spoiler
              Mada, to samo kada igra reprezentacija, jer navijamo za različite kubove.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Treba ti neko pored koga se osecas zivim, a ne ti kao tipicna devojka da obilazis butike a on kao tipican muskarac da ispija pivo ispred tv-a i tako zivite srecni i zadovoljni A to sto ja znam ceo prvi tim Milana napamet, pa znala bih ga svakako, sa njim ili bez njega, voleo on to ili ne. A ko ne voli takve devojke, pa to nije nikakav problem, ovih drugih koje to ne zanima ionako ima mnooogo mnogo vise ;)
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Originally posted by Shardonnay View Post
                  Treba ti neko pored koga se osecas zivim, a ne ti kao tipicna devojka da obilazis butike a on kao tipican muskarac da ispija pivo ispred tv-a i tako zivite srecni i zadovoljni A to sto ja znam ceo prvi tim Milana napamet, pa znala bih ga svakako, sa njim ili bez njega, voleo on to ili ne. A ko ne voli takve devojke, pa to nije nikakav problem, ovih drugih koje to ne zanima ionako ima mnooogo mnogo vise ;)
                  Udaj se za mene, obecavam ti uzbudljiv zivot, dorucak u krevetu, putovanja, ples i poeziju
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Ovo je definitivno sansa koja se ne propusta!
                    Uzmi mi zemljaka.

                    Comment


                    • Ali Indigo onda ne mozes u Brazil
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        Ali Indigo onda ne mozes u Brazil
                        Ma vodim i tebe, nisam ja zastareli tradicionalista....
                        Ko razume, razumeo je sta sam hteo reci
                        Ne prihvatam odbijanje...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Spoiler
                          Ali nema veze, zato za sve ove ekipe preko grane... navijamo za iste. Pa kad zasednemo ispred TVa i raspalimo po kokicama...


                          Last edited by miloolja; 05-11-11, 13:27.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Spoiler
                            Pa to jeste istina, svi sa foruma navijaju za Werder i pomno prate igru tog tima.

                            Comment


                            • @Olja





                              Comment


                              • Pa pazi, bilo je slično samo bez baklje...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X