Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Devojke, vazno je da bi nama bilo super, ako i vas zabavi, jos bolje!

    Ja bih definitivno bio pozadi i lencario, to mi je specijalnost, tj. jedna od. A za kasapljenje, ne bi imali nista od mene oni, jedino mozda pogan jezik, al' sumnjam da im se i to isplati, tako da ja mislim da sam bezbedan.

    P.S. Indigo, naravno da moze i tamo, al' treba puno para za to. Odemo u Amsterdam, i naci ce se svega tamo!

    Comment


    • Čuja da ja bunreg dajem pored vas dvojce ,vidi Seoski je dobio najlakši posao da ljenčari ,pa neka on da bubreg svakako će odmarati.
      Ma odakle vadiš te klipove ,stvarno ima da organizujemo putovanje,imaju tamo one iz serija one dobre.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Samo da udjes u Amnesiu treba ti 50e. Jednog dana cu podici kredit i otici tamo, prosto moram to da uradim u zivotu
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Verovatno mislis na Sensation White Ali sto bi isli igde kad nam je tu Exit, 1000 drogiranih i pijanih devojaka

          @Madone, tragikomedija a? Strasno, ali eto povescemo neke od vas, zna se pod kojim uslovom, mada sam naziv grupe govori da ga ispunjavate

          @Shardonnay, ja moram otici to mi je san...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment




          • Ima da i mi idemo na časove Sambe.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Nisam mislio na Sensation, bio sam ovde i ici cu i sledece godine kod nas. Ali vise volim psytrance, progresive trance, trance muziku, onako ludje, prija mi ta sado mazo bass ideja, da mi onako prolupa mozak za jednu noc i k'o nov sam! Dutch people know how to party! A i licno obozavam Holandiju i zelim da odem tamo. Tamo su zurke, legalno sta hoces, pravo mesto za mlade.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Nisam mislio na Sensation, bio sam ovde i ici cu i sledece godine kod nas. Ali vise volim psytrance, progresive trance, trance muziku, onako ludje, prija mi ta sado mazo bass ideja, da mi onako prolupa mozak za jednu noc i k'o nov sam! Dutch people know how to party! A i licno obozavam Holandiju i zelim da odem tamo. Tamo su zurke, legalno sta hoces, pravo mesto za mlade.
                A znaš li nešto važno za žene NJemačke ?
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Jok, nikad nisam bio smekerski tip. Ali idemo tamo da saznamo. :P

                  U stvari znam jednu stvar, sto mi je rekao jedan nemac na moru, citiram ga : "samo im pricaj kako su nesto najlepse sto si video, hvali ih, i dobices odmah".

                  EDIT: Mada kad bolje razmislim, to nista nije drugacije ni ovde.

                  Comment


                  • Matoriii, bila je nedavno takva zurka, znaci zlooo

                    I jedna od mojih omiljenih...
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Njemice su ti najbolje u sexu barem kažu da su najvatrenije.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Hard style !!!!! Kidanje mozga





                        P.S. Na ovom drugom klipu jedna od najbolje izrecenih reci za zivot i zurke. A za drogu ko kako hoce, posto se i ona pominje, bas cudno da se na ovakvim zurkama cepa droga. aahahahahahahah

                        Samo sto bedak ovo traje tipa 2 sata, verovatno da je duze, popadali bi od bassa.

                        EDIT: na prvom klipu 3:50, ZNAS KAKVA PLAVUSA!!!!!!! Predivno prelepa, ako to ima ikakvog smisla hahahaha

                        A za nemice, saznacemo jednog dana, sto bi rekao Nikola Kojo u filmu Mi nismo andjeli 1, jos samo nekoliko hiljada i smiricu se majke mi.
                        Last edited by Seoski Terminator; 19-10-11, 23:22.

                        Comment


                        • Ma daj ljudi šta ovo slušate kavi su vam ovo tehnjaci ,pa pobit ćemo se u autu koju ćemo muziku slušati ,gdje Rock ljudi Gotic,sinfo ,naš domaći Rock batali ove budaleštine....
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Indigo postavio dobre zenske i ulepsao mi dan,a posle ste sve za*rali sa ovim narkomanima
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Ma volim ja dobri stari rock, a i nemam frku da se pusti bilo sta u kolima osim ove nase estradne agonije, ja kad putujem negde previse sam srecan da bih se zamajavao sitnicama!

                              P.S. Adine vidim da znas najvise o mozgu, pa bi trebao da znas da ima i nas "cudnih" koji volimo ovakve ludnice! Kazem ja sado mazo, kad volis da ti bass ispomera mozak!

                              P.S. Evo ti ovaj klip, dobar je!




                              EDIT: Aco, droga je univerzalna, ne bira vrstu muzike!

                              Comment


                              • Eto Aco reci im ,neka nose ove prikaze ,pa bolah strah te se okrenut na njihovm koncertu ,a glava ti je stalno spuštena ako njih vidiš scre ti pukne .
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X