Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Eh, što se slatko ismejah večeras, što sa drugaricama, što sa tutom... ne mogu da prestanem da se smejem
    A veče baš nije obećavalo....
    To su te sitnice koje zivot znace a koje drugarice ako nisam indiskretan previse,ove sa foruma ili iz real lifea?

    Originally posted by miloolja View Post
    Šta vam je? Došla jesen..
    Ma lek su vam dobre drugarice, a može i tuta... družite se sa njim i nema depresije ič
    Ne volim jesen,ne volim kad pada lisce zlatno,ne volim kisu,a ne volis ni ti verovatno...

    Ja npr. nemam tu privilegeiju da se tako slatko ismijem,pa kako se zaradi to,kako se dolazi do toga?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Adin View Post
      Sad ću vam reći nešto ja kad sam ovo čuo naprosto nisam mogao vjerovati ,da ljudi svoju depresivnost liječe depresivnom muzikom.Ali eto to je opet logično na neki način ako ćemo se voditi onom poslovicom "Klin se klinom izbija".
      Tacno ! ;)
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Adin View Post
        Sad ću vam reći nešto ja kad sam ovo čuo naprosto nisam mogao vjerovati ,da ljudi svoju depresivnost liječe depresivnom muzikom.Ali eto to je opet logično na neki način ako ćemo se voditi onom poslovicom "Klin se klinom izbija".
        Ja to radim, ubedacim se nacisto i onda se polako oporavljam...
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Tacno ! ;)
          Ivane da li ti možda zanš zašto,Kinezi svojoj djeci dok su još mala posebno ženskoj vežu noge u maramicu i ne dopuštaju da im nogice rastu?
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            To su te sitnice koje zivot znace a koje drugarice ako nisam indiskretan previse,ove sa foruma ili iz real lifea?


            Ne volim jesen,ne volim kad pada lisce zlatno,ne volim kisu,a ne volis ni ti verovatno...

            Ja npr. nemam tu privilegeiju da se tako slatko ismijem,pa kako se zaradi to,kako se dolazi do toga?
            Vladane!!!
            Pa gde si ti?

            E sad mnogo hoćeš da ti kažem.. te koje su, te kakve su, te sve to...
            Ti voliš jesen, koliko se sećam
            A za smejanje, mogu da ti odam tajnu, koje zapravo i nema... počneš malo da se smeješ, pa još malo, pa malo, po malo..ooooohhhhooooohohohohoho hooooooooooo.. krenu ti suze...

            Nema tu posebnog recepta, ali ništa nije dobro nego nezaustavljiv smeh, ma i glupost ti je posle smešna...
            Zamrzeće me ovi depresivni...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Adin View Post
              Ivane da li ti možda zanš zašto,Kinezi svojoj djeci dok su još mala posebno ženskoj vežu noge u maramicu i ne dopuštaju da im nogice rastu?
              Pa mislim da je to tradicija kod njih,smatraju da je fino ako djevojke imaju "male" noge
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Vladane!!!
                Pa gde si ti?

                E sad mnogo hoćeš da ti kažem.. te koje su, te kakve su, te sve to...
                Ti voliš jesen, koliko se sećam
                A za smejanje, mogu da ti odam tajnu, koje zapravo i nema... počneš malo da se smeješ, pa još malo, pa malo, po malo..ooooohhhhooooohohohohoho hooooooooooo.. krenu ti suze...

                Nema tu posebnog recepta, ali ništa nije dobro nego nezaustavljiv smeh, ma i glupost ti je posle smešna...
                Zamrzeće me ovi depresivni...
                A ne,to i ja radim svakog dana.Kada pocnem da se smijem,ne prestajem.Sve mi je smijesno A i drago mi je kad vidim da se neko smije,kao na primjer ti sada
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Mogli bi Lepi da bace ovde neki vic iz svoje bogate riznice iz grupe, taman da se smejemo svi zajedno
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Originally posted by Shardonnay View Post
                    Mogli bi Lepi da bace ovde neki vic iz svoje bogate riznice iz grupe, taman da se smejemo svi zajedno
                    Pa gde si drugarice, ti si nam nedostajala večeras... a i Bojana... "Evo sada mogu"...a nema je nigde... dok Maja samo .."Sve vas gledam i nadgledam"...

                    Originally posted by ivan piper View Post
                    A ne,to i ja radim svakog dana.Kada pocnem da se smijem,ne prestajem.Sve mi je smijesno A i drago mi je kad vidim da se neko smije,kao na primjer ti sada
                    I previše možda to radim
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      Pa mislim da je to tradicija kod njih,smatraju da je fino ako djevojke imaju "male" noge
                      Pa dobro jeste tradicija ,i jeste da smatraju da je fino ,ali takođe oni misle da su djevojke sa mnjim nogama bolje u krevetu...
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Olja, hoces da mi pravis tortu za rodjendan? Al mora neka poveca, da mogu sve svecice da stanu
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Vladane!!!
                          Pa gde si ti?

                          E sad mnogo hoćeš da ti kažem.. te koje su, te kakve su, te sve to...
                          Ti voliš jesen, koliko se sećam
                          A za smejanje, mogu da ti odam tajnu, koje zapravo i nema... počneš malo da se smeješ, pa još malo, pa malo, po malo..ooooohhhhooooohohohohoho hooooooooooo.. krenu ti suze...

                          Nema tu posebnog recepta, ali ništa nije dobro nego nezaustavljiv smeh, ma i glupost ti je posle smešna...
                          Zamrzeće me ovi depresivni...
                          Cao Olja Imam nekih obaveza pa ne stizem,a i ja sam u nekoj depresiji pa mi ovaj tvoj post malo razdrmao

                          Ja volim jesen i nije to problem,ali ovih dana samo ovu pjesmu slusam pa ti je onda sve jasno ;) Zato je lijepo vidjeti da se neko slatko smije


                          Nece te niko zamrzjeti,to je sjajno,ali treba imati i drustvo za taj nekontrolisani smijeh,pa ti kasnije sto se ono kaze i prst bude smijesan,srecna si sto to imas
                          Vazan je i duh osobe,a tvoj je bas razdragan i optimista si sigurno u zivotu
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Adin View Post
                            Pa dobro jeste tradicija ,i jeste da smatraju da je fino ,ali takođe oni misle da su djevojke sa mnjim nogama bolje u krevetu...
                            Pa na vrijeme razmisljaju o tome bgm
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Adin View Post
                              Pa dobro jeste tradicija ,i jeste da smatraju da je fino ,ali takođe oni misle da su djevojke sa mnjim nogama bolje u krevetu...
                              PAzi jbt ovo nisam znao...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                PAzi jbt ovo nisam znao...
                                Ubuduće Indigo gledaj u noge kolike su ako je broj 42 bježi od nje,ako je manji siguran si...
                                A Indigo znaš koji je običaj kod Eskima?
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X