Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Kako stalno prvi?
    Cak nekoliko mjeseci nije bio prvi.
    I nisam ja za te sitne funkcije. 8)
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Uh pobegao sam sa srpskog da vam ugrejem rucak,mister ser gospodine mr.Gold!Nadam se da vam nece smetati sto ce se ohladiti dok ne dodjem do Beograda?

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg92957#msg92957 date=1253272930]
        Uh pobegao sam sa srpskog da vam ugrejem rucak,mister ser gospodine mr.Gold!Nadam se da vam nece smetati sto ce se ohladiti dok ne dodjem do Beograda?
        [/quote]
        E ovo je ono pravo,svaka cast Dart,moja desna ruko,ali ako nastavis ovako,bojim se da cu ja postati tvoja desna ruka,pa te molim da malo ipak smanjis,sa ovim sjajnim slihtanjem 8)
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          dart i dalje nema Mikija na avataru
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Dart vracaj Mikija >
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg92960#msg92960 date=1253273346]
              Dart vracaj Mikija >
              [/quote]
              Necu,gledaj svoja posla.Ne pada mi na pamet da vratim onakvu muskarcinu,nabijam sam sebi komplexe. >

              Comment


              • [/quote]
                To su moja posla,ko ti je dozvolio da skines Mikija,je li onaj Manda,ako jeste reci mu da mi se vise ne obraca,a ti da si neki covjek,drzao bi ga do subote, opet da si neki covjek,ispostovao bi opkladu,ali je ocigledno da nisi...
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg92964#msg92964 date=1253273605]

                  To su moja posla,ko ti je dozvolio da skines Mikija,je li onaj Manda,ako jeste reci mu da mi se vise ne obraca,a ti da si neki covjek,drzao bi ga do subote, opet da si neki covjek,ispostovao bi opkladu,ali je ocigledno da nisi...
                  [/quote]
                  Manda ljudina mi je dozvolio da skinem avatar,jer ti ionako nisi imao nista sa tom opkladom.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg92957#msg92957 date=1253272930]
                    Uh pobegao sam sa srpskog da vam ugrejem rucak,mister ser gospodine mr.Gold!Nadam se da vam nece smetati sto ce se ohladiti dok ne dodjem do Beograda?
                    [/quote]

                    Sta ima za rucak?
                    Nemoj da je preslan. Ni da je zagoreo.
                    I vodi racuna da ima dovoljno, ja sam jako tezak covek.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg92965#msg92965 date=1253273693]
                      Manda ljudina mi je dozvolio da skinem avatar,jer ti ionako nisi imao nista sa tom opkladom.
                      [/quote]
                      Ja nisam imao nista sa opkladom ,pa sta mislis,da se Manda sjetio Mikija,e kako si samo naivan
                      Vracaj Mikija >
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg92966#msg92966 date=1253273746]


                        Sta ima za rucak?
                        Nemoj da je preslan. Ni da je zagoreo.
                        I vodi racuna da ima dovoljno, ja sam jako tezak covek.

                        [/quote]
                        Srneca ledja punjena pikantno zacinjenom piletinom filovanom gljivama punjenim sunkom i sirom,zatim filovana paprika,a spremio sam i porciju srednje pecenog bifteka,za svaki slucaj.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg92968#msg92968 date=1253273992]
                          Srneca ledja punjena pikantno zacinjenom piletinom filovanom gljivama punjenim sunkom i sirom,zatim filovana paprika,a spremio sam i porciju srednje pecenog bifteka,za svaki slucaj.
                          [/quote]

                          To je to!
                          Dobio si kancelariju tik do moje.

                          Znas li kada nam najbolji doazi?
                          (sifra "Milko Poter")

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg92970#msg92970 date=1253274282]
                              evo dart moze da razmenjuje recpete [/quote]

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ljudi dosao nam je Aleksa

                                Aleksa ljudino, imamo dva bota: bojanaBG i jinxy.
                                Da ih banujem?


                                P.S.
                                Hoces da te i dalje zovemo Aleksa ili umetnicki Milko Poter?

                                Comment

                                Working...
                                X