Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huligan-filozof.

    Oni obicno nemaju 2 grama mozga(cim rade to sto rade),tako da mi je ovo malo cudno...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Promasih pdf odavno sam rekao da ovde gde svi zajedno imate IQ 200 necu vise da zalazim i slucajno dodjem, uvek se pokajem ispisem gomilu postova i nista pametno ne cujem, samo klince koji su umislili da je tenis sport pa da samim tim sto ga prate znaju nesto i par ljudi koji ga prate 100 godina i koji pokusavaju te klince da nauce nesto ali posto klinaca ima tipa 1000 ne mogu i onda sami otupe kao ti klinci. U zdravlje teniseri i srecno vam navijanje.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Promasih pdf odavno sam rekao da ovde gde svi zajedno imate IQ 200 necu vise da zalazim i slucajno dodjem, uvek se pokajem ispisem gomilu postova i nista pametno ne cujem, samo klince koji su umislili da je tenis sport pa da samim tim sto ga prate znaju nesto i par ljudi koji ga prate 100 godina i koji pokusavaju te klince da nauce nesto ali posto klinaca ima tipa 1000 ne mogu i onda sami otupe kao ti klinci. U zdravlje teniseri i srecno vam navijanje.
        Da nije smijesno bilo bi zalosno

        Comment


        • Aj pozdrav huliganu,za vikend nekome glavu rascijepaj preko neta ako je to moguce
          sigpic

          Comment


          • A Huligani se ubise od IQ-a...

            a ovaj post o tenisu ko mi protumaci,vodim ga na 3 piva!
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Aj pozdrav huliganu,za vikend nekome glavu rascijepaj preko neta ako je to moguce
              Ma ja bi volio da je on huligan,ali on huliganstva nije vidio ;) To su ti oni furaci koji sada nazalost ima na svakom cosku ;)

              Comment


              • Otkud vi znate da li je neko internet navijac, samo mi to recite? A MVP je covek koji je redovan na Jugu.
                sigpic

                Comment


                • so what!!
                  to mu ne daje za pravo da dođe i da izvređa ceo teniski podforum!!
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • 24 sata dnevno na forum,to se zove internet huligan!I bice banovan za ono odjebi!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      24 sata dnevno na forum,to se zove internet huligan!I bice banovan za ono odjebi!
                      Bas vodis statistiku.

                      Kaznu je zasluzio, samo sto internet navijac nije neko ko ide na svaku utakmicu, onda smo i Mac i Wade i ja internet navijaci po tome.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bjekovic jbg,Bjekovic

                        Tmac je nesto drugo,to je pravi navijac,on je navijac,a ne huligan!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Promasih pdf odavno sam rekao da ovde gde svi zajedno imate IQ 200 necu vise da zalazim i slucajno dodjem, uvek se pokajem ispisem gomilu postova i nista pametno ne cujem, samo klince koji su umislili da je tenis sport pa da samim tim sto ga prate znaju nesto i par ljudi koji ga prate 100 godina i koji pokusavaju te klince da nauce nesto ali posto klinaca ima tipa 1000 ne mogu i onda sami otupe kao ti klinci. U zdravlje teniseri i srecno vam navijanje.
                          Ajde ti genijlac ne vredjaj,bjezi tamo u Partizan i postaj.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Bjekovic jbg,Bjekovic

                            Tmac je nesto drugo,to je pravi navijac,on je navijac,a ne huligan!
                            Necu na ovu temu vise, samo je poenta da ljudi koji su stvarno tamo nisu internet navijaci ili huligani nego navijaci ili huligani.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Pa kao mutavi moroni da sedimo na utakmicama? Nikad!
                              Moroni su i Englezi i Njemci svakako, a mi smo prava gospoda!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kad ti je dosadno, udri coveka macetom! Nikad dosadno nece biti na planeti dok su ljudi tu.


                                A definitivno sumnjam da je MVP internet "huligan". Samo ne znam sto se raspravljate uopste oko toga.

                                Comment

                                Working...
                                X