Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ma ajde bre ne mlati, taj pandur je bio pijan razvaljen i vadio je pistolj na severu, klosar jedan obican kao i taj sto mu je nabio u usta ali ako su Urosa kaznili toliko koliko jesu pandura su morali bar upola jer je njegova krivica takodje velika. ACAB!
    Naravno da se treba kazniti svako ko pravi sranja.Ali cinjenica je da je bolesno podrzavati coveka koji nekom hoce da nabije baklju...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      Nema nista dok se ne uvedu zakoni kao u Engleskoj.Ne samo uvedu naravno vec i postuju.
      Pa kao mutavi moroni da sedimo na utakmicama? Nikad!

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Pa kao mutavi moroni da sedimo na utakmicama? Nikad!
        Sto da sedimo?


        Znas dobro sta se treba zabraniti...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Sto da sedimo?


          Znas dobro sta se treba zabraniti...
          Ne znam ja boga mi, navijacki pokret necete ugasiti, to sigurno!

          Comment


          • Koji navijacki pokret?Da se koljete i ubijate kao ovi majmuni?Jel to cilj navijackog pokreta?

            Ja ne znam sta to engleski zakon brani osim tuca i nereda.

            I koji to "mi" necemo ugasiti navijacki pokret?
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Koji navijacki pokret?Da se koljete i ubijate kao ovi majmuni?Jel to cilj navijackog pokreta?

              Ja ne znam sta to engleski zakon brani osim tuca i nereda.
              Onda ga procitaj ponovo, a za vas sminkere navijace ima zapad ima istok pa semenke u ruke i na svakih 10 minuta psujte ponekog svog igraca i nek vam bude puno srce.

              Vi '' pametni '' simpatizeri koji toboze ne mogu na utakmice zbog huligana. Znate ona cuvena fraza '' ne mogu dete, na stadion da odvedem zbog budala '' e takvi izgovori onih kojima je zao da daju 200 dinara za utakmicu i koje mrzi da dignu dupe da odu od stadiona nece proci, mozete samo da nas gledate i da psujete nista vise.

              Comment


              • Nisam upoznat puno sa navijackom sitauacijom u Srubiji.Ali u BiH iz kola u kolo iz godine u godine uvijek iste grupe prave sranja,nacionalisticki vrijedaju a te grupe nisu Manijaci i Horde Zla.Jer clanovi tih grupa su odrasli u Sarajevu,gradu gdje zive tri naroda i gdje su svi gradska raja ;)

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Onda ga procitaj ponovo, a za vas sminkere navijace ima zapad ima istok pa semenke u ruke i na svakih 10 minuta psujte ponekog svog igraca i nek vam bude puno srce.
                  Hajde prosvetli me,sta pravi navijac treba da radi?
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Hajde prosvetli me,sta pravi navijac treba da radi?
                    Pravi navijac treba da srcem i dusom navija za svoj klub,da da grlo i dlanove,i DA iskljucivo navija za svoj tim i ne nasjeda na nikakve provokacije sa druge strane ;)

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Hajde prosvetli me,sta pravi navijac treba da radi?
                      Slobodan sam da ti kazem da odjebes sa ovom raspravom dvadeseti put, svaki put me zamoris tom nekom diskusijom, lepo ti kazem za takve kao sto si ti, Jug i sever nisu zato ne pokusavajte da promenite ono sto nikad necete moci, na istok batice ili na zapad a ako ti je skupo sedi kuci ionako vam je to uvek primarna opcija.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Slobodan sam da ti kazem da odjebes sa ovom raspravom dvadeseti put, svaki put me zamoris tom nekom diskusijom, lepo ti kazem za takve kao sto si ti, Jug i sever nisu zato ne pokusavajte da promenite ono sto nikad necete moci, na istok batice ili na zapad a ako ti je skupo sedi kuci ionako vam je to uvek primarna opcija.
                        Ocigledno je da ti nisi pravi navijac,ali nema veze.Hamza je sve rekao,a ti nastavi po svom...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Huligan koji 24 sata visi dnevno na forum
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Huligan koji 24 sata visi dnevno na forum
                            Mangup na baterije ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Huligan koji 24 sata visi dnevno na forum
                              Rekao sam ti vec pre mozda mesec dana da jeftin sarkazam nece kod mene, ocigledno si zaboravio pa te evo podsecam.

                              Comment


                              • Zapazanje vise,a sarkazam bi bio da to nije istina,posto jeste onda tu nema ni s od sarkazma
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X