Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Akane,sta ti znas o CG,velika je to zemlja,imaju oni mnogo toga,cuj nekog Vladana i most samo.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • HELPP! Zelim da pokrenem stream i uglavnom on ide preko Windows Media Player ali nece nikako da mi ga otvori.Na Operi kaze misses plug-ins,a na Mozili sve normalno i kliknem play ali opet ne zeli!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Akane,sta ti znas o CG,velika je to zemlja,imaju oni mnogo toga,cuj nekog Vladana i most samo.
        Pa nisam ja to uopste rekao,procitaj sta sam ja napisao...ili se otrijezni
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Pa znam,al on nume da stane,pa vidis kako pise ove postove,sve ti je jasno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Mandusic je gori od Bunka,otrijezni se covjece pa onda dodji na forum
            sigpic

            Comment


            • jeste,uprau si,samo sto on siroma pije onaj medicinski alkohol pa mu udari u glavu,ma vidis ti to i sam
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ljudi,ima li zainteresovanih za otvaranje teme za Shangai,sutra/prekosutra?
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Ja otvaram temu za Sangaj, prijavila sam se jos davno.
                  Ako stignem veceras, ako ne sutra. ;)

                  Comment


                  • Sad sam se razocarao ja sam htio otvoriti temu Shangaj ali Maja je bila brža.....
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Ako niko nije uzeo Paris eto ga tebi Adine
                      sigpic

                      Comment


                      • Adine,nikakav si dzentlmen,dame imaju prednost valjda!
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Evo ja sam sad pocela otvarati, inace bih ti bez problema prepustila, svakako sam u frci s vremenom. ;)
                          Inace, kad zelis da otvoris neku temu, samo se najavi ovdje u tadbasu. Vladan je vec rezervisao London, ako se ne varam, Pariz je jos uvijek slobodan. ;)

                          Comment


                          • E hvala Vladane Paris je moj nemoj da ga ko gleda....
                            Ma ipak ću ja morati da budem dzentlimen nema mi druge...
                            Ma uredu je Majo....
                            Last edited by Adin; 04-10-11, 22:26.
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Odlicno,a London sam odavno rezervisao,bice tu sumiranje sezone najboljih 8,tako da planiram velike stvari
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X