Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice dana meni je nekako najmrza nedjelja.Jer znam da je sutra ponedjeljak i vec sam psihicki opterecen.A omiljeni je naravno petak!

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ponedeljak je najbolji,definitivno
      I to poneđeljnik kad je baš tropa vrijeme... Kad pada kiša vec par dana, pljusti, vjetar, kolege mrzovoljne, pričaju kako se ubuđasmo... Uživanje.

      Comment


      • Petak i Subota


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment



        • Evo i sa vama koji ne zalazite na kosarkaski pdf, da podelim klip ove legende.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Večeras počinje http://hbo.hr/series/camelot-ep-1_-71044
            Da li je neko gledao? Vladane?
            Nisam,imam je u planu,ali toliko ih vec pratim da ne znam kad cu jos i ovu ubaciti
            Originally posted by M_G_S View Post
            I to poneđeljnik kad je baš tropa vrijeme... Kad pada kiša vec par dana, pljusti, vjetar, kolege mrzovoljne, pričaju kako se ubuđasmo... Uživanje.
            Da,da,jos je po meni najbolje kad je cica zima pa ustanes iz toplog,vidis ukucane koji mogu da spavaju do kad oce,a ti imas obaveza jer je ponedeljak.Ima li ista ljepse?Ja sam postavio pitanje pa cu na njega i odgovorit'.Ne.
            sigpic

            Comment


            • Oooo vidi potpisa .... što se duplirao... hahahhaha...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post

                Evo i sa vama koji ne zalazite na kosarkaski pdf, da podelim klip ove legende.
                Brate, ulepsao si mi usran dan ovim klipom.

                "Ko se radi ne boji se gladi! Osecam se sjajno!"

                Vatikanski spijuni!

                Last edited by Ernesto; 03-10-11, 20:04.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Ovi iz njuza su kraljevi

                  Teniski vikend: Noletova devojka najlepša, Tipsarević uzeo neki turnir

                  FOTO NJUZ: Odbojkašice Srbije osvojile zlato posle pobede nad Nemačkom 3:2
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Na pocetku je bilo i zanimljivo,sad vec gube dodir
                    sigpic

                    Comment


                    • MEni je savrsena fora, posto je na Blicu, svaki drugi tekst o odbojkasicama, ustvari bio tekst sta je Djokovic porucio na tviteru
                      a sekund posle mec lopte u SF, nisu pokazali njih kako se raduju, nego njega i to su malo duze drzali kadar
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja to nijednom nisam vidio,mozda zato sto ne citam te kvalitetne portale.
                        Sto se tice dolaska Novaka na utakmicu i kadriranja on sigurno to ne zeli,ali da se ne lazemo ima vecu popularnost nego svi sportisti iz Srbije zajedno
                        Last edited by Vladan; 03-10-11, 20:25.
                        sigpic

                        Comment


                        • e sad si mi odbrusio...
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Jer ko se radi ne boji se gladi

                            A gde ti je lična karta?
                            -U automobilu

                            Mogao sam više, obećavao sam do jaja ali PRC

                            Bracni status: Zaljubljen. Ali ludo zaljubljen. U Mariju. I ako me prevari rekao sam ubiću sebe, nju i njega.
                            - Ne možeš baš tim redosledom, prvo njega, pa nju, pa sebe.
                            - Ali ja sam vudu džedaj.

                            Veroispovest: pravoslavni džedaj

                            Odakle ti prihodi? Izdržavano lice da napišem, jel može?
                            - Ne, napiši žigolo.

                            Sve ima b'ate najjači sam

                            Da li si aktivno tražio posao: Jesam, ubijao sam se, kakve su muke to bile, vaskolike

                            Comment


                            • Nemam ja sto da odbrusujem,ja sam govorim kakvo je cinjenicno stanje.Novak Djokovic je svjetski superstar kojem je jedino mogao da parira Divac do ove godine,od ove godine ni on nema nikakve sanse.On je ucinio da sport koji maltene niko nije pratio postane broj 1.Normalno je da je u zizi,samo ne znam sto se ljudi toliko opterecuju,mene zanima njegov tenis,ne sta radi svaki sekund,vjerovatno ima onih koje i to zanima,ja samo preskocim.Ali ono sto je cinjenica je sledece niko Udovicica ne gleda za klub kad igra,nikoga ne zanima sta radi,nikoga ne zanima Brakocevicka,Miljkovic,ko je odgledao ijednu utakmicu italijanskog prvenstva u odbojci zbog Ivana?Zbog Novaka su ljudi budni po svu noc,to sto on ima niko nema,svidjalo se nekome ili ne.I da,on je ove godine najbolji sportista na svijetu,a godinama unazad najbolji i najveci brend Srbije.Opet kazem njemu se sigurno to ne svidja i ne zeli da se radi sto se radi i da "uzima" nekome minu slave,ali ne radi on to pa ne znam sto bi njemu neko nesto zamjerio,to je popularnost,ni prvi ni poslednji superstar.
                              Ovo procitajte
                              http://www.sportklub.info/vest.php?id=hvala-vam---
                              sigpic

                              Comment


                              • Sve je to lepo, ja nisam nista rekla protiv Djokovica, ali jesam protiv tih "novinara" koji ce uskoro da jave i kad Djokovic ode u WC to je po mom misljenju preterivanje, one osvajaju evropsko zlato, a naslov na Blicu: Djokovic na utakmici

                                ps. kad smo vec kod njega, mislim da sam ga danas videla, ali nisam najsigurnija, bio je u kolima
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X