Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma pod mostom ima mjesta kol'ko oces
    sigpic

    Comment


    • Primit ce mene MGS,ono je pravi domacin,ti si 0
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • A primio bi te ja nego imam neke goste,razumjeces,sigurno bi te primio nego ti gosti,a idem i u drugu drzavu pa eto
        sigpic

        Comment


        • Jesu li ove svetilje uvek ovako ukrasene ili je to samo za specijalne prilike?
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Ma znao sam ja da nije do tebe

            Dacha ovo je za novu godinu samo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Jesu li ove svetilje uvek ovako ukrasene ili je to samo za specijalne prilike?
              Puni se preko dana,ako je oblacno onda slabije svijetli nocu,ali ako je suncano onda ti trebaju suncane naocare da uvece prodjes pored koliko to bljesti
              sigpic

              Comment


              • Uvek, u cast LEPOG
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • A imate li zastitnu ogradu posto sam cuo da Moraca ume da prelije i dodje maltene do nivoa mosta?
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Imamo naravno,a u slucaju da predje Moraca preko Milenijuma onda sa strane uzimamo camac,na sve se mislilo
                    sigpic

                    Comment


                    • Veoma interesantno pitanje i mene zanima
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ne mogu da odgovorim na to,mozda MGS kao vodja,mada sumnjam i on
                        Najjaca je fora sto ocekuju da smo stalno tu i sirimo znanje, cudesnu energiju, plemenitost... Mi moramo biti odgovorni prema okruzenju i sebi. Povecavanje BDP-ja, bavljenje sportom i propagiranje sporta, pomaganje ugrozenim slojevima i zivotinjama, edukacija narodnih masa preko raznih drustvenih mreza... Treba sve to spakovati u jedan dan... Ne sjedimo po cio dan za comp... Da je tako, ne bismo bili lepi, nego kratkovidi, sa coroskopima, svi pivske stomacice...

                        A glede mosta u Valensiji... Nisu plagirali, nego da bi odali neku pocast svom bratskom gradu Podgorici odlucili su da naprave isti most kao nas. Nesto kao sto su Amerikanci podigli Kip Slobode...

                        Comment


                        • Da,samo su oni bas kiksnuli,njihov Kip je sprdnja prema nasoj Kupacici,kakva je ono ljepotica
                          sigpic

                          Comment


                          • A sta je sa amazonskim brodovima koji prelaze preko Morace???Kako ne kace most?
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Most ima samostalno napajanje, puni se energijom toko dana, a uvece svijetli. Uvjek svijetli, samo je pitanje kojim bojama. Ukoliko pada kisa, post svijetli svijetlo plavom bojom. Kad je lijepo vrijeme, svijetlo zutom.

                              Comment


                              • Kako je pametan most,ne mogu da vjerujem

                                Arhitekti hitno uputiti pozivnicu za LEPE,ono ruzan covjek nije mogao skontati
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X