Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se tiče odabira, na slatkim si mukama. Probaj na oba, šteta je nešto propustiti.

    Comment


    • vise mi se ide na kokicku ali ce sa njom nastupati i cemo,osoba za koju je pohvala reci da je nula od coveka,tako da moguce da se odlucim za ivanu
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Velicino,pusti ti kokice i ivane,nego mi reci gdje su pobjegle one tvoje omiljene forumasice,da neko drugi ne dominira,a ti izvisio
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • direktore,verovatno mislis na

          1 atlosta lakosta




          2.shardonnay,majabl
          3.hmmm...mozda tennis

          atlosta lakosta mi bas nesto retko dolazi,verovatno ima razvijen zivot,sto je za svaku pohvalu i time je ucvrstila prvu poziciju...shardonnay tu negde vreba iz potaje a ne oglasava se...vodeci se onom,budala prica a mudar cuti... a majabl nam se dobro udala,bogato,nesto kao sandra meljnicenko pa je totalno zaboravila na ortake iz kraja,nema vise produzene sa mlekom i limunade po kaficima u kraju,sada plovi jahtom po tropskim destinacijama i pije koktele,uvece je po nekim otmenim zabavama,shopinguje u milanu i tako a tennis,ko ce ga znati sta je sa njom,ona samo pametno zbori,analizira,nije se sa njom saliti...sve u svemu,starimo direktore,zivot ide dalje i bez nas...danas te ima,sutra te nema
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Mislim da je ipak mislio na dominiranje po RS
            sigpic

            Comment


            • Mudro zboris majstore,nema nas nigdje kod ovih forumasica,sve nekako zauzete,bogato udate,zaposlene ili zauzete svojim zivotom koji je sigurno vrhunski,a mi starimo...da je makar tuta tu,nesto bi skontali da se zabavimo

              Nema ih vise kao sto kazes ni na kafu da odemo
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • mislio je na ovo,mozda si ti bio u mitrovici dok se vodila polemika

                a u rs,idem za desetak dana na desetak dana...#ako_me_bude

                edit: kalasnjikove moj dobri,tako je to,slava udari u glavu...zivimo u surovom materijalistickom svetu,gde je jedini sistem vrednosti novac a samim tim i uspeh i onda kada zaradis i uspes ne zelis da se prisecas kako ti je bilo dok si bio obican smrtnik i samim tim izbegavas drustvo osoba uz koje si rastao bez tih vrednosti savremenog drustva...surovo vreme,surove zene...barem da je tu kapo di tuto kapi ali i on mora da radi,da prehrani porodicu,sta ces...borba
                Last edited by asprilja; 28-09-11, 17:22.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Ne dirajte mi druga asprilju, na to sam posebno osetljiva Malo je samo pogrešio u proceni , ali biće mu oprošteno, ako mogu da zadržim svoju poziciju

                  Comment


                  • ee to ti je zena...stavlja pancir muskarcu i puni sharzere...naravno ljubavi,tebi je chelo rezervisano
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Izvini Faustino,toliko dominiras da vise ne mogu ni da po'vatam
                      sigpic

                      Comment


                      • Nema opravdanja,sto se mijesas gdje ti nije mecto

                        faustino majstore,meni samo nije jasno kako ti to sve izdrzis,kakav je to olimpijski doping koji stoji iza te dominacije
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • trenutno smo samo felps,bolt,djokovic i ja na tom dopingu i ne bih izlecao u javnost sa detaljima jer masonerija je masonerija
                          Cuj prvi maj

                          Comment




                          • Djoka je za tenis car
                            cudesan je njegov dar.
                            Tenis mu je svud u krvi
                            jednog dana bice prvi,
                            ko mi sada ne veruje
                            kad bude prvi zapamtice,
                            Kad ga vidi kako roka
                            setice se ko je Djoka.

                            Comment


                            • xexe,zaista simpaticna pesmica sa sjajnim rimovanjem dar-car,krvi-prvi...svaka ti dala
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Budala uvijek nadje jos vece budale koje joj se dive!
                                Ovo je bilo za narodne umotvorine ali moze i ovdje
                                Last edited by Vladan; 28-09-11, 19:43.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X