Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/clanak/110927001 Hladno ostanes kuci i nigdje ne ides. Dobro jutro ;)

    Comment


    • e pa dobro jutro

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Jutro i od mene jos jednom jutro.jpeg

        Comment


        • Duka i asprilja,pobrisao sam vase postove,jer takvoj raspravi niji mjesto ni u spam temi zvanoj TADBAS,niti na ovom cijelom forumu,smatrajte ovo usmenim upozorenjem,i da se to ne ponovi.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • vazi vrhovni vodjo,vazi duhovni prosvetitelju...oficire,dirigentu,komadante
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              vazi vrhovni vodjo,vazi duhovni prosvetitelju...oficire,dirigentu,komadante
              Hvala,sto me postujes,tako treba i drugi clanovi da se ugledaju na tebe. ;)
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • ma naravno,kada je neko tako beskrajno pazljiv,brizan,superioran kao ti vrhovni vodjo,poglavare,prosvetitelju,dirigente,komadantu, poglavice nema nista drugo no moje bezrezervno postovanje.svakom po zasluzi svevisnji ;)
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  ma naravno,kada je neko tako beskrajno pazljiv,brizan,superioran kao ti vrhovni vodjo,poglavare,prosvetitelju,dirigente,komadantu, poglavice nema nista drugo no moje bezrezervno postovanje.svakom po zasluzi svevisnji ;)
                  Nemoj sada pretjerivati,nemam namjeru se natezati pola dana sa tobom.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • hahah pazi asprilju
                    manda ma nema probLJema


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • poprilicno dominantno

                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Jel mogu ja kao brate da te zamolim da ne kacis vise njega ovde?
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • A jel mogu ja tebe da zamolim da ne spamuješ temu Crvena Zvezda
                          Još kada vidim to AcaGrobar ... i bar da si rekao nešto...

                          I ko su oni uopšte?

                          EDIT: Izvinjavam se Aci, ispravio je post, pre nego što sam reagovala
                          Last edited by miloolja; 27-09-11, 18:48.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            Jel mogu ja kao brate da te zamolim da ne kacis vise njega ovde?
                            kako bre tebra ne osetis tu dominaciju malog veljka
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Taj Lil je ocigledno jedan mean motherfucker, a ja to nisam znao... Thanx bro for introducing us again, and again this real shit.

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                kako bre tebra ne osetis tu dominaciju malog veljka
                                Osetim samo mucninu...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X