Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Imamo naravno,pa i sad vodimo neku zustru polemiku preko msna,a imamo i LEPO sredjen prostor,za to se pobrinuo covjek koji mnogi bi rekli ima zenski dodir,dodir svile,Joe Cole.On nije clan LEPIH ali je sjajan dekorater odnosno uredjivac prostora.

    Medjutim mi u parku zelimo da pokazemo da smo blizi obicnim ljudima,da im stavimo do znanja da iako nisu u nasem rangu i na nasem nivou ne gledamo ih drugim ocima
    Molio bih te da mi se ne obracas vise

    A sto se tice grupe LEPI ona je odlicna,ali ima dvije mane,a to su da ste ti i Akan u njoj.

    Hvala Olja
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Uglavnom sve prefinjenije i njeznije poslove obavlja JC
      Jednom nam je upao na sastanak i pitao onim piskutavim glasicem je li slobodno,sjecam se da smo se tada fino nasmijali,kao da je juce bilo
      Bilo je to lepo vreme zaista...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • MGS je moj covek,oprostite se od toga
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Zato što svako mora, kod LEPIH nema povlaštenih, plus ćeš morati napraviti 10-ak torti za degustaciju, da bi uopšte izašla na testove. Pošto nećeš biti tu za praznik godine, imaš već kazneni poen, i moraćeš nadmašiti sebe da bi prošla.
          More kakvi te testovi spopali, čoveče... Otkud ti ideja da ću ja bilo kakve testove da polažem...
          A videćemo da li će postojati uslov za degustaciju kada donesem moja Božanstva...



          Kakva je ovde ludnica nastala, kakafonija i miš-meš...
          Ne mogu više da pohvatam ove umo(boline)tvorine...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nisam htio da to potenciram, jer nemam pravo, ali mislim da je "Olja" ustvari Milo, ali da se osjeca kao Olja... Veliki broj postova ukazuje da je u pitanju zena u tijelu muskarca. Recimo smajliji... Svi cure koriste one sladunjave smajlije, dok Milo (Olja) koristi onog smajlija sa pistoljem... Onda je tu nesigurnost u svoju seksualnost, koja se cesto prozima kroz postove... Onda nedolazak na paradu, iako je Lepo pozvan(a)... Ima tu jos mnogo toga... Meni je cak dugo bilo potrebno da skapiram koga to oslovljavate sa "olja", a ono Milo u pitanju...

            Ako neko misli da se salim, nek uzme u obzir da analiza dolazi od magistra Psihologije. I nece mi biti problem da mu pp porukama posvetim malo paznje, ukoliko on stvarno zeli da se otvori.

            Comment


            • Vidim da ce za vreme Parade Ponosa forum pripasti devojkama, jer ce LEPI biti na terenu. Mogle bismo tada da organizujemo neki pidzama party, uz Oljine cokoladne poslastice
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ne čitate.. nisam tu, tako da ništa od audijencije kod Visočanstava na Paradi, u parku, ovoga puta...

                Vladane, moram da se hvalim, dosta su me drugi hvalili i jeli.

                Indigo, nemam poslastičarnicu, ali razmišljam o njoj u nekoj budućnosti.

                I Joe, naravno da si zaslužio i to najveće parče.
                Ma imacemo mi jos takvih dana u parku,slobodna si one tamo nedelje vjerujem.Napravi 5-6 vrsta kolaca i par torti i nama nije nikakav problem da te ocijenimo.Mi ovo zbog tebe radimo svakako.

                Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Molio bih te da mi se ne obracas vise

                A sto se tice grupe LEPI ona je odlicna,ali ima dvije mane,a to su da ste ti i Akan u njoj.

                Hvala Olja
                Ja i Akan smo prvi dobili pozivnicu,pitaj MGSa
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  MGS je moj covek,oprostite se od toga
                  Napravio si veliki prekrsaj....
                  Uostalom prekrsio si 14 clan, paragraf 3 Zakona Lepih...
                  "Nikada ne smes u negativnom kontekstu spomenuti drugog clana LEPIH ili samu Grupu, u cilju odrzanja harmonije ovakvi prestupi se kaznjavaju izbacivanjem iz grupe"
                  Vreme je da LEPI zasedaju....
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    More kakvi te testovi spopali, čoveče... Otkud ti ideja da ću ja bilo kakve testove da polažem...
                    A videćemo da li će postojati uslov za degustaciju kada donesem moja Božanstva...

                    Počela si previše da se hvališ, to nije odlika LEPIH, dosta toga moraš promjeniti. Ako planiraš otvarati slastičarnu, nazovi je LEPI, prodaćemo ti prava na ime za samo 51% od prodaje svakog kolača.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      MGS, apelujem da se ispita Dačin kredibilitet, jer je izvršio LEPI udar, ne treba nam raskol.
                      Razgovarao sam s njim na tu temu... Nije nista pezurativno mislio s tom izjavom, vec je cak htio da konstatuje da nema te diskusije koja moze biti kvalitetna bez Vladana, AK...

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        Vidim da ce za vreme Parade Ponosa forum pripasti devojkama, jer ce LEPI biti na terenu. Mogle bismo tada da organizujemo neki pidzama party, uz Oljine cokoladne poslastice
                        Odlična ideja draga moja...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Magistre molio bih jos neku analizu,vidim da si nocas spreman da podijelis to sa svima
                          Sta predstavlja ovaj smajli,nesigurnost u sebe? i je li ovaj pare ili put?
                          sigpic

                          Comment


                          • Ooooooo, kolega koliko vidim... A zipa Mila... Sad navalio na zenske smajlije... A vazda li sam u pravu...

                            Comment


                            • Veselo je ovde sa vama uvek, ali nažalost moram poć'...
                              Sutra pravim drugarici, posle posla, Čokoladnu bombu, te će mi trebati snage i koncetracije za sve to...
                              Ostajte u zdravlju i veselju...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • ja isto jedva gledam al zao mi nesto cu propustiti ...
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X