Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zašto bih ja prolazila testove za Lepe?

    Tog dana kada je parada nisam tu....
    A i ne bih volela da moja čokoladna savršenstva posluže drugoj svrsi tada... tako da moraće neki drugi put...

    Originally posted by Vladan View Post
    Nista ja ovo na pricu ne priznajem,dokaz
    Sasvim ispravno razmišljanje...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post
      Nadam se da ce Milo pokazati svoje pravo lice i pojaviti se na paradi. Muskarac koji pravii takve cokoladne kolace uvjek mora preispitati svoju seksualnost.
      Ne znam znas li ali juce je zaboravio prasak za pecivo da potrguje pa je morao da zove ujaka sa posla da mu to donese
      Last edited by Vladan; 26-09-11, 23:15.
      sigpic

      Comment


      • Joe, nemoj da špijuniraš, nego se slobodno pridruži ovim visoko intelektualnim i produhovljenim diskusijama....

        Možda i ti jednom dobiješ nešto od čokoladnih savršenstava....
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne znam znas li ali juce je zaboravio prasak za pecivo da potrguje pa je morao da zove ujaka sa posla da mu to donese
          Tako gejski... Ali necemo vrsit pritisak. Svako nek radi ono sto najvise voli...

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Joe, nemoj da špijuniraš, nego se slobodno pridruži ovim visoko intelektualnim i produhovljenim diskusijama....

            Možda i ti jednom dobiješ nešto od čokoladnih savršenstava....
            Mislim da sam zasluzio parce

            Ne ucestvujem ja u diskusijama u kojima ucestvuju Vladan i Akan
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Naravno,LEPI ne osudjuju nikad i nikoga!
              E da,LEPI ce u sledecu nedelju u parku primati poslastice i razne djakonije od ljudi koji zele da saznaju kakvi su dezerteri,u prevodu kakve kolace prave.Olja ako zelis mozes napraviti neke kolace pa cemo ti ih mi ocijeniti i onda ces sa sigurnoscu znati da li da se falis sa ovim stvarima ili ne
              sigpic

              Comment


              • Evo ti lajk za ovo,u svaku diskusiju oni moraju da se ubace,preterali su stvarno
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • U parku? Hoces reci da LEPI nemaju svoje sluzbene prostorije? Totalno sam razocarana
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Olja da ne drzis ti kojim slucajem poslasticarnicu
                    Ako je tako dobijas jednodnevnu propusnicu kod mladjih clanova LEPIH (citaj mene) da prezentujes svo svoje znanje a ako se meni torte dopadnu apelovacu da ucinimo nesto da se nadjes u grupi, ali naravno sve uz pristanak MGS-a... Ipak je on nas najstariji i najiskusniji clan, mada je on zauzet ogranizacijom Parade Ponosa ali nacice se vremena....
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Zašto bih ja prolazila testove za Lepe?

                      Tog dana kada je parada nisam tu....
                      A i ne bih volela da moja čokoladna savršenstva posluže drugoj svrsi tada... tako da moraće neki drugi put...

                      Zato što svako mora, kod LEPIH nema povlaštenih, plus ćeš morati napraviti 10-ak torti za degustaciju, da bi uopšte izašla na testove. Pošto nećeš biti tu za praznik godine, imaš već kazneni poen, i moraćeš nadmašiti sebe da bi prošla.

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        U parku? Hoces reci da LEPI nemaju svoje sluzbene prostorije? Totalno sam razocarana
                        Imamo naravno,pa i sad vodimo neku zustru polemiku preko msna,a imamo i LEPO sredjen prostor,za to se pobrinuo covjek koji mnogi bi rekli ima zenski dodir,dodir svile,Joe Cole.On nije clan LEPIH ali je sjajan dekorater odnosno uredjivac prostora.

                        Medjutim mi u parku zelimo da pokazemo da smo blizi obicnim ljudima,da im stavimo do znanja da iako nisu u nasem rangu i na nasem nivou ne gledamo ih drugim ocima
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne čitate.. nisam tu, tako da ništa od audijencije kod Visočanstava na Paradi, u parku, ovoga puta...

                          Vladane, moram da se hvalim, dosta su me drugi hvalili i jeli.

                          Indigo, nemam poslastičarnicu, ali razmišljam o njoj u nekoj budućnosti.

                          I Joe, naravno da si zaslužio i to najveće parče.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Joe Cole je takodje i nas modni kreator,mi Lepi ipak moramo imati coveka koji je zaduzen za nas izgled...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Uglavnom sve prefinjenije i njeznije poslove obavlja JC
                              Jednom nam je upao na sastanak i pitao onim piskutavim glasicem je li slobodno,sjecam se da smo se tada fino nasmijali,kao da je juce bilo
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Evo ti lajk za ovo,u svaku diskusiju oni moraju da se ubace,preterali su stvarno

                                MGS, apelujem da se ispita Dačin kredibilitet, jer je izvršio LEPI udar, ne treba nam raskol.

                                Comment

                                Working...
                                X