Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mgs.ej brate sad sam to uradio..vidjecemo sta ima da mi kazu
    Vladane,ma evo ovamo sam vec probao,pa da vidimo sta ce se desavati


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Vidim da ste danas pricali o zdravoj hrani i porocima.

      Ja se,da vam se pohvalim malo,u poslednje vreme jako zdravo hranim i puno bavim sportom(ne pijem alkohol vise,a cigare nikada i nisam pusio)i nemojte se iznenaditi ako budem lepsi,zdraviji i snazniji od LEPOG uskoro!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Vidim da ste danas pricali o zdravoj hrani i porocima.

        Ja se,da vam se pohvalim malo,u poslednje vreme jako zdravo hranim i puno bavim sportom(ne pijem alkohol vise,a cigare nikada i nisam pusio)i nemojte se iznenaditi ako budem lepsi,zdraviji i snazniji od LEPOG uskoro!
        Slican sam ti i ja Pusio jesam ali sam prestao nedavno! Dobro i dalje dosta pijem,ali jedem puno vise vitamina i minerala Ali nebojim se ja je li sam lijep i vako :biggrin;

        Comment


        • Ma ljudi,ok je da pijete,pusite,da se drogirate,kradete,ali na ladan beton da sjedite,e to nije ok

          Comment


          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
            Slican sam ti i ja Pusio jesam ali sam prestao nedavno! Dobro i dalje dosta pijem,ali jedem puno vise vitamina i minerala Ali nebojim se ja je li sam lijep i vako :biggrin;
            ne ide sport i puno pica druze...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by Fedex ba View Post
              Ma ljudi,ok je da pijete,pusite,da se drogirate,kradete,ali na ladan beton da sjedite,e to nije ok
              Zar ima i takvih

              EDIT: Aco nismo mi svi sportisti,to mogu samo rijetki talenti kao ti

              Comment


              • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                Zar ima i takvih
                A,nadje se...

                Comment


                • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                  Zar ima i takvih

                  EDIT: Aco nismo mi svi sportisti,to mogu samo rijetki talenti kao ti
                  Tako kazi.
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Tako kazi.
                    Pa mogao si i sam zakljuciti ;)

                    Comment


                    • Inteligencija mi nije jaca strana,zato i razvijam telo...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Inteligencija mi nije jaca strana,zato i razvijam telo...
                        Aha,pa dobro ima to logike ;)

                        Comment


                        • Auu dok sam procitala sta ste sve ispisali i zasto uvek kad ja imam puno posla i ne mogu da visim na forumu, vi budete raspolozeni

                          Originally posted by Indigo View Post
                          Kad smo vec kod tih bolesti, recimo obicnog gripa ili prehlade, mi muskarci smo toliko kilavi da je to strasno....
                          Ja na primer, odmah legnem u krevet i plasim se da ne umrem, svi odmah trce oko mene i udovoljavaju mi...
                          Prosle godine kada sam dobio grip, devojka je sve vreme bila pored mene, zato sto je moja keva radila
                          Ali mi je zato devojka i kuvala supu, cajeve, kupovala voce, stavljala obloge, masirala itd.... jadna nije ni isla na fax tih par dana... Sto se tice toga devojke to ne shvataju toliko tragicno, bar ja koliko sam skontao....
                          slazem se, muskarci su najvece kukavice koje postoje


                          I samo za Vladana jedan poster

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Auu dok sam procitala sta ste sve ispisali i zasto uvek kad ja imam puno posla i ne mogu da visim na forumu, vi budete raspolozeni



                            slazem se, muskarci su najvece kukavice koje postoje


                            I samo za Vladana jedan poster

                            Mi se plasimo bolesti ali ne i miseva, bubasvaba, leptira, mraka.....itd...
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post

                              Mmmmmmmmmmmmmmm
                              Kako neko pored ovoga moze da izabere vocnu tortu nije mi jasno
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Mi se plasimo bolesti ali ne i miseva, bubasvaba, leptira, mraka.....itd...
                                Indigo, sa kakvim se ti devojkama druzis?
                                Po ovom opisu, vise lice na devojcice
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X