Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravio sam da pomenem moj najveci(i apsolutno najljepsi) porok,slatkise
    Vinjak mi je ubjedljivo najbolje pice,samo sklizne i sjutra dan ne boli glava,ne gori zeludac za razliku od rakije
    sigpic

    Comment


    • Taman htedoh da kažem da od umotvorina i minijatura ovih Lepih, prosto glava boli i mozak puca
      Ali onda izađe Vladan sa pričom o slatkišima
      Naravno onaj drugi deo... neću ni da... Je l' ima neko Kafetin?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kakav bre vinjak,pivo je zakon
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Zaboravio sam da pomenem moj najveci(i apsolutno najljepsi) porok,slatkise
          Vinjak mi je ubjedljivo najbolje pice,samo sklizne i sjutra dan ne boli glava,ne gori zeludac za razliku od rakije
          to je uglavnom ženski porok ja čokoladu i sladoled mmmm torte samo voćne, kolače slabo

          ni ja ne volim čaj, iako sam jedno vreme provela tamo gde se pije svaki dan, ne volim ni lekove.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by tennis View Post
            hahahaha, pretpostavljam i da si pušač.

            Ne ubijaj mi priču Kod mene je sve zdravo, a tek hranu da vidiš, salame, hljeb, jaja(osim bjelanjka), crveno meso i ostala smeća, sve je to izbačeno iz ishrane. Par ljudi sam uspio preusmjeriti prema zdravoj hrani, ali većini ne možeš ništa, roditelji ih od rođenja uče pogrešno

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Kakav bre vinjak,pivo je zakon
              Toceno prvenstveno, mada je i vinjak odlican.
              sigpic

              Comment


              • pre neki dan,nisam imao pojma sta da pijem,sve mi je vec nekako dosadilo...i setim se one pesme,najbolje se mjesa dzin i limunada i ja naivac rekoh ajde da vidim kako se to mjesa dzin i limunada,nikada nisam cuo da to neko pije i narcuim dzin i limunadu i ono klizi,osetis samo limunadu i popijem 4 dzin limunade i kad je krenula kiselina u zeludcu da me vata,ej mislio sam da cu da se preselim u vecna lovista ...sve zivo i nezivo sam psovao toj pevacici...nikada nemojte da vas neko nasamari da probate taj smrtonosni koktel...grrr
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Kad smo vec kod tih bolesti, recimo obicnog gripa ili prehlade, mi muskarci smo toliko kilavi da je to strasno....
                  Ja na primer, odmah legnem u krevet i plasim se da ne umrem, svi odmah trce oko mene i udovoljavaju mi...
                  Prosle godine kada sam dobio grip, devojka je sve vreme bila pored mene, zato sto je moja keva radila
                  Ali mi je zato devojka i kuvala supu, cajeve, kupovala voce, stavljala obloge, masirala itd.... jadna nije ni isla na fax tih par dana... Sto se tice toga devojke to ne shvataju toliko tragicno, bar ja koliko sam skontao....
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Ne ubijaj mi priču Kod mene je sve zdravo, a tek hranu da vidiš, salame, hljeb, jaja(osim bjelanjka), crveno meso i ostala smeća, sve je to izbačeno iz ishrane. Par ljudi sam uspio preusmjeriti prema zdravoj hrani, ali većini ne možeš ništa, roditelji ih od rođenja uče pogrešno
                    khm, khm... izvini. da, da, sad sam se setila, ti si onaj što vodiš zdrav život, pomešala sam te sa jednim drugim forumašem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Indigo ti si kilav, nemoj nas grupisati.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by tennis View Post
                        to je uglavnom ženski porok ja čokoladu i sladoled mmmm torte samo voćne, kolače slabo

                        ni ja ne volim čaj, iako sam jedno vreme provela tamo gde se pije svaki dan, ne volim ni lekove.
                        Ja bez slatkisa ne bih mogao da zivim.Srecom imam prodavnicu slatksisa pa ih ''konzumiram'' po cijeli dan
                        Caj en volim,nekada ga nisam mogao smislit,a sada-sta znam...uglavnom,ne. Vocne torte ne volim,samo cokoladne i tako to Alkohol i cigarete izbjegavam. Jedino Somerzby dolazi u obzir,ostalo je za izbjegavanje
                        Sto se tice saldoleda,nisam neki veliki ljubitelj
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Hainiken pa toceno

                          Sto se prehlada tice,volimo da foliramo kako bi nas svi sluzili i sazaljevali se na nas,to je cinjenica

                          Sto se caja tice,kad popijem malo,ili odmah voda,ili povracam
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • indigo,mislim da je to indivudualno...ja i kada imam temperaturu 39,2 moram da ustanem,da sedim,ne mogu da lezim dok me majka kumi i moli sa suzama u ocima da legnem,non stop je tuzna,zabrinuta...
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Kad smo vec kod tih bolesti, recimo obicnog gripa ili prehlade, mi muskarci smo toliko kilavi da je to strasno....
                              Ja na primer, odmah legnem u krevet i plasim se da ne umrem, svi odmah trce oko mene i udovoljavaju mi...
                              Prosle godine kada sam dobio grip, devojka je sve vreme bila pored mene, zato sto je moja keva radila
                              Ali mi je zato devojka i kuvala supu, cajeve, kupovala voce, stavljala obloge, masirala itd.... jadna nije ni isla na fax tih par dana... Sto se tice toga devojke to ne shvataju toliko tragicno, bar ja koliko sam skontao....
                              Dobra ti djevojka
                              Ja cim osjetim neku malu promjenu,dizem uzbunu,i to kakvu
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Volim kafu, ali samo ako mi je neko drugi skuva. Kad skuvam sama nekako mi ima bezveze ukus od alkohola volim vodku, i to samo neke vrste, ne sve. Somersby mi je za leto bio bas super. I pijem i belo vino, iskljucivo sa drustvom u kafani.
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X