Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno je bila kvalitetna diskusija o teoriji relativiteta...
    Surova dominacija koja se zavrsila pre par dana...
    U iscekivanju novog dominatora...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • e zalosti ove,sto se uradi od ove teme


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Hamza, gdje su nam postovi prebačeni

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Hamza, gdje su nam postovi prebačeni
          Nisu prebacei nego su izbrisani jer ocito nekome ovdje ne odgovaraju ;) Tako ti to ide ;)

          Comment


          • Kakvi postovi,od kada?
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Mozda se to nije ni dogodilo... Sve je ovo iluzija, hiperbola.

              Comment


              • Od jutros oko 11:00 ;)

                Comment


                • Tu vam ne mogu pomoci,to pitajte modove sa tenisa.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ma nisu ni bili neki vazni,ali opet mi glupo da se obrisu samo tako. Ako je nesto bilo u tim postovima sto ne treba (a nije) trebali su me bar obavjestiti ;)

                    Comment


                    • Vjerovatno su bili protiv pravila,ovdje se jedino brisu takvi postovi,zato nemoj se praviti nevinasce,to je sve od mene na ovu temu,sacekaj modove tenisa.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Sve je rijeseno ;) I ne pravim se ja nevinasce ;) Ja sam normalno govorim ;)

                        Comment


                        • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                          Nisu prebacei nego su izbrisani jer ocito nekome ovdje ne odgovaraju ;) Tako ti to ide ;)

                          Ok, samo me zanima zašto nisam dobio opomenu, a mislim da nisam banovan.

                          Majo nema nikakve frke, čisto informativno, meni je svejedno, ali mi malo glupo ako mi post obrisan, znači da sam pisao nešto neprimjereno, a onda slijedi opomena ili ban, a ne vidim ništa od toga. Ovo je Tadbas i ovde se može sve osim vrijeđanja, bar mi se tako čini, ali vidim da su i ovde krenuli prigovori na sve i svašta, ako ste dobili neke naredbe da postrožite, sve 5
                          Last edited by notorious; 25-09-11, 17:47.

                          Comment


                          • Ja nisam ni vidjela postove i ne znam sta ste zakuvali danas ali da vam kazem da nema vise javnog raspravljanja i objasnjavanja moderatorskih/administratorskih odluka na ovaj nacin.
                            Ako nekog zanima zasto su mu obrisani postovi, neka se obrati nekom od administratora ili moderatora i dobice odgovor, ovo nema nigdje da za svaki obrisan post moderatori moraju ovako objasnjavati kako i zasto... Samo se bespotrebno pravi frka na forumu. ;)

                            Comment


                            • Originally posted by majabl View Post
                              Ja nisam ni vidjela postove i ne znam sta ste zakuvali danas ali da vam kazem da nema vise javnog raspravljanja i objasnjavanja moderatorskih/administratorskih odluka na ovaj nacin.
                              Ako nekog zanima zasto su mu obrisani postovi, neka se obrati nekom od administratora ili moderatora i dobice odgovor, ovo nema nigdje da za svaki obrisan post moderatori moraju ovako objasnjavati kako i zasto... Samo se bespotrebno pravi frka na forumu. ;)
                              Majo sve sam rijesio sa Bojanom ;) A notorious sigurno si banovan,samo ti to jos nisi shvatio

                              Comment


                              • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                                Majo sve sam rijesio sa Bojanom ;) A notorious sigurno si banovan,samo ti to jos nisi shvatio

                                Hvala na informaciji. Pretpostavio sam, ali sam u drugoj dimenziji pa i dalje pišem

                                Comment

                                Working...
                                X