Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    sad cu ja ko zoze murinjo da kazem 7:5,6:4 tsonga ,mada tipujem na dolgopolova ali necu da izgubim opkladu :P mada mozda nije fer
    avatar ovog drugog igraca stavlja ko izgubi,moze ?
    Ne brate... Ko izgubi, stavlja sebe nagog na avatar...

    Comment


    • bolje nemoj,neces moci da zivis od forumasica...stavis neku dolginu sliku,cisto da ispostujes velemajstora
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by Shardonnay View Post
        Nije nego svi vi pricate da volite takve normalne devojke, a vecina bi najradje da bude napucana stalno. I onda kada naidjete na takvu iz opisa, mislite da verovatno sa njom nesto nije u redu sto hoce sa vama na basket
        Ne bih, nikada me te napucane nisu nesto privlacile al dobro ne mogu se ni takve izbeci...
        Ali eto na primer devojka koja je isla samnom na maraton i koja ga je izrdzala iako je mladja od mene jos je uz to lepa i zgodna i trenira, hmmm tako nesto treba zeniti O osobina ne bih ni da pricam, ako se prisetim, mozda se zaljubim

        Nismo svi isti....
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Bilo ih je, hvala Bogu nije izumrla vrsta....
          Takve su mi najprivlacnije....
          Mada si u pravu da ih je sve manje, danas sve zele da budu Jelene Karleuse...
          Dobija Dolgo, ne odgovara Tsongi....
          Meni je Jelena Karleuša ,totalni promašaj ženskog roda ja nju ne mogu očim smisliti ,mada je ona nekom privlačna .Shardonnay pa i nije baš poželjno da bude napucena .
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Nisam misilila bukvalno na podelu na crno i belo. Mislila sam na to da momci ipak vise vole da budu dominantniji, tako da i dodje do tog odlaska na basket, oni treba da se pokazu a pozeljno je da devojka nikad nije drzala kosarkasku loptu, i da je on svemu nauci. Moje misljenje je da se momci plase devojaka koje mogu da im izadju na crtu. Sto je malo bezveze, da npr ako se razumem u fudbal, to treba da krijem u odredjenoj meri, da se slucajno on ne bi osetio manje vrednim.
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Originally posted by Adin View Post
              Meni je Jelena Karleuša ,totalni promašaj ženskog roda ja nju ne mogu očim smisliti ,mada je ona nekom privlačna .Shardonnay pa i nije baš poželjno da bude napucena .
              Moj covek! Speak the truth!

              Comment


              • Originally posted by Shardonnay View Post
                Nisam misilila bukvalno na podelu na crno i belo. Mislila sam na to da momci ipak vise vole da budu dominantniji, tako da i dodje do tog odlaska na basket, oni treba da se pokazu a pozeljno je da devojka nikad nije drzala kosarkasku loptu, i da je on svemu nauci. Moje misljenje je da se momci plase devojaka koje mogu da im izadju na crtu. Sto je malo bezveze, da npr ako se razumem u fudbal, to treba da krijem u odredjenoj meri, da se slucajno on ne bi osetio manje vrednim.
                Dobro zboris...
                Al eto nema nista simpaticnije kada ne moze da dobaci do kosa ili ne ume da drzi loptu...
                Ne znam to je meni npr neko zadovoljstvo ili trcanje i setnja....
                Bolje mi je to nego npr neki klub gde ima 90% dima u vazduhu, ne mozes disati normalno a kamoli pricati...
                Al dobro svi smo razliciti...
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Shardonnay View Post
                  Nisam misilila bukvalno na podelu na crno i belo. Mislila sam na to da momci ipak vise vole da budu dominantniji, tako da i dodje do tog odlaska na basket, oni treba da se pokazu a pozeljno je da devojka nikad nije drzala kosarkasku loptu, i da je on svemu nauci. Moje misljenje je da se momci plase devojaka koje mogu da im izadju na crtu. Sto je malo bezveze, da npr ako se razumem u fudbal, to treba da krijem u odredjenoj meri, da se slucajno on ne bi osetio manje vrednim.

                  Ovo je živa istina što kažeš...

                  Svojevremeno mi je mama od mog bivšeg dečka rekla: "Moraš više da se praviš neuka i nemušta, i da stalno tražiš pomoć. A ne ti sve sama, pa još se i u fudbal razumeš. Trepćeš, prvrćeš okicama i ništa ne znaš."
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Dobro zboris...
                    Al eto nema nista simpaticnije kada ne moze da dobaci do kosa ili ne ume da drzi loptu...
                    Ne znam to je meni npr neko zadovoljstvo ili trcanje i setnja....
                    Bolje mi je to nego npr neki klub gde ima 90% dima u vazduhu, ne mozes disati normalno a kamoli pricati...
                    Al dobro svi smo razliciti...
                    Indigo pravi romanticar.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Originally posted by Adin View Post
                      Indigo pravi romanticar.
                      Ode moja maska u PM!
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Ode moja maska u PM!
                        Dobro si je čuvao do sada ,sad dame koje vole romanticne ima da navale.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • ja na primer obozavam devojke koje prate sport...imao sam bas finih i napucanih devojaka koje kada pogleda covek misli da ne mogu dve recenice da sastave ali kad ih upoznas iznenadis se,prate i sport i studiraju a i lepo izgledaju...ne mora da znaci da je ona otvorena za sve ako ima siroka ramena i sportistkinja je kao sto ne mora da znaci da je glupa ako izgleda provokativno u svakom zitu ima kukolja,odelo ne cini coveka,ko drugome jamu kopa,od kolevke pa do groba
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Slazem se, ne treba generalizovati... U principu ovde smo uzeli sport kao primer, jer je takav forum, mislim da bih i ja treptala ocima i rekla dve reci kada bih sa nekim deckom pricala o kompjuterima
                            salim se,mislim da je kljuc u umerenosti, u smislu da ako se stvarno razumes ne nabijas to na nos uvek i svuda, vec izneses svoje misljenje kad je prilika za to.
                            isto tako, da ne glumis jadnu i nesposobnu devojku, kojoj je samo on falio da je prosvetli svojim znanjem, jer to onda nije zdrav odnos
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              Slazem se, ne treba generalizovati... U principu ovde smo uzeli sport kao primer, jer je takav forum, mislim da bih i ja treptala ocima i rekla dve reci kada bih sa nekim deckom pricala o kompjuterima
                              salim se,mislim da je kljuc u umerenosti, u smislu da ako se stvarno razumes ne nabijas to na nos uvek i svuda, vec izneses svoje misljenje kad je prilika za to.
                              isto tako, da ne glumis jadnu i nesposobnu devojku, kojoj je samo on falio da je prosvetli svojim znanjem, jer to onda nije zdrav odnos
                              Ja sanjam o zgodnoj curi koja se razume u fudbal xD

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Ja sanjam o zgodnoj curi koja se razume u fudbal xD
                                Ili u bilo koji sport....
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X