Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    novi pazar ! babic 1-0 ! zna tatica !
    U jednoj kladi u PG 2,20, ali ne daju singl. Samo vezanje...

    Comment


    • Originally posted by Shardonnay View Post
      cisto da uspostavimo ravnotezu polova ;)

      [ATTACH=CONFIG]2990[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]2991[/ATTACH]

      on je BOG
      Pitanje je da li vise licim na Thorkildsena ili Chada
      Nzm asprilja ti ocigledno ne volis devojke koje se bave sportom...

      Ja najvise volim, kako se to kaze casual girls, ne volim one koje su stalno napucane, nasminkane nego normalne devojke koje oblace trenerke, majice, nisu stalno u stiklama itakoto...
      Devojka koja ce samnom otici na trcanje, na basket, koja mi nece zameriti sto se nisam obrijao, koja mi nece reci da mi se outfit ne slaze, u covece vec sam daleko otisao....
      Al dobro drugo je sta volis a drugo sta imas....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Koliko sam ja cuo Pazar pazario danasnju tekmu...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Koliko sam ja cuo Pazar pazario danasnju tekmu...
          Moraju mucenici koji bod da uzmu. Nemoj da si na kraj srca.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Pitanje je da li vise licim na Thorkildsena ili Chada
            Nzm asprilja ti ocigledno ne volis devojke koje se bave sportom...

            Ja najvise volim, kako se to kaze casual girls, ne volim one koje su stalno napucane, nasminkane nego normalne devojke koje oblace trenerke, majice, nisu stalno u stiklama itakoto...
            Devojka koja ce samnom otici na trcanje, na basket, koja mi nece zameriti sto se nisam obrijao, koja mi nece reci da mi se outfit ne slaze, u covece vec sam daleko otisao....
            Al dobro drugo je sta volis a drugo sta imas....
            Jel ti ovo sve stoji u CV ili ponudi za "Usamljena srca"? ..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Kad pocinje? Mislim da Dolgo treba da bude srecan ako mu otkine set!
              evo za 10 minuta...evo reci rezultat,kazem ja,ko je blizi dobija...
              a za novi pazar ja ga igrao na 2.00 na bet 365,na 1.95 na bwinu i na 1.83 na william hillu
              sat vremena pred pocetak,pala kvota na 1.33 na bet 365,tako da mogu mirno da gledam dolgoa
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Koliko sam ja cuo Pazar pazario danasnju tekmu...
                proverena kupovina...mora pazar da ostane
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Hahahahahahahahahahahhahaha "Svi mi kojima je administrator BBG sa uzivanjem obrisala post"

                  A grupa je "private"... Meni nije jasno kako se pozivaju clanovi? Nekako mi je glupo da lovis kome se po forumu brisu postovi, ko ih brise, i da li uziva u brisanju. Mozda se s tim "da li uziva", sto je bitan faktor za ulazak u grupu, ne slaze i forumas kom je obrisan post...

                  btw, ime grupe samo tako podseca na FB, sto je meni pomalo bzv.

                  ps. Trebali ste pitati majstora za grpe kako se to radi i kako se privlace kvaliteni clanovi.
                  Last edited by M_G_S; 24-09-11, 15:17.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Pitanje je da li vise licim na Thorkildsena ili Chada
                    Nzm asprilja ti ocigledno ne volis devojke koje se bave sportom...

                    Ja najvise volim, kako se to kaze casual girls, ne volim one koje su stalno napucane, nasminkane nego normalne devojke koje oblace trenerke, majice, nisu stalno u stiklama itakoto...
                    Devojka koja ce samnom otici na trcanje, na basket, koja mi nece zameriti sto se nisam obrijao, koja mi nece reci da mi se outfit ne slaze, u covece vec sam daleko otisao....
                    Al dobro drugo je sta volis a drugo sta imas....
                    Indigo ti si sebi stvorio finu viziju djevojke u glave mada je takvih slabo pogotovo onih koji će otići s tobom na basket.I ja mislim da Dolgopolov nema baš puno šansi ,ali vidjet ćemo,možda pronađe neko rješenje.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      evo za 10 minuta...evo reci rezultat,kazem ja,ko je blizi dobija...
                      a za novi pazar ja ga igrao na 2.00 na bet 365,na 1.95 na bwinu i na 1.83 na william hillu
                      sat vremena pred pocetak,pala kvota na 1.33 na bet 365,tako da mogu mirno da gledam dolgoa
                      6:4 6:4 Tsonga.

                      Comment


                      • indigo volim ja kirilenko,sharapovu,dulko,kurnjikovu ali ne volim petkovic,stosur,kuznetsovu i schiavone
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Nije nego svi vi pricate da volite takve normalne devojke, a vecina bi najradje da bude napucana stalno. I onda kada naidjete na takvu iz opisa, mislite da verovatno sa njom nesto nije u redu sto hoce sa vama na basket
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Originally posted by Adin View Post
                            Indigo ti si sebi stvorio finu viziju djevojke u glave mada je takvih slabo pogotovo onih koji će otići s tobom na basket.I ja mislim da Dolgopolov nema baš puno šansi ,ali vidjet ćemo,možda pronađe neko rješenje.
                            Bilo ih je, hvala Bogu nije izumrla vrsta....
                            Takve su mi najprivlacnije....
                            Mada si u pravu da ih je sve manje, danas sve zele da budu Jelene Karleuse...
                            Dobija Dolgo, ne odgovara Tsongi....
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              6:4 6:4 Tsonga.
                              sad cu ja ko zoze murinjo da kazem 7:5,6:4 tsonga ,mada tipujem na dolgopolova ali necu da izgubim opkladu :P mada mozda nije fer
                              avatar ovog drugog igraca stavlja ko izgubi,moze ?
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Bilo ih je, hvala Bogu nije izumrla vrsta....
                                Takve su mi najprivlacnije....
                                Mada si u pravu da ih je sve manje, danas sve zele da budu Jelene Karleuse...
                                Dobija Dolgo, ne odgovara Tsongi....
                                jelena karleusa > andrea petkovic...
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X