Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Vesna, ja sam mislila da bi bilo lepo da se znaju osnovna gramaticka pravila, kad se glagol negira da se to pise odvojeno (osim par izuzetaka), onda da se da li pise odvojeno, da postoji bitna razlika imzedju jer i je l' itd.
    A da li ce neko da napise ogromna vecina, velika vecina itd., stvarno nije toliko bitno.
    Ma jasno je Boki, nema tu sto da se prica... I stvarno plemenito s vase strane. Malo koji forum ima takvu administraciju. Ti nisi administrator, nego superadministrator (SA)...

    Evo i ja da se obratim ogromnoj vecini forumasa, a necu biti lijen ni pm-ove da saljem...

    Postovani ljudi,

    Bez obzira sto je na lap-topovima lakse kucati bez koriscenja "razmaka", lijepo bi bilo kad biste ulozili napor vise i pravilno razdvajali znake interpunkcije. To bi bilo za one rijetke koji znaju, ali su lijeni. Za ogromnu vecinu, te ogromne vecine, da istaknem neka pravila. Najbitnije bi bilo da ne odvajate znakove interpunkcije nakon zavrsene misli, i.e. (latinski id est, iliti to jest) rijeci. "Primjer:" Primjecujete li kako stoje dvije tacke uz rijec? Znak uzvika, iliti vike, se ponekad odvaja jer ruzno izgleda uz pojedina slova...
    Na pm-ove ce biti i ostala pravila.

    Vas M_G_S.

    Comment


    • Izvinite, da li cu od sada morati da vodim racuna o pravopisu i pisati na ovakav nacin, kako i dolikuje jednom civilizovanom gradjaninu, a ne na onakav prostacki, msn nacin, kako sam to do sada cinio ? Unapred hvala , Faustio Asprilja
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by M_G_S View Post
        Ma jasno je Boki, nema tu sto da se prica... I stvarno plemenito s vase strane. Malo koji forum ima takvu administraciju. Ti nisi administrator, nego superadministrator (SA)...
        Eto, sad me je sramota

        I sad mi je jasno zasto si ti gensen u vasoj grupi
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Velika vecina ovog foruma je zanimljiva,a ona mala manjina je totalno nebitna.

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            Izvinite, da li cu od sada morati da vodim racuna o pravopisu i pisati na ovakav nacin, kako i dolikuje jednom civilizovanom gradjaninu, a ne na onakav prostacki, msn nacin, kako sam to do sada cinio ? Unapred hvala , Faustio Asprilja
            Mozda izgleda kao da sam neozbiljan, ali stvarno je u redu kada ti neko nesto predoci, ukoliko nisi u pravu. Lijepo je prosirivati svoj krug znanja, ali onda je problem sto postajes sve svjesniji koliki ti je tek krug neznanja, ili ti ne znanja

            Iiiiiiiii upucen je invite nasem frendu (eng. friend) Faustinu da se prikljuci grupi Lepih... Tamo nije bitno kako se izrazavas, pises, ..., vec sto napises, kazes!

            edit: I ja sam gensek, a ne gensen. Koriste na b92 tu rijec, a cuo sam i na TV, tako da mora biti da je to ispravan nacin za reci "generalni sekretar". "Nekima je TV najpametniji clan porodice"
            Last edited by M_G_S; 24-09-11, 13:15.

            Comment


            • Inace,u grupi se trenutno diskutuje o padu satelita...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Zato je i ekspresno ukljucen asprilja... Nekako smo postali bili "jednodimenzionalni"... Niko nije smatrao da ce pasti na Balkan.

                Comment


                • ja sam se izjutra vracao iz grada i razmisljao sam kako bi bilo kul da mi na parkirani auto padne deo satelita i da ga sravni u paramparcad i onda da tuzim amere i da im uzmem 4 miliona dolara na sudu za ostecenu imovinu,pretrpljen strah i ugrozavanje bezbednosti
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    ja sam se izjutra vracao iz grada i razmisljao sam kako bi bilo kul da mi na parkirani auto padne deo satelita i da ga sravni u paramparcad i onda da tuzim amere i da im uzmem 4 miliona dolara na sudu za ostecenu imovinu,pretrpljen strah i ugrozavanje bezbednosti
                    da je taj satelit pao blizu tebe sad bi sarme bilo...

                    Ali ti ne mozes znati nista vise o satelitima ako se ne pridruzis LEPIMA...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Pazi ovu dvojicu... pobegli iz apsane !!!!
                      Sada ću da vidim šta su Lepi i pametno napisali....

                      Nego devojke, da li vaš momak/muž ili neki blizak muškarac kupio si ovo odelo i želi da ga nosi.... http://www.ahappydeal.com/products/p...ampaign=coming

                      Šta ste sve propustili jutros na forumu
                      Mada je M_G_S lepo odgovorio "dotičnoj" ...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Oljice,pusteni smo zbog dobrog vladanja!
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Tuta otisao malo da odmori, a Klej je ostao na strazi i vidi sta se desilo, svi pobegli
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Bogami vise nista ne ostavljam
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Prvo jako mi je drago da su nam se vratili naši dragai moderatori .
                              Olja, Indigo ne odustaje,sigurno će da pogleda tvoj profil 10 puta najmanje na dan da vidjeo jesili postavila svoju sliku.
                              A vidim da ste malo razgovarali o pravopisu,inače mojoj najdražoj oblasti jezika,pominjali ste negacije i bilo bi fino da pišemo riječi odvojeno kao što su (ne bi ,ne znam itd..).Jako mi je drago da neki ljudi se čak i ovih stvari prdržavaju na forumu.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Pravopis? Ko priča o pravopisu...?
                                Tu sam... samo izvol'te....
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X