Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shardonnay View Post
    kako ti zavidim sto zivis u neznanju
    poorodica sa milion dece, zive u sumi nekoj i Pink im kao pomaze da stanu na noge, tako je pocelo a na kraju se pretvorilo u cirkus, odlazak Gavrilovica na more, ne znam sta je bilo skroz na kraju
    napravili smo dete,nemamo sta da jedemo ? sta da radimo ? pa da napravimo drugo dete ali opet nemamo sta da jedemo...cek cek da napravimo trece,mozda cemo onda imati...vidi opet nemamo,ma ajde mi da napravimo 15-oro dece mozda nas bog pogleda vidi opet nemamo sta da jedemo,kakva nepravda ajde da se zalimo

    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by Shardonnay View Post
      kako ti zavidim sto zivis u neznanju
      poorodica sa milion dece, zive u sumi nekoj i Pink im kao pomaze da stanu na noge, tako je pocelo a na kraju se pretvorilo u cirkus, odlazak Gavrilovica na more, ne znam sta je bilo skroz na kraju
      Nije valjda da je neko gledao ono na TV-u??
      Ja jednom slucajno to vidim,i mislim se bjezi bre,ko ce gledat ovo
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • @Faustin
        Nije u redu sto zauzimas takav stav. Nisu oni krivi sto vlada ovakva situacija.

        Comment


        • Ja takve kada vidim najezim se.Nemamo sta da jedemo imamo 10. djece.Pa ko te koji ku*ac tjerao da ih pravis toliko!! Kada se neznas kontrolisati sada pati!

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            @Faustin
            Nije u redu sto zauzimas takav stav. Nisu oni krivi sto vlada ovakva situacija.
            ljudi bez duse cim ne misle na svoju decu
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Da ne zna ko ima li kakav Ž-R za uplatu pomoci? Mozda bi trebalo da se organizujemo na forumu. Ja sigurno ocu uplatit nesto... Da nemaju mozda moneybookers? Tako bi mi bilo najlakse...

              Comment


              • Da, deluje jako interesantno i poučno, uostalom kao i sve što dolazi sa Pinka, ali avaj... ja ga ucmekala... kaput... te sam uskraćena za ovo zadovoljstvo i živim eto u neznanju...

                Ivane nisi mi odgovorio na post?;)
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                  Haha nisam znao za to.Ocito to ne prikazuju kod nas na PinkBH
                  na pogresno mesto lajk...kakav bi moron morao biti da lajkujes ovako obicne postove
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Da ne zna ko ima li kakav Ž-R za uplatu pomoci? Mozda bi trebalo da se organizujemo na forumu. Ja sigurno ocu uplatit nesto... Da nemaju mozda moneybookers? Tako bi mi bilo najlakse...
                    mislim da je najbolje da se licno obratis stricu od dece ivanu gavrilovicu,poznatom po drevnoj numeri 200 na sat...njegov e-mail ti je ivangavrilovicslepac@yahoo.co.uk
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Da, deluje jako interesantno i poučno, uostalom kao i sve što dolazi sa Pinka, ali avaj... ja ga ucmekala... kaput... te sam uskraćena za ovo zadovoljstvo i živim eto u neznanju...

                      Ivane nisi mi odgovorio na post?;)
                      Mislis na ono za avatar? Olja, tebe ne bih lagao ;)
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Da ne zna ko ima li kakav Ž-R za uplatu pomoci? Mozda bi trebalo da se organizujemo na forumu. Ja sigurno ocu uplatit nesto... Da nemaju mozda moneybookers? Tako bi mi bilo najlakse...

                        Nemoj očekivati pomoć ostalih, kao i sve dosad, LEPI će organizovati i donirati.

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          mislim da je najbolje da se licno obratis stricu od dece ivanu gavrilovicu,poznatom po drevnoj numeri 200 na sat...njegov e-mail ti je ivangavrilovicslepac@yahoo.co.uk
                          Hvala!!! A je li im on rodjeni stric ili rodjak?

                          Comment


                          • pogledajte ovo,evo vam cokolada deco a vi se kao potucite...ccc...roditelje u hag

                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              Hvala!!! A je li im on rodjeni stric ili rodjak?
                              on im je rodjeni stric,rodjeni...barem ja tako mislim,treba pitati miku on ide sa njihovim klincima u razred
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Kakva guzica. Zaradio je milione devedesetih, a nije umio pomoc svoje najblize... "Dvesta na sat" i"Pevaj" niad vise u mojim kompilacjama...

                                Comment

                                Working...
                                X