Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa kalinic je vec u vezbi godinu dana po 8 sati za ovaj kviz jer je i on dobio toliki honorar plus plata,plus americko-olimpijski doping a tebi za godinu dana gotov kviz

    edit: ma protiv kalinica,provereno
    Cuj prvi maj

    Comment


    • E pa da sam ja to ranije saznao,ali ja imam prednost sto sam prije nego sto je Kalinic krenuo vjezbati ja sam vjezbao

      Comment


      • Evo nasao sam nesta na netu: Izađi na crtu - Prva TV

        Novi spektakularni i nesvakidašnji šou Milana Kalinića "izađi na crtu" počinje u nedelju, u 21 sat. Milan Kalinić je ubeđen da je najbolji, najjači i nepobediv. Nagrada za onog ko ga pobedi je 25.000 evra. Kalinić i takmičari će svoju snagu, spretnost i znanje odmeriti u najrazličitijim oblastima, od igara inteligencije, preko igara u kojima se pokazuje snalažljivost, do onih u kojima će se nalaziti u ekstremnim situacijama. Izazivač Milan Kalinić, kao ni njegovi protivnici, neće biti upoznat o kojim igrama se radi kako bi svi imali jednake startne pozicije. Šou se emituje uživo.

        Mene bi zezale ove inteligencije A lafo nece Milan znati

        Comment


        • Ja imam diskus, par cireva, povredjivanu ruku dva puta (mozda i lomljenu), ..., ali kad je bivalo stani-pani, takve sam pospremao po kratkom postupku. Tako da mi je nejasno da je to neki ozbiljan show... Mozda pokusavaju neke fore poput americkog rvanja...

          edit: Kao sto sam i pretpostavljao... Dje ona "individua" da s krlja s nekim...

          Comment


          • ali kalinic kaze da ima ne znam koliko disciplina i da se izvlaci na licu mesta koje su discipline i da je on na istom polozaju kao takmicari ali kalinic laze i zna sta ce da mu zapadne a to je posebno vezbao i tu je u startu u prednosti jer ima nesto i u tehnici jedva cekam da vidim na koju prevaru ce da dobije ljude mozda na kastingu kada vide da neko moze da mu parira kazu e ti ne mozes ne ispunjavas kriterijume
            Cuj prvi maj

            Comment


            • MA tu ce biti najmanje igra snage tu ce pucati neke inteligencije ili snalizljivosti a finta je sto ce te igre Milan prije emisije nauciti napamer. Treba biti neko bas pametan da ga pobijedi

              Comment


              • A ko su Gavrilovići?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • U nedelju u 21h je prva epizoda, trajace preko 3 sata
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • mozes misliti,kalinic kao nece znati odgovore izvarace ih kalinero za medalju
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      mozes misliti,kalinic kao nece znati odgovore izvarace ih kalinero za medalju
                      Ali ipak vrijedi pokusati Ako je snage tu bi ja i imao sanse,ali pamet...

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A ko su Gavrilovići?
                        kako ti zavidim sto zivis u neznanju
                        poorodica sa milion dece, zive u sumi nekoj i Pink im kao pomaze da stanu na noge, tako je pocelo a na kraju se pretvorilo u cirkus, odlazak Gavrilovica na more, ne znam sta je bilo skroz na kraju
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • mozda je propozicija da ti 3 dana za redom vade krv,kao da vide jel si dopingovan i onda onako malaksao izadjes pred kalinera i on tu izdominira a ko predje i te prepone,onda imaju neki lavirinti iz kojih jedino kalinero zna izlaz a i ako to prodjes kroz sav taj pakao onda kalinero ima spremljene odgovore na testu znanja...tako da se u startu sramotis na tv-u
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by Shardonnay View Post
                            kako ti zavidim sto zivis u neznanju
                            poorodica sa milion dece, zive u sumi nekoj i Pink im kao pomaze da stanu na noge, tako je pocelo a na kraju se pretvorilo u cirkus, odlazak Gavrilovica na more, ne znam sta je bilo skroz na kraju
                            Haha nisam znao za to.Ocito to ne prikazuju kod nas na PinkBH

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              kako ti zavidim sto zivis u neznanju
                              poorodica sa milion dece, zive u sumi nekoj i Pink im kao pomaze da stanu na noge, tako je pocelo a na kraju se pretvorilo u cirkus, odlazak Gavrilovica na more, ne znam sta je bilo skroz na kraju

                              I šta se to pretvorilo u neki šou nisam ni ja znao, ali zato je tu drugarica koja sve zna, ovo ti je još jedan plus i dokaz zašto si u grupi LEPIH.

                              Comment


                              • Svaka cast Pinku! Jedina televizija koja koliko-toliko pokusava da misli na ovaj napaceni narod... Zao mi je sto nisam gledao taj show. Imao sam svih 16 Pinkova, ali odnedavno nemamnijedan u sobi, a muka mi je u dnevnoj gledat TV.

                                Comment

                                Working...
                                X