Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubijam puskom dosadu Hoce neko da mi pomogne ? Ili da saljem jos jedan CV posto mi je dosadno Jeste svi zivi danas
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Cuj prvi maj

      Comment


      • pogledajte kako drevna vrsta psa haski dominira u studiju

        Cuj prvi maj

        Comment


        • Eto docekasmo i iHaski-ja... Kakvi idioti... Inace, drzao sam dosta kvalitetnih rasa, ali mi je ovaj nekako prirastao srcu...

          dogo-argentino-0005.jpg

          Comment


          • Gavrilovici su se zavrsili
            ove Gojkovice nema sanse da volim isto
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • da,ovi gojkovici su bleda kopija...samo su jedni drevni gavrilovici...jel ste provalili ovaj novi kviz sto startuje u nedelju,izadji na crtu milanu kalinicu na steroidima ?
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Ocekujem da kompletna posada Lepih vec prijavila za ucesce
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  da,ovi gojkovici su bleda kopija...samo su jedni drevni gavrilovici...jel ste provalili ovaj novi kviz sto startuje u nedelju,izadji na crtu milanu kalinicu na steroidima ?
                  Nisam upoznat s tim O cemu se radi?

                  Comment


                  • Uskoro će Ivan Ivanović, spektakl je zagarantovan za sve one koji vole dobru zabavu i smijeh do suza. Odbrojavam sekunde i minute do početka

                    Comment


                    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                      Nisam upoznat s tim O cemu se radi?
                      skoro sve vrste sportova i neke borilacke vestine,vezbe sange i to prijavljuju se ljudi i ko pobedi kalinica dobija 20 soma evra...tako nesto otprilike,ne znam detalje...kalinic najstrasnije na steroidima,prsti od snage http://www.prva.rs
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        Ocekujem da kompletna posada Lepih vec prijavila za ucesce
                        Uopste mi nije jasan ovaj komentar : smajlikojibasbasneshvatastojepisacmisliodakaze:

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          skoro sve vrste sportova i neke borilacke vestine,vezbe sange i to prijavljuju se ljudi i ko pobedi kalinica dobija 20 soma evra...tako nesto otprilike,ne znam detalje...kalinic najstrasnije na steroidima,prsti od snage http://www.prva.rs
                          Pa ja bi ga pojeo za 20 soma eura!!

                          Comment


                          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                            Pa ja bi ga pojeo za 20 soma eura!!
                            ma mora da je na nekom americkom olimpijskom dopingu cim je tolika nagrada
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              ma mora da je na nekom americkom olimpijskom dopingu cim je tolika nagrada
                              Ma da mu Nasa daje doping ja bi za 20.000 eura vjezbao 5 sati dnevno godinu dana

                              Comment


                              • Muka mi je da guglam, ali je vjerovatno u pitanju neka fora tipa "ja sam najjaci", pa se ne tekmice s Kalinicem, vec medju sobom, a najbolji nosi nagradu...

                                Comment

                                Working...
                                X