Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • EDIT: Pametnom dosta.
    Last edited by Ernesto; 23-09-11, 03:09.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • ovo je zivot ;)

      Cuj prvi maj

      Comment


      • MGS odličan forum, nadam se da si jedan od suvlasnika. Tu se žene ne libe postaviti slike, na ovom forumu ne možeš ni puškom natjerati, još one traže naše

        Comment


        • jel tu negde moj pobratim kapo di tuto kapi,nekrunisani kralj asfalta ?
          Cuj prvi maj

          Comment


          • razmisljam da li ce ova ugrozena vrsta biljke zvana miko da uci sutra na odmorima ali dolazim do zakljucka da on na odmorima ide drugima po uzinu tako da nista od toga,triling keceva u najavi
            Cuj prvi maj

            Comment


            • I ja očekujem neku pecmu, ali samo ako će biti na jučerašnjem nivou. Tuto tebe girbertuša spopada, a neće da te pusti, pa te ubi sekiracia kako ćeš na oči utebeti gocpoji a i supruzi.

              Comment


              • pobratime danas je mamurluk ali je malo ono klinseklinom..od danas samo karleuse olju i jelenu

                Cuj prvi maj

                Comment


                • evo jedna simpaticna pesmica,moze se slobodno reci prvog glasa srbije...harizmaticna osoba sa andjeoskim glasom

                  Last edited by asprilja; 23-09-11, 06:30.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Asprilja...dobro jutro... ili laku noć


                    Originally posted by notorious View Post
                    MGS odličan forum, nadam se da si jedan od suvlasnika. Tu se žene ne libe postaviti slike, na ovom forumu ne možeš ni puškom natjerati, još one traže naše
                    Ali eto tamo, na tom forumu.... muški nemaju problema da postavljaju fotke...... sa sve decom... a ovde deca dižu revoluciju
                    A i mi smo u debeloj manjini, pa je red da vi nama učinite
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • ej ali mikroorganizam miko kakvu je frku digao,citam opet i suze mi idu utripovao se da ce neko da mu dolazi na gajbu jer je on ostavio podatke i kaze za zensku osobu da je ona glavni krivac ako ga neko ubije ili opljacka...zamisli stvarno da ga je neki narkoman tek tako na random sacekao na ulici i opljackao ladno bi pola foruma zavrsilo u pritvoru ajde miko donesi mi jednu produzenu s mlekom i cedjenu pomorandzu da se rasanim
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Dosta ljudi o tome vise,dosta!
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Milo mi je sto si se oglasio i sto vidim da si dobro. Moram ti priznati da sam se bio zabrinuo da se nisi preforsirao

                          Comment


                          • Ko?Ja?Ma daj,sta ti pada na pamet
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • to meni a ?
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Ko?Ja?Ma daj,sta ti pada na pamet
                                Ja rekoh da nije bila i previse jaka za tebe ona debata o smanjenju siromastva u africkim zemljama, i budzedskog deficita u zemljama Evrope, sto smo u grupi Lepih vodili, jer se nisi odavno javljao...

                                Comment

                                Working...
                                X