Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Moze meni broj od profesorica,uvijek sam ih volio,cak cu te i opravdati vjeruj mi
    Vidi ovog Akana, je l' to tutina skola?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Kakve scene

      Btw. Miko pazi, neko ti kuca na vrata...

      Comment


      • Skinite Vladanu ban, da pricamo o Lepima, kao da smo juce bili deca a danas smo odrasli i pricamo o ovako bezveze stvarima...

        na kraju krajeva mislim da je sve vec receno, ako neko jos ima potrebu da izrazi svoju frustraciju nek udara u dzak malo, pomaze garantovano
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Originally posted by tuta bugarin
          dese turaš kad jeto posao za profesijonalca




          tuta bugarin
          diskusant bres fotelje
          lutajući reporter u ostavci
          osamljeti borac za bolje danasutra
          prekosutra okosutra nakosutra aiu ostale dane
          Al si ti naivaT,znas li ti ko je meni mentor

          Odoh i ja u apsanu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Maje odavno nema, sigurno je otišla Miki zakucati na vrata, rekla je da mu je u komšiluku Bježi Miko kud te noge nose

            Comment


            • Ja sam Bojani vratio status,nije ona trazila svakako,nasli smo krivce koji ce biti odgovarajuce kaznjeni.

              A sad,dosta o ovome vise da ne bi bilo banovanja,vratimo se komentarisanju Lepih
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by Shardonnay View Post
                Skinite Vladanu ban, da pricamo o Lepima, kao da smo juce bili deca a danas smo odrasli i pricamo o ovako bezveze stvarima...

                na kraju krajeva mislim da je sve vec receno, ako neko jos ima potrebu da izrazi svoju frustraciju nek udara u dzak malo, pomaze garantovano

                Znamo da ne možeš bez LEPIH Kada ćeš objaviti javno da si prešla kod nas?

                Comment


                • Originally posted by tuta bugarin
                  a satek vidu daig ima više
                  dobro ondak moreš iti
                  a
                  neg
                  oćel ostati štogod iza kleja
                  bar geografija bijologija muzicko




                  tuta bugarin
                  diskusant bres fotelje
                  lutajući reporter u ostavci
                  osamljeti borac za bolje danasutra
                  prekosutra okosutra nakosutra aiu ostale dane
                  Za kleja profesorka istorije ako moze, onako nesto mlado i kocoperno.. da diskutujemo o opsadi Berlina u onomti Hladnome ratu i jos ko zna o cemu
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Shardonnay View Post
                    Skinite Vladanu ban, da pricamo o Lepima, kao da smo juce bili deca a danas smo odrasli i pricamo o ovako bezveze stvarima...

                    na kraju krajeva mislim da je sve vec receno, ako neko jos ima potrebu da izrazi svoju frustraciju nek udara u dzak malo, pomaze garantovano
                    A sada hoćeš i tražiš Lepe ...Lepiiiii vratite seeee...
                    Od dva zla biramo manje...

                    I ne zaključavajte ovo ako Boga miloga znate, pa sada će asprilja da se probudi...
                    Ako već nije...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja zahtevam da se i ja banujem jer sam koliko-toliko i ja ucestvovao.Ako su vec Maja,Ak i Vladan(doduse nepravedno)banovani,zelim i ja.

                      Nadam se da necu morati krsiti pravila da bi dobio ban...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Dosta je bilo na ovu temu. Banovani su Vladan,AK47,Majabl,Indigo,AcaGrobar. Ako administratorski i moderatorski tim odluci da treba jos neko da bue banovan,to ce i uraditi.
                        Last edited by Ljuba90; 23-09-11, 00:35.

                        Comment


                        • Ne znam sta se ovde sve desava,ali kada je Mika u pitanju,znam da je 100 posto on krivac,tako je i na njegovom forumu,tako je i na forumu vs-ovaca......

                          Realno zbog jednog deteta ulaziti u zavadu?Zbog cega

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            I ne zaključavajte ovo ako Boga miloga znate, pa sada će asprilja da se probudi...
                            Ako već nije...

                            a u slucaju da ipak dodje kuci u zoru, osigurala sam da sutra ujutru budem kod kuce, ne bih podnela da jos jednom propustim taj performans
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Ja zahtevam da se i ja banujem jer sam koliko-toliko i ja ucestvovao.Ako su vec Maja,Ak i Vladan(doduse nepravedno)banovani,zelim i ja.

                              Nadam se da necu morati krsiti pravila da bi dobio ban...

                              Isto važi i za mene.

                              Comment


                              • Originally posted by Shardonnay View Post

                                a u slucaju da ipak dodje kuci u zoru, osigurala sam da sutra ujutru budem kod kuce, ne bih podnela da jos jednom propustim taj performans

                                Nemoj molim te... hahahaha umreću od smeha... Ne mogu još jedan performans da podnesem... mnogo ih je bilo...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X