Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana se salila,ko je tebi kriv sto si pisao kao da te traze za direktora Elektorprivrede,uozbilji se jesi dijete i jesmo pretjrali ,ali ovo je smijesno da neko zbog tebe ode ko najvise radi na ovom forumu i zbog koga je isti ovakav kakav jeste

    Ako ne prihvatas izvinjenje ko ti je kriv,ne svidja ti se uredu,nemoj pisati i gotovo

    Krivi smo iskljucivo Vladan i ja i ovo je sve na ans nagovor bilo,dobit cemo ban,bojana se vraca i gotovo,nema sanse da s vi ispastaju zbog gluposti
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Bojana se salila,ko je tebi kriv sto si pisao kao da te traze za direktora Elektorprivrede,uozbilji se jesi dijete i jesmo pretjrali ,ali ovo je smijesno da neko zbog tebe ode ko najvise radi na ovom forumu i zbog koga je isti ovakav kakav jeste

      Ako ne prihvatas izvinjenje ko ti je kriv,ne svidja ti se uredu,nemoj pisati i gotovo

      Krivi smo iskljucivo Vladan i ja i ovo je sve na ans nagovor bilo,dobit cemo ban,bojana se vraca i gotovo,nema sanse da s vi ispastaju zbog gluposti
      Bojana je prvi krivac jer je kao admin rekla da nije zajebancija. Sta sam ja trebao reci ? Ja sam prvi skontao da je zajebancije i posaljem bojani pp , je li zajebancija ovo oko moda ? - ona kaze nije sto bi bila .
      Ja sam vidoviti milan ? mislim da nisam. ne treba joj se vratiti admin , nije zasluzila , sve dobro sto je uradial ? da mi dodje neko veceras i ubije mene , ona je glavni krivac. eto vidis ti kako to ide ... izvinjenja ne pomazu jer nisu iskrena ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ali, Miko, apsolutno svi koji su bili tada na forumu shvatili su da je u pitanju šala.
        Uostalom ovdje smo svi zbog sporta i druženja a ne da skupljamo podatke o nekome, da ga napadamo na ulici i da provaljujemo u kuće.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Bojana je prvi krivac jer je kao admin rekla da nije zajebancija. Sta sam ja trebao reci ? Ja sam prvi skontao da je zajebancije i posaljem bojani pp , je li zajebancija ovo oko moda ? - ona kaze nije sto bi bila .
          Ja sam vidoviti milan ? mislim da nisam. ne treba joj se vratiti admin , nije zasluzila , sve dobro sto je uradial ? da mi dodje neko veceras i ubije mene , ona je glavni krivac. eto vidis ti kako to ide ... izvinjenja ne pomazu jer nisu iskrena ;)
          Eh, bilo bi lepo da dodje neko i ukrade ti komp, da ne smaras vise...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ja sam ti se iskreno izvinuo,mozes sve okolo pitati ja sam rekao da mi je zao i da smo pretjerali,nije trebalo ovako da bude i gotovo,ja te nicim nisam uvrijedio,kada su neki spomenuli biografije posto je ovo jebeni forum a ne konkurs za posao u Telekomu morao si skontati da je zajebancija,a pritom su se iznenada svi nasli na ovo temi,koja slucajnost

            Bojana se vraca,sta mene briga sta ti mislis,jer ako ode bojana koja najvise radi,koja je poenta ovoga svega

            Ja cu dobiti zasluzeni ban i zdravo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Bojana je prvi krivac jer je kao admin rekla da nije zajebancija. Sta sam ja trebao reci ? Ja sam prvi skontao da je zajebancije i posaljem bojani pp , je li zajebancija ovo oko moda ? - ona kaze nije sto bi bila .
              Ja sam vidoviti milan ? mislim da nisam. ne treba joj se vratiti admin , nije zasluzila , sve dobro sto je uradial ? da mi dodje neko veceras i ubije mene , ona je glavni krivac. eto vidis ti kako to ide ... izvinjenja ne pomazu jer nisu iskrena ;)

              Ko si ti, Al Capone?

              Comment


              • Originally posted by D na kvadrat View Post
                Ali, Miko, apsolutno svi koji su bili tada na forumu shvatili su da je u pitanju šala.
                Uostalom ovdje smo svi zbog sporta i druženja a ne da skupljamo podatke o nekome, da ga napadamo na ulici i da provaljujemo u kuće.
                ja nisam shvatio i to je bitno , to sto ste vi jeli kokice,pili kolu i smijali se nije moj problem i gledali viceve. meni jeste pre svega jer cu sutra mogu dobiti tri keca i zato jer mi je sigurnost ugrozena , zbog bojane i maje , da su svetice sve ) ... Sama je to trazila , nisam je ja terao
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  ja nisam shvatio i to je bitno , to sto ste vi jeli kokice,pili kolu i smijali se nije moj problem i gledali viceve. meni jeste pre svega jer cu sutra mogu dobiti tri keca i zato jer mi je sigurnost ugrozena , zbog bojane i maje , da su svetice sve ) ... Sama je to trazila , nisam je ja terao
                  Raspravljas se vec dva sata,mogao si sve zivo nauciti
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Raspravljas se vec dva sata,mogao si sve zivo nauciti
                    Mogao sam , ali nije mi dopusteno , trebao sam danas uciti , sada trebam spavati , a ne zvati tatu sa posla da mi nosi USB i sebi ugrozava posao zbog doticnih
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      ja nisam shvatio i to je bitno , to sto ste vi jeli kokice,pili kolu i smijali se nije moj problem i gledali viceve. meni jeste pre svega jer cu sutra mogu dobiti tri keca i zato jer mi je sigurnost ugrozena , zbog bojane i maje , da su svetice sve ) ... Sama je to trazila , nisam je ja terao

                      Recimo da je Bojana došla i rekla, Miko je novi moderator, ti ništa ovo ne bi spominjao. Znači ako si moderator, onda ti sigurnost nije ugrožena, nikakve podatke ne bi spominjao itd. kralj si nema dalje

                      Comment


                      • Miko, zar ne treba da ucis nekog Banovic Strahinju, kukas celo vece kako ce te sutra pitati, a sad ne ustajes od kompa i kukas za mestom moderatora?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Dajte covjeku moderatora , vidite dokle je spreman da ide


                          Svaka cast ekipi sto mu je ovo podmjestila jos jednom cestitam


                          Citam i ne vjerujem sta citam , pazite covjeku je privatnost ugrozena HAHHHHHHAHAHAHA

                          Comment


                          • Moze meni broj od profesorica,uvijek sam ih volio,cak cu te i opravdati vjeruj mi
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ja sam zivot svoj stavio na kocku

                              Svakakvih cirkusa je bilo ali ovo je nesto posebno, ulepsali ste mi vece
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • EEEE,pa izgleda vi samo znate da terate clanove,stvarno jako ruzno sa strane moderatora i administracije,cast izuzecima,pronaci ce se oni

                                Comment

                                Working...
                                X