Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravila :

    1. Moderatori se moraju postovati i svako ko se ne bude pridrzavao onoga sto napisu ce biti banovan.
    2. Forum je mesto susretanja ljudi različitih mišljenja, tako da je tolerancija veoma važna. Ponašajte se prijateljski i tretirajte svakog sa osnovnim poštovanjem.
    3. Zabranjeno je vređanje ostalih korisnika foruma kao i iskazivanje mržnje i netrpeljivosti prema rasnoj, verskoj, nacionalnoj, političkoj i drugim oblicima društvene pripadnosti
    4. Provociranje je takodje strogo zabranjeno, bilo direktno ili indirektno i nece se ni u kom slucaju tolerisati!!!

    1. Moderatori se moraju postovati , da , da , a oni nas brale kao bu_ale vrte oko malog prsta.2
    2. Ponasaju se jako prijatejlski (bojana i maja) da su useri pa ajde ali mod i admin i to neprijateljski
    3. ISKORISTAVANJE je drugi oblik , uslov za ban i Maje i Bojane
    4. Indirektno provociranje i to zestoko , najtezi oblik

    Ma nikakvo praivlo nije prekrseno
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      ISKORISTAVANJE ACO!ISKORISTAVANJE! ADMIN I SUPER MOD su me naveli da dam svoje slike , svoj privatni zivot , celi svoj zivot od rodjenja , celi svoj zivot od rodjenja , to nije osnov za ban ? onda ne znam sta je ? sta da mi sutra neko zakuca na vrata , zbog nekoga za koga znam da je BojanaBg ? i MajaBl Deluje smesno , ironija ... Da me opljacka neko zbog nje , daj molim te
      Cekaj,cekaj,a da su te postavili za moda niko ti ne bi kucao na vrata i pljackao te?Daj covece...

      Niko te nije prisiljavao da sve to pises,pretio ti banom ili nesto slicno,to bi bilo iskoristavanje funkcije za lose stvari,a ovo si sam odlucio da pises...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • To sam baš htela da kažem...Kakav je to način da se Vladan banuje? Zašto?
        Ako on zašto ne svi...Ne razumem...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          MAja ti je rekla da meni saljes, a ja nisam ni bila na forumu i ti kazes da sam ja kriva, je l' citas ti svoje postove?
          a moderator neces postati, posto si sad bezobrazan i pokusavas sa ucenjivanjem da dodjes do polozaja...
          Cujes li ti sebe , neverovatno , strasno , ocajno... Meni Bojana ma kakvo veliko bojana nije do moda , jel kontas ti , meni je krivo jer je moj zivot doveden na drugu stranu ako razumes. svi znaju kako izgledam. svi znaju gde zivim. svi znaju sta nosim. svi znaju gde idem u skolu. svi znaju koji razred idem. sutra moze neko da me napadne na sred ulice. izgubio sam na ucenje , sutra mogu 1 zbog tebe dobiti , ocekujem neku vrstu dokazanog izvinjenja ne samo recnikom , zasto je vladan banovan ? on nije nikako kriv , odbanuj ga , nije nista prekrsio za razliku od tebe i maje , rekla si da ako treba da ces odstupiti sa admina , odstupi ne treba mi mod , mod bi bio nekakav dokaz izivnjenja koji nije poterban za sve GROZOTE koje su mi ucinjene danas
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            Cekaj,cekaj,a da su te postavili za moda niko ti ne bi kucao na vrata i pljackao te?Daj covece...

            Niko te nije prisiljavao da sve to pises,pretio ti banom ili nesto slicno,to bi bilo iskoristavanje funkcije za lose stvari,a ovo si sam odlucio da pises...
            Maja mi je rekla da opisem sve o tenisu , kako treniram itd. Rekla mi je da napisem dugi bios da pokazem da trebam biti mod ,da da , da napisem bios sto podrazumeva ime , prezime, datum rodjenja , grad , skola , to je ono osnovno , a to sto ona nije obrazovana ili ne zna nije moj problem , ja da sam to uradio dobio bih dozivotni ban a njih ni 1% ne boli za to Takvi su nam admini i modovi

            Jos jedno pravilo ili dobordoslica bolje reci :
            Nadamo se da će vam boravak na forumu doneti prijatne trenutke.
            Dobrodošli.


            Neugodan boravak sam dozivio i najneprijatnije trenutke u zivotu , strasno
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Dakle, ja vise nisam admin, sad seri nekom drugom
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Dakle, ja vise nisam admin, sad seri nekom drugom
                Niti sam s_a_ , niti cu , izneo sam cinjenice , tebe sam prvu pitao da li postoji sansa da dobijem moda , rekla si da postoji , pitao maju sta treba da uradim , ona rekla napisi biose , kasnije me jos prelazila ,stepenicu po stepenicu. neki su jos bili ukljuceni. Moj zivot je zbog vas dve ugrozen , i to nije s_a_e kako ga ti zoves
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Dakle, ja vise nisam admin, sad seri nekom drugom
                  Neeeeeeeee!
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    To sam baš htela da kažem...Kakav je to način da se Vladan banuje? Zašto?
                    Ako on zašto ne svi...Ne razumem...
                    Zato sto je sam trazio pa mu je neko udovoljio.

                    A i preterao je ako cemo realno, uostalom sam je covek rekao.

                    Da se razumemo car je to i mnogo je uradio za forum i znamo svi ko je i sta je ali preterao je i on i mnogi drugi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ko će meni da se izvini Uništavao barbike drugaricama, sad kad mi iste pokucaju na vrata, to će sve biti zbog Maje i Bojane

                      Comment


                      • Miko, smiri se malo, ljudi su se šalili, to što ti nisi shvatio, tvoj je problem, pa da su ti rekli da skočiš sa terase, da li bi skočio? Niko ti nije kriv što si odlučio da staviš svoju sliku i pišeš biografiju i ko uopšte može da zna da li je to tvoja slika, da li ti zaista imaš 15 godina i da li je tačno to što si napisao?
                        Bojana kad je došla, uradila je šta je mogla, ljudi su ti se izvinili, je l' tebi lakše sad što ona nije više admin, što je Vladan banovan? Ako jeste, svaka čast.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Niti sam s_a_ , niti cu , izneo sam cinjenice , tebe sam prvu pitao da li postoji sansa da dobijem moda , rekla si da postoji , pitao maju sta treba da uradim , ona rekla napisi biose , kasnije me jos prelazila ,stepenicu po stepenicu. neki su jos bili ukljuceni. Moj zivot je zbog vas dve ugrozen , i to nije s_a_e kako ga ti zoves
                          Ja vise nisam admin, mogu da pisem sta god hocu, ne zanima me...
                          ti seres celo vece, napravio si citavu teoriju zavere, kao da nekog bas briga kako ti izgledas i bas ce neko da ti dolazi na kucu...nemaju pametnija posla
                          pokusavas na buku da dodjes do mesta moderatora, to se nikad ne bi desilo dok sam ja bila administrator, sad mozda i imas sanse...
                          beozbrazan si i bilo mi te je zao na pocetku veceri, a sad mi je zao sto te jos vise nisu zezali
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ti podaci koje si izneo nisu tacni i to se da zakljuciti odmah,tako da to nije tvoja biografija pa se ne boj sto se tice privatnog zivota
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by D na kvadrat View Post
                              Miko, smiri se malo, ljudi su se šalili, to što ti nisi shvatio, tvoj je problem, pa da su ti rekli da skočiš sa terase, da li bi skočio? Niko ti nije kriv što si odlučio da staviš svoju sliku i pišeš biografiju i ko uopšte može da zna da li je to tvoja slika, da li ti zaista imaš 15 godina i da li je tačno to što si napisao?
                              Bojana kad je došla, uradila je šta je mogla, ljudi su ti se izvinili, je l' tebi lakše sad što ona nije više admin, što je Vladan banovan? Ako jeste, svaka čast.
                              To sto je bojana skinula sebi admina , jeste mi lakse , sto je vladan banovan nije jer ne zasluzuje ban i nije kriv , kriva je bojana i maja , bojana jer kao admin mi je rekla da postoji mesto za moderatora a maja jer se nadovezala kao super mod i rekla da pisem biose , ono uopsirno u temi , pitao sam bojanu je li zajebancija jer sam pretpostavljao da jeste a ona mi rekla nije sto bi bila sta sam trebao misliti ? ukratko

                              Originally posted by Dacha View Post
                              Ti podaci koje si izneo nisu tacni i to se da zakljuciti odmah,tako da to nije tvoja biografija pa se ne boj sto se tice privatnog zivota
                              Sad ces dobiti na pp moj FB profi l, pogledaj moje slike , pitaj neke moje prijatelje pa zakljuci
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Zato sto je sam trazio pa mu je neko udovoljio.

                                A i preterao je ako cemo realno, uostalom sam je covek rekao.

                                Da se razumemo car je to i mnogo je uradio za forum i znamo svi ko je i sta je ali preterao je i on i mnogi drugi.
                                Ok onda i svi ostali koji su preterali ;)
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X