Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa gde si Tuto trunje mu ebem! Zamrli nam Brajanovici skroz bez tebe
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • po mom misljenju najbolje da se zalkjuca ovo i da se ne prica o ovome vise ..!
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Dosta sa IZVINI!!!!!!!!! Ne prihvatam nicije izvinjenje i tacka !!!!!!!!!! Ne zanima me izvinjenje i gotovo , jer to nije ni merilo onoga sta ste uradili

        EDIT ; Ja sam ovde zavrsio , zbogom , cestitam ekipi na celu sa bojanom i majom koja me zelela oterati sa foruma
        Druze,jeste malo bezveze,ali nemoj da krivis njih dve.Svi delimo krivicu...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Odmah da ti kazem da sa ucenama neces daleko stici.
          Njih dvoje ce biti kaznjeni, Vladan je dobio ban i to je kraj ove price.
          Na sto ti ja licim , na budalu mozda ? Je li tako izgledam ? Uostalom videla si pa zakljuci , ej cujes li ti sebe , ti si admin pa sta kazes gotovo , kakva ucena , vi ste meni zivot sjebali jel kontas ? jel kontas boki ? A o ovome ce biti obavesteni svi admini i Sport Klub ;) ... Pa neka oni odlucuju , krajnje neprofisionalno , ispao sam budala , lepo sam te pitao na pp je li zajebancija za moda jer sam mislio dA JESTE , REKLA SI DA NIJE GOSPODJICE BOJANA , napravila si budalu od mene , ti trebas dobiti ban prva
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Te tvoje slike je videlo par ljudi, posto attachment ne mogu da vide gosti.
            Ma neka dobijem ban, mogu i da odem sa ovog foruma, nije nikakav problem...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Te tvoje slike je videlo par ljudi, posto attachment ne mogu da vide gosti.
              Ma neka dobijem ban, mogu i da odem sa ovog foruma, nije nikakav problem...

              nisi covek od reci ne verujem ti , otidji sa foruma i odstupi sa mesta moda i pokazi da si osoba na mestu a ne da ne kazem sta da mi ne bi ,,namestila,, jos jedan ban.
              igras se sa tudjim zivotima , meni treba neko da dodje i obije kucu ? to zelis ? stvarno ? takva si osoba ? ako ti nije problem nemoj samo pricati nego i ucini nesto , a ja zahtevam da se nesto od toga ostvari a cucemo se jos veruj mi , upozorenje - ne pretnja
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Te tvoje slike je videlo par ljudi, posto attachment ne mogu da vide gosti.
                Ma neka dobijem ban, mogu i da odem sa ovog foruma, nije nikakav problem...
                preko 300 viewa Bojana je bilo na toj strani u roku od 20 minuta ;)

                EDIT : Uostalom Vladan nije kriv , on nije rekao da stavim bios nego je rekla maja ona je glavni krivac pored teme koja si nedolicno ponasanje pokazala , tebe sam kao GLAVNU na forumu , kao ADMINA pitao je li zezancija rekla si nije i napravila me budalom , apsolutno tvoja i SAMO tvoja krivica a posle mAJINA , tebe sam prvu pitao i kada si rekla da nije ja sam lepo krenuo
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • aj sad ovako nemojte nista vise da pisete do sutra oko14:00 tad pocnite opet

                  idem sad da spavam pa sutra kad dodjem iz sk..da ne bude puno pisanja..da se mogu snaci xxeex
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • Miko, ja nisam bila tu, od 16h-21.30h, kad sam dosla, zar nisi primetio da je Tadbas bio zakljucan ubrzo posle toga i da su svi postovi nestali?
                    Istina je da sam ti ja napisala jedan pm, gde sam rekla da razmisljamo o novom moderatoru, ali ako si ti iz toga zakljucio da treba da saljes sve svoje prave podatke, ja tu nisam kriva.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Miko, ja nisam bila tu, od 16h-21.30h, kad sam dosla, zar nisi primetio da je Tadbas bio zakljucan ubrzo posle toga i da su svi postovi nestali?
                      Istina je da sam ti ja napisala jedan pm, gde sam rekla da razmisljamo o novom moderatoru, ali ako si ti iz toga zakljucio da treba da saljes sve svoje prave podatke, ja tu nisam kriva.
                      Jesi jesi kriva , rekla je MAJA da saljem tebi i na mail cak bios , razmisljate o novom modu , ma daj molim te bojana , samo mi nije jasno zasto ja nisam dobio moda ako je bila zajebancije , znas li onu , posle je_a_a nema kaj_nj_ ... Ja ne uslovljavam , zasluzio sam realno mod opciju i to neka ti bude iskupljenje a ne da po ne znam koji put na ovom forumu govoris da si ovde cisto da pomognes da ces ako treba odstupiti sa admina ali nikada nisam te video na delu samo govoris i iskoristavas druge kao i maja

                      kakva je to sala kada covek iznese celu svoju biografij? cestitam uspela si u sali , sretna si sada ? otvaras sampanjac ? slavis ?
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Miko,nemoj sada da preterujes!

                        O kakvim banovima pricas?Nijedno pravilo foruma nije prekrsesno i osnove za ban nema.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Miko,nemoj sada da preterujes!

                          O kakvim banovima pricas?Nijedno pravilo foruma nije prekrsesno i osnove za ban nema.
                          ISKORISTAVANJE ACO!ISKORISTAVANJE! ADMIN I SUPER MOD su me naveli da dam svoje slike , svoj privatni zivot , celi svoj zivot od rodjenja , celi svoj zivot od rodjenja , to nije osnov za ban ? onda ne znam sta je ? sta da mi sutra neko zakuca na vrata , zbog nekoga za koga znam da je BojanaBg ? i MajaBl Deluje smesno , ironija ... Da me opljacka neko zbog nje , daj molim te
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            Miko,nemoj sada da preterujes!

                            O kakvim banovima pricas?Nijedno pravilo foruma nije prekrsesno i osnove za ban nema.
                            potpisujem
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Jesi jesi kriva , rekla je MAJA da saljem tebi i na mail cak bios , razmisljate o novom modu , ma daj molim te bojana , samo mi nije jasno zasto ja nisam dobio moda ako je bila zajebancije , znas li onu , posle je_a_a nema kaj_nj_ ... Ja ne uslovljavam , zasluzio sam realno mod opciju i to neka ti bude iskupljenje a ne da po ne znam koji put na ovom forumu govoris da si ovde cisto da pomognes da ces ako treba odstupiti sa admina ali nikada nisam te video na delu samo govoris i iskoristavas druge kao i maja

                              kakva je to sala kada covek iznese celu svoju biografij? cestitam uspela si u sali , sretna si sada ? otvaras sampanjac ? slavis ?
                              MAja ti je rekla da meni saljes, a ja nisam ni bila na forumu i ti kazes da sam ja kriva, je l' citas ti svoje postove?
                              a moderator neces postati, posto si sad bezobrazan i pokusavas sa ucenjivanjem da dodjes do polozaja...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Onda i ja da izrazim svoje nezadovoljstvo time sto je Vladan banovan. On je cak i pohvalio Mikov zreo nacin pisanja. Ne znam bas da li je resenje da se tema zakljuca do sutra, ali negde mora biti kraj prepucavanjima.
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X