Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A je l mozes da zamolis Lepe da i o njima vise ne pricamo?
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Ovo nije uredu ali nebitno , nije do moda , nego ste me nagovorili da stavljam svoje slike i pisem svoj bios dugi dugi bez potrebe , to je poigravanje sa mnom i zajebancija , mogla si mi odmah reci da ne pisem i ne trosim 2 sata koja sam mogao raditi analizirajuci Banovic Strahinju za Sprski za sutra ali nebitno , samo poigravanje i glupiranje bez potreba i trosenje necijeg ,,znacajnog vremena,, Prvo si ugrozila moju privatnost time sto sad svako zna na forumu ko sam ? sta sam ? odakle sam ? ali nebitno
      Ne zaleci se sa izjavama, planiraju te za ubuduce, nemoj da si indijanac.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ovo nije uredu ali nebitno , nije do moda , nego ste me nagovorili da stavljam svoje slike i pisem svoj bios dugi dugi bez potrebe , to je poigravanje sa mnom i zajebancija , mogla si mi odmah reci da ne pisem i ne trosim 2 sata koja sam mogao raditi analizirajuci Banovic Strahinju za Sprski za sutra ali nebitno , samo poigravanje i glupiranje bez potreba i trosenje necijeg ,,znacajnog vremena,, Prvo si ugrozila moju privatnost time sto sad svako zna na forumu ko sam ? sta sam ? odakle sam ? ali nebitno
        Miko, ja nisam ni bila na forumu kad se sve to desavalo, ja sam otisla oko 16h, a dosla tek oko 21.30h
        mogu samo da ti kazem izvini, ti postovi su obrisani, iako je steta vec napravljena
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Ovo nije uredu ali nebitno , nije do moda , nego ste me nagovorili da stavljam svoje slike i pisem svoj bios dugi dugi bez potrebe , to je poigravanje sa mnom i zajebancija , mogla si mi odmah reci da ne pisem i ne trosim 2 sata koja sam mogao raditi analizirajuci Banovic Strahinju za Sprski za sutra ali nebitno , samo poigravanje i glupiranje bez potreba i trosenje necijeg ,,znacajnog vremena,, Prvo si ugrozila moju privatnost time sto sad svako zna na forumu ko sam ? sta sam ? odakle sam ? ali nebitno
          Puskom te niko nije tjerao.I ne vidim sto nju krivis kad u7opste nije bila ovdje kad sam ja ocigledan krivac.

          Originally posted by Shardonnay View Post
          A je l mozes da zamolis Lepe da i o njima vise ne pricamo?
          Nema sanse sad mi je krivo sto sam ti dao reputaciju
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Miko, ja nisam ni bila na forumu kad se sve to desavalo, ja sam otisla oko 16h, a dosla tek oko 21.30h
            mogu samo da ti kazem izvini, ti postovi su obrisani, iako je steta vec napravljena
            312.jpg

            Hoces da ti kazem sta mislim za ovo sto si rekla , to izvini okaci macku o rep slobodno , a sto je 300 ljudi videlo moje slike i bios bezveze , e pa nece proci bez potrebe , prvo ucim veceras do 1 Banovic Strahinju,Latinski i Biologiju jer sam ko kreten trazio USB-ove i zvao tatu da mi donese sa posla da bi VAMA nasao slike i lepo pisao svoje biose 2 sata da bi ti meni rekla onako ladno da te boli briga izvini i steta je napravljena , necemo tako Bojana , ako si admin nisi da ne kazem sta

            EDIT ; Nebitan je mod uopste , bitno je sto ste me ispalili kraljevski i izvukli moje podatke
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Shardonnay View Post
              A je l mozes da zamolis Lepe da i o njima vise ne pricamo?
              Ma ćuti vidiš da ih niko ne pominje...
              Dok ne dođu on dva gurua, onda...

              A znači tresla se gora, rodio se miš...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • ja lično sam shvatio ovo više kao neki vid šale ,iskreno kakve veze ima to što si ti pokazao svoju fotografiju to svakakako radiš na facebooku kakve veze ima što si otkrio neke detalje o sebi samo si nam se bolje predstavio i to može svako uraditi.Mislim da je svrha svega ovoga bilo da se malo nasmijemo ali očigledno ima i onih koji su to ozbiljnije shvatili.Ajde Miko nisi nam dao svoj broj računa niti matični broj da ti toliko treba biti krivo.
                Last edited by Adin; 22-09-11, 22:35.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Jos samo nesto , posto mene ovde necu da kazem ne podnose doticne osobe nego jednostavno cim sam ja u nekoj da kazem atraktivi oni nadju razlog da me omalozave , prvo sam dobio ban jer su mi patcev i igor lajkovali postove , to zabranjeno ? ja nisam nikome lajkovao , oni su meni a ja im to nisam traizo ,ja im ne mogu zabraniti i dobio ban 2 dana ? strasno ? sad ja odem u internet klub i napravim lazni acc i lajkujem bojani 500 postova , hoce ona dobiti ban ? pitao sam je nisam dobio odgovor. To sto ste postove izbrisali nije ni bitno kada ej 300 ljudi vidjelo moj bios koji me je korisnik :MAJABL rekla obavezno da postavim u temi , ona ce proci nekaznjeno , ja sam postaivo 5 svojih slika , celi svoj zivot , bezveze onako da neki citaju i kazu koja je ovo budala stavila ... I onda izvini , jos sam izgubio vreme NIZASTA sto je najbitnije , kad me profesorica sutra bude pitala sto nisam uradio Banovic Strahinju ,Bojana reci mi sta da joj kazem
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    [ATTACH=CONFIG]2980[/ATTACH]

                    Hoces da ti kazem sta mislim za ovo sto si rekla , to izvini okaci macku o rep slobodno , a sto je 300 ljudi videlo moje slike i bios bezveze , e pa nece proci bez potrebe , prvo ucim veceras do 1 Banovic Strahinju,Latinski i Biologiju jer sam ko kreten trazio USB-ove i zvao tatu da mi donese sa posla da bi VAMA nasao slike i lepo pisao svoje biose 2 sata da bi ti meni rekla onako ladno da te boli briga izvini i steta je napravljena , necemo tako Bojana , ako si admin nisi da ne kazem sta

                    EDIT ; Nebitan je mod uopste , bitno je sto ste me ispalili kraljevski i izvukli moje podatke
                    Da,ovo je BIA pa izvlacimo podatke.Ja ti kazem da ne krivis nju jer nije bila ovdje i nema veze sa ovim,ja sam jedini krivac i treba da budem banovan za ovo.Na kraju je stvarno postalo ruzno i to je cinjenica,nije trebalo da dodje do toga,ali ja sam kriv i niko drugi i izvinjavam ti se.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cekaj Miko, gde tu pise da posaljes svoju sliku i puno ime i prezime i odakle se itd.
                      Da li sam ti ja rekla da tako nesto stavis na forum da svi vide?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • das

                        Originally posted by Adin View Post
                        ja lično sam shvatio ovo više kao neki vid šale ,iskreno kakve veze ima to što si ti pokazao svoju fotografiju to svakakako radiš na facebooku kakve veze ima što si otkrio neke detalje o sebi samo si nam se bolje predstavio i to može svako uraditi.Mislim da je svrha svega ovoga bilo da se malo nasmijemo ali očigledno ima i onih koji su to ozbiljnije shvatili.
                        Meni na FB ne stoji moja slika i moje slike mogu videti samo moji prijatelji bas iz razloga sto ne zelim da me gleda onaj ko mi nije prijatelj , namagarcen sam zesce ovde i svi ce proci nekaznjeno a MIko ce ostati budala i nastaviti ovde lepo pisati postove i praviti se da se nista nije deisilo , cutio sam kad sam dobio ban jer mi je jedna osoba rekla da to uradim i ladno sam to radio i ovako da budem ispaljen , ako mi mozes vratiti vreme hvala , ako ne ocekujem bar nesto malcice vise od bespotrebnog izvini
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Cekaj Miko, gde tu pise da posaljes svoju sliku i puno ime i prezime i odakle se itd.
                          Da li sam ti ja rekla da tako nesto stavis na forum da svi vide?
                          Rekao mi je super moderatorom ovog foruma : MajaBl ... Ona je rekla da je konkurs otvoren u temi i da se iznosi duzi bios , hoces i pp da kacim sta mi je poslala , neka bude propisno kaznjena
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • I ja sam kriva, jos vise nego Vladan i Bojana, izvinjavam ti se i ja.
                            Ovo je na pocetku bila sala, ocekivala sam da ces i ti shvatiti da se salimo... Ali kasnije je vrag odnio salu i postalo je vec neukusno... a to nam nije bila namjera. ;)

                            Comment


                            • Miko niko te nije tjerao i to je cinjenica.Ovo je bila sala,na kraju je jako ruzno ispalo i ako oces prihvati izvinjenje,ako neces sta da ti radim.Onaj ko je kriv bice kaznjen za ovo,a ja sam jedini krivac i to je isto cinjenica.
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo pa pogledaj

                                11223.jpg

                                32432.jpg
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X