Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adine hvala ti za ove silne lajkove ali sve ce to biti postavljeno u Opstim diskusijama za 5,6 dana kad zavrsim
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by AK47
      Ma kakvi vi,ubise ovi u pojam...dosli svi,uvezali se i hoce odmah na polozaj da ne rade nista
      Ma jaki su i moji sugradjani.Dva moda i dva supermoda.
      Mozda jos neko predje na nasu ''mracnu'' stranu.
      Come to the dark side, we have cookies.

      Comment


      • Originally posted by M_G_S
        Aaaaand Miko coming out of closet.... Svaka cast majstore! Ti ces biti moderator kojeg ce svaki clan da postuje!

        Ko ga ne bude poštovao, samo mu pokaže ovu sliku i kraj priče.

        Comment


        • Ja sam razmisljao da se prijavim ali ja cu na ovom forumu moci biti jos 15 dana i onda Turska away for 3 months Dat cu bratu acc momak prati tenis i trenirao ga je pa ce se on nastaviti druziti sa vama

          Comment


          • Da li vi volite rugby? http://sportsport.ba/ostalo/uz-zgodn...-pravila/64850

            Comment


            • Originally posted by hamza_TM87 View Post
              i ne bas, ali klip mi se bas svidja xD

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                i ne bas, ali klip mi se bas svidja xD
                Ono ako ću igrati sa ovakvim timom Rugby je odličan.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Originally posted by Adin View Post
                  Ono aku ću igrati sa ovakvim timo Ragby je odličan.
                  Ma ragby je sport buducnosti ;) :facts:

                  Comment


                  • Desi tutooo?

                    Samo se vi zaje**vajte , a na ovo ste zaboravili..kakvu mudoratori i ostala čudesa...

                    http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Za...asti-na-Zemlju
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Miko,kakav si za rugby?
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Desi tutooo?

                        Samo se vi zaje**vajte , a na ovo ste zaboravili..kakvu mudoratori i ostala čudesa...

                        http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Za...asti-na-Zemlju
                        Jesam peh ali nisam toliki valjda

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Desi tutooo?

                          Samo se vi zaje**vajte , a na ovo ste zaboravili..kakvu mudoratori i ostala čudesa...

                          http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Za...asti-na-Zemlju
                          Bas sam se smijao i bio sam dobrog raspolozenja, i sad mi ti pokvari dan sa satelitom
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Vidim da ste pricali ko sta ima od teniske opreme sa turnira, pa sam skontala da se ja nisam pohvalila onim sta sam poslednje kupila, dakle ovaj dzemper ili prsluk kakogod, pre mesec dana u Rimu
                            S13-2011-06-25_22-40-39h 1.jpg

                            moram isto da izrazim odusevljenje sto se veceras ne prica o Lepima i njihovoj dominaciji, konacno jedna noc bez nocnih mora u najavi
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Ipak nece niko da postane moderator na tenisu, posto je trenutno stanje sasvim ok.
                              Tako da je ta tema iza nas i nemojte vise da pricate o tome ;)
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ipak nece niko da postane moderator na tenisu, posto je trenutno stanje sasvim ok.
                                Tako da je ta tema iza nas i nemojte vise da pricate o tome ;)
                                Ovo nije uredu ali nebitno , nije do moda , nego ste me nagovorili da stavljam svoje slike i pisem svoj bios dugi dugi bez potrebe , to je poigravanje sa mnom i zajebancija , mogla si mi odmah reci da ne pisem i ne trosim 2 sata koja sam mogao raditi analizirajuci Banovic Strahinju za Sprski za sutra ali nebitno , samo poigravanje i glupiranje bez potreba i trosenje necijeg ,,znacajnog vremena,, Prvo si ugrozila moju privatnost time sto sad svako zna na forumu ko sam ? sta sam ? odakle sam ? ali nebitno
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X