Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • postoji li neka druga tema za razgovor ovde?
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • znači Indigo..
      pa zar je to jedini način da se sazna šta žene žele..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Originally posted by jagodica View Post
        znači,Veliki brat te posmatra!!!
        a baš htedoh da napišem neke inkriminišuće stvari..

        Možeš napisati ovde, svejedno će nam Indigo copy/paste.

        Comment


        • Ma da,slobodno ovdje postuj i onako nam Indigo sve prenosi
          sigpic

          Comment


          • nisam znala da vas toliko interesuje recept za ajvar,no dobro...
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Kako neće interesovati, nema ništa bolje od domaćeg ajvara

              Comment


              • Uhhh ajvar i ljutenica, sarena salata....
                Jagodice slobodno pisi ovde, i ovako cu preneti, ja nemam obraza
                Last edited by Indigo; 21-09-11, 17:58.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • http://www.youtube.com/watch?v=vJKcj...eature=related

                  Comment


                  • ahahahahahaha,šta ste navalili,kao da pravimo kasting za naj naked chef-a..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Jagodice samo za tebe, sigurno ovo nisi videla danas ...


                      Sindikalna organizacija Samostalnih uprava iz svih gradova Srbije ovim putem oglašava besplatan i brojno neograničen

                      KURS ZA MUŠKARCE


                      MODUL 1 : Naučiti živeti bez mame (2.000 sati) + Moja devojka/žena nije moja mama (350 sati) + Kako shvatiti da je fudbal samo sport (500 sati)

                      MODUL 2: Ne biti ljubomoran na svoju decu (50 sati) + Ne pričati gluposti kada mojoj devojci/ženi dođu prijateljice (500 sati) + Kako prevladati sindrom daljinskog upravljača (550 sati)

                      BONUS: Ne urinirati oko WC šolje (100 sati + praktičan rad) + Kako preživeti prehladu bez drame (100 sati)

                      MODUL 3: Kako ispeglati majcu za manje od 2 sata (praktičan rad) + Varenje bez podrigivanja (praktičan rad)

                      MODUL 4: Početnički kurs o kućnim aparatim (prikaz sa dijapozitivima) + Vežbe (ON...upali; OFF...ugasi)

                      KURS ZA NADARENE: :Moja prva "Maggi" supa bez da iskipi (praktičan rad)


                      7 BESPLATNIH SEMINARA

                      Pored kurseva nudimo 7 besplatnih seminara sa sledećim temama za diskusiju (s obzirom na kompleksnost tema, primamo po 8 kandidata)

                      TEMA 1: Peglanje, od veš mašine do ormana, taj misteriozni proces.

                      TEMA 2: Opasnost pri punjenju i pražnjenju posuda za led (demonstracija + dijapozitivi)

                      TEMA 3: Struja i mi, ekonomske prednosti zvanja majstora.

                      TEMA 4: Poslednja naučna otkrića - da li kuvanje i odnošenje smeća izazivaju impotenciju.

                      TEMA 5: Kako se spušta poklopac od WC šolje i koristi četka za čišćenje - korak po korak.

                      TEMA 6: Muškarac kao suvozač - da li je genetski moguće da ne komentariše dok ona parkira?

                      TEMA 7: Deterdžent, doziranje i upotreba (prektičan rad se izvodi na otvorenom)
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • I čemu tolika dama što će oni da vide šta pišemo tamo?
                        Pa i treba da vide

                        Možda nešto nauče, a možda i nešto shvate... ili se postide...
                        Last edited by miloolja; 21-09-11, 17:50.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja ne moram ni da citam, jasno je o cemu devojke uvek pricaju...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • o,kakve priche


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Mene su u subotu zvali da dodjem u ponedeljak na snimanje emisije i rekli da su gosti Djokovic i Feri, nisam isla, ali mislim da je bio, a nije iskljuceno da se nije pojavio nakon poraza i povrjede... ;)

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Nego ja imam jedno pitanje...od sinoć nema Shardonnay... mislim nije se izjasnila gde pripada...
                                Na dve stolice nikako, pa da vidimo...
                                izvinjavam se, imam puno posla ovih dana
                                te price pozvana si ovako indirektno kod mene ne prolaze, ja sam dama, ocekujem pozivnicu, na plavom papiru, po mogucstvu namirisanu ( preferiram muski Boss bottled )
                                drugo, vec sam otvorila dusu devojkama iz grupe, one za razliku od vas nisu trazile sliku, dokaz mudrosti i sl. Tamo kod vas bih bila izrabljivana, sigurno biste me postavili za internog admina, da vam sredjujem i cenzurisem vase gadosti koje tamo iznosite
                                tako da, dok sve devojke na forumu ne pocnete da tretirate jednako, bojim se da cemo zauvek ostati podeljeni na grupe
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X