Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaže se uBudvu
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • svake godine padne dominiranje budvom,letnjom prestonicom balkana...eskort pevaljke,trokadero,top hil,malteze a preko dana drevni sole mio...najjaca je bu2
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kaže se uBudvu
        U pravu si,izvinjavam se.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Vladane,blago tebi,hocu i ja u Budvu...
          Pa kad si sminka
          Inace more u septembru,nema nista bolje
          Originally posted by asprilja View Post
          svake godine padne dominiranje budvom,letnjom prestonicom balkana...eskort pevaljke,trokadero,top hil,malteze a preko dana drevni sole mio...najjaca je bu2
          Nema drzave i grada dje se ne osjeti tvoja dominacija!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            svake godine padne dominiranje budvom,letnjom prestonicom balkana...eskort pevaljke,trokadero,top hil,malteze a preko dana drevni sole mio...najjaca je bu2


            Tvoji postovi su definitivno najjaci
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              svake godine padne dominiranje budvom,letnjom prestonicom balkana...eskort pevaljke,trokadero,top hil,malteze a preko dana drevni sole mio...najjaca je bu2
              Dodji do Ns-a pa se skupi drustvo sa foruma pa da dominiramo zajedno, veruj mi ima materijala....
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • budva je jos od 98. moj drugi dom...tamo se pratilo najjace svetsko ikada kada im je drevni zizu spakovao dva komada...bile aktuelne one privremene tetovaze,slusao se bailando...strasan period
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Dodji do Ns-a pa se skupi drustvo sa foruma pa da dominiramo zajedno, veruj mi ima materijala....
                  Obojicu vas najljubaznije molim da prestanete da dominirate.Hvala.
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Inace more u septembru,nema nista bolje
                    E, hvala Bogu da posle višednevnog mimoilaženja u stavovima i razmišljanjima ...kažeš nešto....
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Dodji do Ns-a pa se skupi drustvo sa foruma pa da dominiramo zajedno, veruj mi ima materijala....
                      cesto sam u ns-u,kod ortaka budem u zeleznickoj,odmah tamo kod spensa,obedujem u onom svevisnjem karibiku...izlazi se svuda,najvise je dominacije bilo u dva galeba...javim se kad budem naletao
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        E, hvala Bogu da posle višednevnog mimoilaženja u stavovima i razmišljanjima ...kažeš nešto....
                        Zato sto sam sad neozbiljan,da sam ozbiljan sigurno se ne bi slagali
                        Toplo,cisto,mirno,nema vriske,dreke,idem i u subotu ako bude lijepo vrijeme

                        Imam novi potpis
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo
                          Ti i ja cemo dominirati po Krusevcu, vec smo se dogovorili, bice to nevidjena dominacija....
                          Hehe...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Zato sto sam sad neozbiljan,da sam ozbiljan sigurno se ne bi slagali
                            Toplo,cisto,mirno,nema vriske,dreke,idem i u subotu ako bude lijepo vrijeme

                            Imam novi potpis
                            Molim titl za ovo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • cuo sam da vladan dominira splendidom,soba do velikoga brane ;)
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                cuo sam da vladan dominira splendidom,soba do velikoga brane ;)
                                Presudicu ti ako jos jednom spomenes tu rec.
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X