Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Da,da,ovo je prvi put da trazis takve slike
    Mada ti nije los ovaj izgovor da ih trazis,imas jos 7 dana pa ih dobro iskoristi

    Ako te Judy cuje imaces problema,a Ernests je prejak lik nema price ;)

    Ovo je mocni Andy

    što, pa ja mislim da ona obraća pažnju samo na Lopezove fizičke atribute.

    Marej

    šaljem ti sad na pp.
    sigpic

    Comment


    • Ova Tennis razne sumnjive sajtove posecuje...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Brate kad bi svi tako lako odustajali ne bi bilo dominacija uospte.Sta bi Novak uradio ove godine da je odustajao zbog viza i pasosa i da je propustao turnire,imao je i Nadal problema,pa i Federer ali su bili strpljivi i dominirali godinama.Ti neces u tenisu da dominiras,ali dominacija je dominacija,pa o kojoj god sferi da se radi.Nee smijes odustati na prvom koraku.
        pa drugacije je tebra,novak nazove jeremica i ovaj mu izvadi diplomatski sospa za dva sata a i guzio bi te babe da omoguci drevnom noletu dokumenta ...para vrti gde burgija nece...dok mi obicni smrtnici moramo od 4 ujutru da se natezemo sa bakutama da bi predali dokumenta i onda moram da cekam 3 nedelje da ga podignem,pa onda da im pisem zasto idem tamo ? cuj zasto idem,idem da blejim...mislim mnogo komplikovano kao da idem u ulan bator
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Asprilja, ako znas da sarmiras carinike, mozes bez dokumenata gdje hoces...
          Tako ja doputovah nocas...

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Sindikalna organizacija Samostalnih uprava iz svih gradova Srbije ovim putem oglašava besplatan i brojno neograičen

            KURS ZA MUŠKARCE


            MODUL 1 : Naučiti živeti bez mame (2.000 sati) + Moja devojka/žena nije moja mama (350 sati) + Kako shvatiti da je fudbal samo sport (500 sati)

            MODUL 2: Ne pričati gluposti kada mojoj devojci/ženi dođu prijateljice (500 sati) + Kako prevladati sindrom daljinskog upravljača (550 sati)

            BONUS: Ne urinirati oko WC šolje (100 sati + praktičan rad) + Kako preživeti prehladu bez drame (100 sati)

            MODUL 3: Kako ispeglati majcu za manje od 2 sata (praktičan rad) + Varenje bez podrigivanja (praktičan rad)

            MODUL 4: Početnički kurs o kućnim aparatim (prikaz sa dijapozitivima) + Vežbe (ON...upali; OFF...ugasi)

            KURS ZA NADARENE: :Moja prva "Maggi" supa bez da iskipi (praktičan rad)


            7 BESPLATNIH SEMINARA

            Pored kurseva nudimo 7 besplatnih seminara sa sledećim temama za diskusiju (s obzirom na kompleksnost tema, primamo po 8 kandidata)

            TEMA 1: Peglanje, od veš mašine do ormana, taj misteriozni proces.

            TEMA 2: Opasnost pri punjenju i pražnjenju posuda za led (demonstracija + dijapozitivi)

            TEMA 3: Struja i mi, ekonomske prednosti zvanja majstora.

            TEMA 4: Poslednja naučna otkrića - da li kuvanje i odnošenje smeća izazivaju impotenciju.

            TEMA 5: Kako se spušta poklopac od WC šolje i koristi četka za čišćenje - korak po korak.

            TEMA 6: Muškarac kao suvozač - da li je genetski moguće da ne komentariše dok ona parkira?
            Potpuno nepotrebno za nezavisnog,inteligentnog,zgodnog covjeka kao sto sam ja.

            Originally posted by tennis View Post
            što, pa ja mislim da ona obraća pažnju samo na Lopezove fizičke atribute.

            Marej

            šaljem ti sad na pp.
            E ja odoh u Budvu,imam nekog posla dolje,pa se vidimo za 7-8 dana
            Originally posted by asprilja View Post
            pa drugacije je tebra,novak nazove jeremica i ovaj mu izvadi diplomatski sospa za dva sata a i guzio bi te babe da omoguci drevnom noletu dokumenta ...para vrti gde burgija nece...dok mi obicni smrtnici moramo od 4 ujutru da se natezemo sa bakutama da bi predali dokumenta i onda moram da cekam 3 nedelje da ga podignem,pa onda da im pisem zasto idem tamo ? cuj zasto idem,idem da blejim...mislim mnogo komplikovano kao da idem u ulan bator
            Posao ili zadovoljstvo,stavi posao jer su ovi sto idu zbog zadovoljstva sumnijivi i kaze AK da je mogucnost da ih prate mnogo veca nego poslovne ljude.
            Sve to brzo ide,na salteru rade do ponoci,zavrsavas sve za dan i onda pocinje dominacija!
            sigpic

            Comment


            • Ne znam,bavis li se sportom mislim da je za njih drugacije
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Potpuno nepotrebno za nezavisnog,inteligentnog,zgodnog covjeka kao sto sam ja.
                Pa kakve to veze ima.....
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Sindikalna organizacija Samostalnih uprava iz svih gradova Srbije ovim putem oglašava besplatan i brojno neograičen

                  KURS ZA MUŠKARCE


                  MODUL 1 : Naučiti živeti bez mame (2.000 sati) + Moja devojka/žena nije moja mama (350 sati) + Kako shvatiti da je fudbal samo sport (500 sati)

                  MODUL 2: Ne pričati gluposti kada mojoj devojci/ženi dođu prijateljice (500 sati) + Kako prevladati sindrom daljinskog upravljača (550 sati)

                  BONUS: Ne urinirati oko WC šolje (100 sati + praktičan rad) + Kako preživeti prehladu bez drame (100 sati)

                  MODUL 3: Kako ispeglati majcu za manje od 2 sata (praktičan rad) + Varenje bez podrigivanja (praktičan rad)

                  MODUL 4: Početnički kurs o kućnim aparatim (prikaz sa dijapozitivima) + Vežbe (ON...upali; OFF...ugasi)

                  KURS ZA NADARENE: :Moja prva "Maggi" supa bez da iskipi (praktičan rad)


                  7 BESPLATNIH SEMINARA

                  Pored kurseva nudimo 7 besplatnih seminara sa sledećim temama za diskusiju (s obzirom na kompleksnost tema, primamo po 8 kandidata)

                  TEMA 1: Peglanje, od veš mašine do ormana, taj misteriozni proces.

                  TEMA 2: Opasnost pri punjenju i pražnjenju posuda za led (demonstracija + dijapozitivi)

                  TEMA 3: Struja i mi, ekonomske prednosti zvanja majstora.

                  TEMA 4: Poslednja naučna otkrića - da li kuvanje i odnošenje smeća izazivaju impotenciju.

                  TEMA 5: Kako se spušta poklopac od WC šolje i koristi četka za čišćenje - korak po korak.

                  TEMA 6: Muškarac kao suvozač - da li je genetski moguće da ne komentariše dok ona parkira?
                  Al je dobro....
                  Velika je razlika izmedju vase i nase bolesti tako da mi moramo dramiti...
                  Kako bez podrigivanja
                  Nije tesko skuvati supu, teze je ispeci nesto makar po meni...
                  KOntam da vladam svim vestinama
                  I ne umete da parkirate kola..
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Pa vidis da samo babe stoje u redu, neces valjda i ti, to cekaju samo oni sto ne znaju

                    Comment


                    • sad mi je brat crna mamba javio da moze samo sa licnom kartom u dodikovo carstvo,samo moram da zaobidjem dodigovo carstvo,znaci preko drevne bijeljine tako da se dominacija vec oseti u vazduhu...pasce neki ples po banja luci...
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Indigo, nije važno što ona ne ume, već da ti ne komentarišeš.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Dance,aspljilja,dance
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Indigo, nije važno što ona ne ume, već da ti ne komentarišeš.
                            Pa kako to da izvedem, drugarica je jednom kod pozorista parkirala da ne slazem 40 minuta....al dobro makar sam se zabavio...
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Dance,aspljilja,dance

                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Vladane,blago tebi,hocu i ja u Budvu...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X