Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je ovo prvo jaci adut
    Ma ovaj forum je poludio,ja napisem 32700,a vidi sta on izbaca
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Meni je ovo prvo jaci adut
      Ma ovaj forum je poludio,ja napisem 32700,a vidi sta on izbaca
      ma znala sam da su poslednje 2 bile 0. ali, ja sam opet imala više
      sigpic

      Comment


      • Vidim mene niko ne zove u tu grupu kod Lepog,iako sam trazio pozivnicu,sramota.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          Iz koje zemlje si?

          srbija
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Idemo opet,ko zeli da bude LEP mora ovo da rijesi za otprilike 45 sekundi.
            http://www.robmathiowetz.com/
            Sekund gore se nece tolerisati,upravo taj sekund izdvaja ostale od LEPIH!
            Ja sam strpljiv,razuman,zgodan covjek,ali mora postojati neka granica!
            Ja sam za <45 sec tek iz treceg puta, tako da ne bi trebali da budemo tako ostri sa zahtjevima... Dovoljno je ispod minuta da spuste, pa ce kandidat biti uzet' u razmatranje...

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              srbija
              Ne bih ti znao reci onda... Konsultovacu se s nekim calnovima grupe, koji redovno putuju na toj relaciji...

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Ne bih ti znao reci onda... Konsultovacu se s nekim calnovima grupe, koji redovno putuju na toj relaciji...
                hvala tebra
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  da li mogu samo sa licnom kartom u republiku srpsku ? da li mi treba neka potvrda o ostanku tamo ili mogu na keca kao u drugi grad da idem ?
                  Treba ti uvjerenje o kretanju,pasos,viza i moras u ambasadu da najavis dolazak i da im javis koliko ostajes
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Treba ti uvjerenje o kretanju,pasos,viza i moras u ambasadu da najavis dolazak i da im javis koliko ostajes
                    ufufuf...hvala na informaciji
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Ja sam za <45 sec tek iz treceg puta, tako da ne bi trebali da budemo tako ostri sa zahtjevima... Dovoljno je ispod minuta da spuste, pa ce kandidat biti uzet' u razmatranje...
                      U pravu si,novo pravilo je ko rijesi test za minut bice novi clan LEPIH!

                      Originally posted by AK47 View Post
                      Treba ti uvjerenje o kretanju,pasos,viza i moras u ambasadu da najavis dolazak i da im javis koliko ostajes
                      Oce li ga pitati razlog vase posjete je posao ili zadovoljstvo

                      Za CG ti treba samo licna
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Treba ti uvjerenje o kretanju,pasos,viza i moras u ambasadu da najavis dolazak i da im javis koliko ostajes
                        Mozda treba i boravisna taksa, ali za to nisam siguran...

                        Comment


                        • A sto ne dodje preko CG,uzme samo licnu i onda iz CG ide u Bosnu,mada ce mu za BiH trebati pasos,uvjerenje o drzavljanstvu i izvod iz maticne knjige rodjenih.Jendostavnije je masu
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Mozda treba i boravisna taksa, ali za to nisam siguran...
                            Ma to se podrazumijeva, ali nisu nesto velike pa im nisam pridavao znacaj

                            Sto se tice razloga,mora ga navesti naravno...pa znas li ti gdje dolazi
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Sklonio sam,ipak je ovo novi potpis,vraticu kad mi sitekne kazna
                              Pored onoga sto mi je bilo u potpisu svidja mi se i "sto god dodje ja sam mu naredan",a i dobro je spustio Napoleonu
                              "citav svijet malen i premalen, a dva metra duga i siroka"

                              Au kakvi ti slike trazis i na kakvim sajtovima,strasno
                              Ma Gulbis je car,normalno je da nece go da se slika,za to ce se pobrinuti Verdasko,Lopez i drugari,a ti se drzi Ernestsa,nemoj ove Spance da mi trazis
                              Jedva cekam da vidim sta si spremila

                              Inace Gulbis je meni totalni car,samo mi je krivo za prosuti talenat,ali tako mora biti posto covjek moze da kupi ATP tour
                              ovo mi je bilo prvi put da tražim nečije golišave fotke po netu. ali, takva sam, kad treba nešto da uradim maksimalno sam posvećena tome ili uopšte ne radim.

                              ma kakvi Verdasko, Lopez i društvo, potpuno sam ravnodušna prema takvim likovima (pozerima). možda grešim jer ih ne poznajem, ali mi deluju dosadno. dosta toga se može zaključiti i na osnovu njihovih intervjua...

                              Gulbis je skroz druga priča. ukusi su različiti, on meni jeste najlepši teniser, ali sve to ne bi imalo veze da nije tako zanimljiva, autentična ličnost. ima sjajan smisao za humor (inteligentan, brzo razmišlja), njegove kzš i intervjui su pravo osveženje. novinari uglavnom postavljaju ista pitanja na koja većina igrača odgovara istim (uvežbanim) odgovorima, ali on ne. kad krenu sa takvim pitanjima on krene da ih zeza, ali na kulturan način. neki shvate da su im pitanja glupa, ali neki se i prime
                              i brutalno je iskren, kaže stvari koje niko drugi ne bi.

                              nego, fanovi moćnog Mareja, naleteh na jednu njegovu super sličicu, pala sam od smeha. ako neko želi za avatar ili potpis.




                              p.s. samo da se zna, ja nemam želju da ulazim u tu vašu grupu, test sam uradila jer nisam imala šta pametnije posle 2 ujutru, a i volim.
                              sigpic

                              Comment


                              • djetici su masu finiji za to...samo licna i dominiras primorjem a za srpsku mi trebaju dokumenta kao za mauricijus
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X