Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ovo su nevjerovatne stvari sto mi radimo,ovo zasluzuje poseban forum,izdigli smo se toliko da ne vidim kako ce neko da nas prati!
    Ubjedljivo najbolja tema na forumu i najbrze popunjena!
    sigpic

    Comment


    • Ko ce da meni plati reputacijom i lajkovima,sto ja vama ustupam svog najboljeg moda da vam odradjuje posao,ima on posla i na fudbalu.
      Zelim i njemu i sebi da se plati sa po tri reputacji ili po 15lajkova,kako vam je lakse.

      Mandusic Vuk, Admin
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Davno sam ja to govorio,zasluzuje PDF,lobirat cemo kod mandusica

        Samo da znas da sam se posvadjao sa svim budalama fudbalskog PDF-a,ili ti JC-om

        Izvrijedjan sam najstrasnije
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Imam dva moda,oni su kao dva magneta razlicitog polariteta,ili kao jing i jang,ali kada se to spoji to je sila,to je nesto sto mora da ima najbolji forum na ovom forumu,a mi trazimo isplatu do nardnog ponedeljka ovih reputacija i lajkova
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Najbolji PDF,ne mogu da se ne slozim,kakva ekipa mutnija od Dunava na fudbalu

            Samo mi smo mutni,ali onog JC-a kakav je kao da ga je poplava izbacila

            Mi smo kao Senna i Prost nekada
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Vidis Vladana sta ti govorim,ova dvojica ce se izgleda oko neke cesme veceras da biju xD
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Mandusicu sklanjaj status tom JC-u,ja sam uz Akana,pa iako nije u pravu
                Zelja mi je da se vas dvojica dobro slazete i fino druzite,ali ne znam ocu li to ikad vidjet'
                sigpic

                Comment


                • Ja sam uz obojicu neka pobjedi bolji xD
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ukazite na greske.
                    P.S I ne obazirite se na pravopis, ipak se puno pise.
                    Genius, outrageous, the best ever! RF!

                    Comment


                    • o cem vi zborite?
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        o cem vi zborite?
                        I ja bi bio sretan kada bi saznao

                        Comment


                        • O temi Teniska 2011.
                          Genius, outrageous, the best ever! RF!

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Mandusicu sklanjaj status tom JC-u,ja sam uz Akana,pa iako nije u pravu
                            Zelja mi je da se vas dvojica dobro slazete i fino druzite,ali ne znam ocu li to ikad vidjet'
                            Zar i ti,sine Brute

                            Taj Akan je nevidjena varalica,da vidis sta mi sve pise u privatnim porukama,to su psovke koje ja dosad nisam nikad ni cuo,a i nije se smio danas pojaviti kod cesme,imali smo zakazanu tucu.

                            Ko navija za Zelju i Nadala mora kukavica biti.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=vJKcj...eature=related

                              Comment



                              • Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X