Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana ima prednost, ipak se zna ko je veci i bolji navijac
    nego, onaj vic vam vise nije smesan a?
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Originally posted by vesna8.11 View Post
      Jednostavno moram. Ne zaboravite da mi sve vidimo i sve znamo.
      Tako da te price kako vodite neke "visokoumne" diskusije, otpadaju.

      Ti stvarno misliš da veliki znalci, kao Vladan i MGS, ne mogu sakriti postove od vas. Vladan je samo iz ovog razloga bio toliko dugo admin, da bi naučio sve fore, i nema većeg znalca od njega. Vi ste ljubomorne Niste svjesne kakav je vic bio, a tek fora sa piramidama Shardonnay ti si mi najbolja drugarica, inbox mi nije zatrpan kao u ostalih, pa slobodno šalji

      Comment


      • Sredice nam noto slike,on i Shardonnay su najbolji drugari,ne nasijedajte LEPI,imacemo slike do ponoci
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Ti stvarno misliš da veliki znalci, kao Vladan i MGS, ne mogu sakriti postove od vas. Vladan je samo iz ovog razloga bio toliko dugo admin, da bi naučio sve fore, i nema većeg znalca od njega. Vi ste ljubomorne Niste svjesne kakav je vic bio, a tek fora sa piramidama Shardonnay ti si mi najbolja drugarica, inbox mi nije zatrpan kao u ostalih, pa slobodno šalji
          Vic, ne veceri, nego godine
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nova parola lepih:"Nismo zgodni,ali smo zato nezgodni",mislim na narav
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Vic, ne veceri, nego godine
              Ovo je otvoreni atak na moju licnost.Odoh da molim gazdu da ti skloni status!

              Originally posted by AK47 View Post
              Nova parola lepih:"Nismo zgodni,ali smo zato nezgodni",mislim na narav
              Jesi li vidio vic u grupi,aooooooooooooo sto je ono
              ahahahahahahahahahahahahahaha
              A najjaca ona fora sa piramidom,kasnije i sa cvijetom u snijegu,najjaci vic svih vremena
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by vesna8.11 View Post
                Jednostavno moram. Ne zaboravite da mi sve vidimo i sve znamo.
                Tako da te price kako vodite neke "visokoumne" diskusije, otpadaju.
                Pa vi to ne vidite kao sto rekoh ranije, to je kodirani jezik koji samo clanovi grupe razumeju....
                Sigurno se pitate sto manje postujemo ovde, razlog za to je mnogo kvalitetnih diskusija koje tamo vodimo...
                Npr jutros smo raspravljalli o Kleopatri pa se ta diskusija protegla na Ramzesa i Tutankamona, teroije zavere i piramide u Gizi.

                Zatim smo pricali o sportu o umetnosti, npr raspravljali smo da li je Kubizam ultimativni slikarski pravac, neki se nisu slagali pisali su o ekspresionizmu....
                O zenama, vicevima itd itd...
                Mi ne vodimo plitke diskusije nikada...
                Uostalom kao dokaz tome ide ispisanih 145 stranica
                Najbolji smo bre ...
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ovo je otvoreni atak na moju licnost.Odoh da molim gazdu da ti skloni status!
                  I ko ce onda da ti povecava inbox?
                  da nece manda ili Tmac
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Cure se sad ubise od razmisljanja pa koja sad jbna piramida i cvijet u snijeg xD

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Cure se sad ubise od razmisljanja pa koja sad jbna piramida i cvijet u snijeg xD
                      jeste, mene već glava boli od razmišljanja, al' jednostavno ne ide
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Cure se sad ubise od razmisljanja pa koja sad jbna piramida i cvijet u snijeg xD
                        Crna orhideja Nisi cuo za taj vic, urnebesan je...
                        Pridruzi se grupi...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Crna orhideja Nisi cuo za taj vic, urnebesan je...
                          Pridruzi se grupi...
                          Daj link

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Cure se sad ubise od razmisljanja pa koja sad jbna piramida i cvijet u snijeg xD
                            Istina, vec sam se pomirila sa tim da mi veceras nema spavanja
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              I ko ce onda da ti povecava inbox?
                              da nece manda ili Tmac
                              Nemam pojma o cemu pricas
                              Cekaj,zar manda nije gazda,ja cijelo vrijeme njemu pisem?

                              Originally posted by Prototype View Post
                              Cure se sad ubise od razmisljanja pa koja sad jbna piramida i cvijet u snijeg xD
                              Upadaj u grupu,ne znas sta propustas.Inace kasnije dodju na red zmajevi,ali kad dodjemo do guscijeg pera stomak te boli od smijanja,ne postoji bolji vic!

                              Inace diskusije su na izuzetno visokom nivou.Bas smo maloprije razgovarali o Sofijinom izboru,kasnije cemo nesto oko teorije relativiteta
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Daj link

                                Jesi li siguran da ispunjavaš sve uslove, lijep, pametan, duhovit itd, ali to sve mora bit na vrhuncu, kao karakteristike igre u Novaka.

                                Comment

                                Working...
                                X