Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tennis View Post
    puklo od smeha?

    mislim da zaista lepi nemaju potrebu da se učlane u tu grupu, jer oni znaju da su lepi (govore im to drugi) i nije im potrebna neka tamo grupa na forumu da im podiže samopouzdanje.
    Zar i ti
    Meni takvo podizanje samopouzdanja nije potrebno, dovoljan sam sam sebi, kao egoista sebe smatram centrom ovog suvoparnog sveta, jer niko drugi nije ni blizu moje lepote i pameti...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post
      To je tako netacno. Lepima cesto dosadi da im stalno ruzni ljudi govore kako su lepi, pa cesto zele da se nalaze samo u grupi lepih, gdje ti komplimenti stvarno imaju smisla.
      čekaj, a ko je rekao da im govore ružni ljudi? ;)
      sigpic

      Comment


      • Ja koliko sam lijep, jos ne viđoh ljepse celjade od sebe. Tako da su mi svi "ruzni". U potrazi za Lepim, ja napravih grupu...

        Comment


        • Originally posted by Indigo;602618[B
          ]Zar i ti[/B]
          Meni takvo podizanje samopouzdanja nije potrebno, dovoljan sam sam sebi, kao egoista sebe smatram centrom ovog suvoparnog sveta, jer niko drugi nije ni blizu moje lepote i pameti...
          ma šalila sam se, nemoj odmah plakati.

          ma, verujem ti, skroz.
          sigpic

          Comment


          • laku noc svima, a posebno Indigu "lepotanu"
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Laku noc Boki!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by tennis View Post
                Vladane, tebi je još rano da razmišljaš o isteku "kazne" (bolji avatar i potpis nisi imao od kako sam ja ovde ), tek je počela.

                Odlično si sastavila, možda je potpis mogao biti malo atraktivniji, ali stoji da on nema ukusa za avatar i potpis, i da nije imao nikada bolji.


                MGS, dugo nisam prošitao nešto pametnije, kod tebe je mrtva trka između pameti i ljepote.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  laku noc svima, a posebno Indigu "lepotanu"
                  Cao Boki, i nadam se da ces me sanjati jer sigurno lepse snove nisi imala
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Ja koliko sam lijep, jos ne viđoh ljepse celjade od sebe. Tako da su mi svi "ruzni". U potrazi za Lepim, ja napravih grupu...
                    ahaha, a ti si tvorac grupe.
                    mora da se krećeš u vrlo ograničenom (malom) krugu ljudi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by tennis View Post
                      ahaha, a ti si tvorac grupe.
                      mora da se krećeš u vrlo ograničenom (malom) krugu ljudi.
                      Zivi sa kerom i dve ovce u staroj kucici u nekoj planini...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • tennis
                        U nasoj grupi smo svi undercover... Nema lazi, nema prevare. Svi sad mogu viđet kakav sam zgoduran... Osim nepozvanih forumasica, jer bi one trazile i dlaku u jajetu.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Odlično si sastavila, možda je potpis mogao biti malo atraktivniji, ali stoji da on nema ukusa za avatar i potpis, i da nije imao nikada bolji.


                          MGS, dugo nisam prošitao nešto pametnije, kod tebe je mrtva trka između pameti i ljepote.
                          hvala. a, u kom smislu potpis atraktivniji? malo više golotinje i to?
                          sigpic

                          Comment


                          • Aj laku noc ljudi... Za odrzavanje lepote je potreban san...

                            Comment


                            • Originally posted by tennis View Post
                              hvala. a, u kom smislu potpis atraktivniji? malo više golotinje i to?

                              Taj rad

                              Comment


                              • Laku noć narode...vidimo se u Areni
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X