Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Kakva je draz u tome?Postoje sajtovi za tako nesto,ovdje tome nije mjesto.Misel Fajfer je olicenje ljepote

    Ja sam samo zelio tebe da prikazem u najboljem svjetlu forumasicama,dobio si dosta komplimenata,tada se nisi bunio!
    Olja kad mi dobijamo pozivnicu

    Hvala ti na tome. Znam da sam porastao u očima kod mnogih forumašica, sad me drugim očima gledaju, a sve to zahvaljujući tebi

    Olja pravi specijalne pozivnice za nas, mi smo počasni gosti

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Olja kad mi dobijamo pozivnicu
      Originally posted by notorious View Post
      Olja, primite Vladana i mene u grupu i neću se žaliti
      Originally posted by Indigo View Post
      Eto malo i za devojke da postavim nesto, a ovo je sve nacin mog ulizivanja kako bih bio primljen u cuvenu grupu, cak sam se i dostojanstva odrekao....primitee meee....


      Spoiler
      Žao mi je momci.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Hvala ti na tome. Znam da sam porastao u očima kod mnogih forumašica, sad me drugim očima gledaju, a sve to zahvaljujući tebi

        Olja pravi specijalne pozivnice za nas, mi smo počasni gosti
        Pazi,imao si ti solidnih rezultata do juce,dobrih postova,ali jednostavno te nisu dame znale,bio si manje-vise nepoznat,ali od juce se to promijenilo,sad si mozda cak i glavna faca na forumu i to je cinjenica

        Olja nas dvojica cekamo,ali samo nas dvojicu ubaci,nemojte Indiga i ostalu djecu da zovete,bice neozbiljno
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Pazi,imao si ti solidnih rezultata do juce,dobrih postova,ali jednostavno te nisu dame znale,bio si manje-vise nepoznat,ali od juce se to promijenilo,sad si mozda cak i glavna faca na forumu i to je cinjenica

          Olja nas dvojica cekamo,ali samo nas dvojicu ubaci,nemojte Indiga i ostalu djecu da zovete,bice neozbiljno

          Pa vidiš da za javnost govori kako neće nikog od nas trojice, a ustvari, to je samo razlog da se otarasi Indiga, jer zna da on nije za ozbiljne priče. Za nas su spremljene specijalne pozivnice, imam dojavu.

          Comment


          • Eh, kad bi samo znali o cemu se prica tamo, tek biste onda zeleli da upadnete u grupu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Pa vidiš da za javnost govori kako neće nikog od nas trojice, a ustvari, to je samo razlog da se otarasi Indiga, jer zna da on nije za ozbiljne priče. Za nas su spremljene specijalne pozivnice, imam dojavu.
              Logicno,mozda bi mi trebali javno da odustanemo,a da ih cimamo preko pm-a?
              I da nas Bojana sakrije,ubaci u grupu,ali da niko sem clanice grupe ne moze da nas vidi.E dje nisam sad admin,bili bi u grupi za par minuta
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Pazi,imao si ti solidnih rezultata do juce,dobrih postova,ali jednostavno te nisu dame znale,bio si manje-vise nepoznat,ali od juce se to promijenilo,sad si mozda cak i glavna faca na forumu i to je cinjenica

                Olja nas dvojica cekamo,ali samo nas dvojicu ubaci,nemojte Indiga i ostalu djecu da zovete,bice neozbiljno
                Zar mene da iskljucite, ja koji pokrecem sve diskusije u ovoj temi, od tiganja, sudova, pa do ljubavi itd....
                Ovo shvatam kao organizovani atak na moju licnost i ti Vladane neces vise biti privilegovan u tom smislu da tvoji postovi(nzm ko ih uopste cita, po automatizmu ti daju likeove) budu postedjeni mojih sarkasticnih odgovora
                A posto ce mene primiti u grupu evo sad su mi javile, prva tema o kojoj cemo pricati bice ogovaranje vas dvojice
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Logicno,mozda bi mi trebali javno da odustanemo,a da ih cimamo preko pm-a?
                  I da nas Bojana sakrije,ubaci u grupu,ali da niko sem clanice grupe ne moze da nas vidi.E dje nisam sad admin,bili bi u grupi za par minuta
                  HA-HA-HA
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • ja se izvinjavam sto ne ucestvujem toliko u selekciji koga ubaciti a koga ne, prosto moram da iscitam sve novo iz grupe, i da prestanem da se smejem da bih mogla da kucam normalno
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Zar mene da iskljucite, ja koji pokrecem sve diskusije u ovoj temi, od tiganja, sudova, pa do ljubavi itd....
                      Ovo shvatam kao organizovani atak na moju licnost i ti Vladane neces vise biti privilegovan u tom smislu da tvoji postovi(nzm ko ih uopste cita, po automatizmu ti daju likeove) budu postedjeni mojih sarkasticnih odgovora
                      A posto ce mene primiti u grupu evo sad su mi javile, prva tema o kojoj cemo pricati bice ogovaranje vas dvojice
                      Ne,ne,nesto si ti pogresno razumio.Ja i noto odustajemo,ti udji u grupu!
                      Dalje,pa sve forumasice citaju moje postove,vidis li mi ti avatar?Desnu sliku u potpisu,stvarno ne znam sta ti nije jasno
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        ja se izvinjavam sto ne ucestvujem toliko u selekciji koga ubaciti a koga ne, prosto moram da iscitam sve novo iz grupe, i da prestanem da se smejem da bih mogla da kucam normalno
                        Molim te izvrsi pritisak na drugarice,nas trojica cemo ti biti zahvalni

                        Spoiler
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Logicno,mozda bi mi trebali javno da odustanemo,a da ih cimamo preko pm-a?
                          I da nas Bojana sakrije,ubaci u grupu,ali da niko sem clanice grupe ne moze da nas vidi.E dje nisam sad admin,bili bi u grupi za par minuta

                          Ideja je odlična, a možda je baš osnivanje ove grupe razlog zašto više nisi admin, izgleda da su te žene skinule sa vlasti Ako nisu one, onda će nas ubaciti u grupu, vrlo brzo ćemo saznati odgovor.

                          Comment


                          • Jao pa ja mogu da vidim sta pisu
                            Momci samo pitajte sta vas zanima....
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Indigo moze da vidi, on je mod
                              da ga banujem?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Dacho imam jedan specijalan zadatak za tebe
                                Sjeti se onih vremena kad si mi bio desnica
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X