Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fladane, šta ti je ovo pobogu? Potpis ili avatar?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ja sam Ivana pitala da li je to on na svom avataru, ali se pravi ... Toša..
      Ma nisam to ja,ali ima neke slicnosti
      Mnogo znate o meni,ne smijem vise da pricam
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Shardonnay,'pichis' li shardonnay ili ti se svidja samo kako zvuchi?


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Ma nisam to ja,ali ima neke slicnosti
          Mnogo znate o meni,ne smijem vise da pricam
          Pa moram što više podataka da izvučem zbog "ubojitog oružja"... a i da ne nadrlja neko nevin..
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa pravilno je chardonnay, ali napisala sam ovako jer zvuci isto, ali da to je razlog, svidja mi se kako zvuci i to mnogo!!! ;)
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • jbg ivane ,sad si je razocarao


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Shardonnay View Post
                Pa pravilno je chardonnay, ali napisala sam ovako jer zvuci isto, ali da to je razlog, svidja mi se kako zvuci i to mnogo!!! ;)
                volis li ga piti?


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Fladane, šta ti je ovo pobogu? Potpis ili avatar?
                  Ovo je jedna briljantna serija,a molim te da ne dajes ovakve ideje mojoj najboljoj drugarici,nema potrebe da govorim o kome se radi,znate svi.U pitanju je tennis
                  Originally posted by Shardonnay View Post
                  Pa pravilno je chardonnay, ali napisala sam ovako jer zvuci isto, ali da to je razlog, svidja mi se kako zvuci i to mnogo!!! ;)
                  A ja sve mislio to ti ime,reko' mozda si Francuskinja ili tako nesto
                  sigpic

                  Comment


                  • Eh, Fladane, Fladane , a jesi li razmišljao stvarno da nabaviš jednu sirenu?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Pa moram što više podataka da izvučem zbog "ubojitog oružja"... a i da ne nadrlja neko nevin..
                      Hahahahahaha Aj sta mi rade... Na kraju cu doci ovakav http://textoflight.files.wordpress.c...ocker-pic1.jpg
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Kad sam napisala prvi post ovde, mnogi su pomislili da sam Francuskinja i da navijam za Gasquet-a protiv Djokovica, igrali su taj dan mec, i da namerno provociram
                        samo mi se svidja kako zvuci, ne volim da ga pijem nesto posebno ;)
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Originally posted by ivan piper View Post
                          Hahahahahaha Aj sta mi rade... Na kraju cu doci ovakav http://textoflight.files.wordpress.c...ocker-pic1.jpg
                          Pa ako je vec ovakva "navala" na tvoj izgled kod nekih devojaka, a pritom stvarno licis na Stepaneka, mislim da bi ti ovo bila savrsena kreacija za "DC izlazak"..

                          Comment


                          • Ok izvinite ljudi nesto sam bio nervozan danas,pa nisam znao i sta pisem znam ja Duka da smo mi i CG braca ne brini ;)
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zelio bih da pozdravim moju najbolju drugaricu tennis
                              Vladane, stvarno nema potrebe da me toliko pozdravljaš.

                              možeš da prestaneš sa šlihtanjem, stižu ti avatar i potpis. i kao što sam već rekla, ne radim to zbog tebe, nego zbog sebe. s obzirom na to da se uglavnom ne slažemo (a ne kao što ti kažeš ), biće mi mnogo lakše kad naletim na tvoj post.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                Pa ako je vec ovakva "navala" na tvoj izgled kod nekih devojaka, a pritom stvarno licis na Stepaneka, mislim da bi ti ovo bila savrsena kreacija za "DC izlazak"..
                                Ma kakav Stepanek,taj je medju ruznijima na ATP tour-u.
                                Ja se samo plasim da Novak ne nastrada greskom,jer Olja sprema neki napad
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X