Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odo spavati nesto sam umoran Laku noc svima posebno "streberu" Indigu

    Comment


    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
      Odo spavati nesto sam umoran Laku noc svima posebno "streberu" Indigu
      Ajde streberu, lepo sanjaj te profitne centre i principe ekvivalentnosti....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Ajde streberu, lepo sanjaj te profitne centre i principe ekvivalentnosti....
        Laku noc jos jednom sta god da si sada rekao

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          millolja, ti mene iskljuci iz grupe, ja cu tebi da obrisem grupu
          Ti bre, uopšte ne znaš da se zezaš... pa obriši je i onako stoji bez veze (ružnog li smajlija, majko moja..)

          Indigo...šta bi sa usko-stručno-muškom grupom? Praviš li je?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ti bre, uopšte ne znaš da se zezaš... pa obriši je i onako stoji bez veze (ružnog li smajlija, majko moja..)

            Indigo...šta bi sa usko-stručno-muškom grupom? Praviš li je?
            sta fali smajliju?

            sad ozbiljno, gledala sam i nije mi jasno gde je problem, pogledacu sutra jos malo, ako ne uspem, najbolje je da napravimo novu ;)
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • E odoh i ja da spavam,nema moje omiljene drugarice,a jedva cekam da dobijem avatar i potpis.
              Idem najvjerovatnije na put,necu moci da dolazim na forum,pa se vidimo za nekih 15-ak dana.Steta sto necu moci kaznu za avatar+potpis da odsluzim,ali sta je tu je.Desava se.

              Pozdrav svima,a najveci mojoj najboljoj forumskoj drugarici tennis
              Last edited by Vladan; 13-09-11, 21:58.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ti bre, uopšte ne znaš da se zezaš... pa obriši je i onako stoji bez veze (ružnog li smajlija, majko moja..)

                Indigo...šta bi sa usko-stručno-muškom grupom? Praviš li je?
                Ne pravim je odustao sam od toga.... od mene vise to necete videti....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Važi.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    I javno da se zahvalim altlosti na preporuci
                    Je li mi to cvet da napravim venac Lei i okačim oko vrata?

                    Originally posted by Gandalf View Post
                    Hitno mi treba odgovor na ovo pitanje:

                    Nemas je, ne zelis je, a kada bi je imao ni za sta je na svetu ne bi dao.

                    Da li neko zna sta je to ?
                    Iz kog predmeta ti je profesor? Meni to zvuči kao mentalna bolest koju kad dobiješ ono super ti, živiš u svom nekom svetu. Nemaš je, ne želiš je, a strava ti kad je dobiješ

                    Originally posted by Indigo View Post
                    Sta je ovo?
                    Koristi se za odredjivanje cene pojedinih tipova istih prozivoda gde se zajednicki troskovi prenose na pojedine tipove prozivoda odredjenom srazmerom. Najcesce se koristi u preduzecima koja ne proizvode jedan prozivod i nisu zagovornici masovne proizvodnje nego imaju vise tipova proizvoda koji su povezani medjusobnom cvrstom korelacijom a odnos troskova je uslovljen izradom vise proizvoda od iste vrste materijala ili izradom vise prozivoda za isti utrosak materijala??
                    Aeee Hamza specijalno za tebe, pocepaj ovo
                    To se zove metod za formiranje cena

                    Originally posted by miloolja View Post
                    [B]
                    Bojana, draga moja ...vidim ja ništa ti ne radiš po onom problemu, koji imamo u grupi, ali zato rešavaš pitalice i zagonetalice
                    Imamo neki problem u grupi? Ja ne vidim nikakav problem, čak šta više, ne da ne vidim problem, neg' ne vidim ništa u grupi

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      Imamo neki problem u grupi? Ja ne vidim nikakav problem, čak šta više, ne da ne vidim problem, neg' ne vidim ništa u grupi
                      Draga moja to i jeste problem, što ne vidiš ništa .
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • To vas je Indigo minirao, jer mu niste dozvolile ulazak u grupu, počeo je koristiti funkciju moderatora.

                        Comment


                        • Aaaaa, ma ne može on tamo ništa...

                          Na njegovu žalost....
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • kao slepac neki razmisljam o onoj gandalfovoj pitalici koji moj sam uzeo i da citam ovu temu bas me kopka nevidjeno...posto je profesor mozda diploma fakultetska diploma :/ mada zasto je ne bi dao za milion evra,tako da to otpada...daj broj od tog profesora :/ bas mu je fazon ono : eee znas sta se desilo sinoc ? sta brate ? maaaa bolje da ti ne pricam,reci cu ti kada se slegne prasina
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Cega profesor, odgovor ima veze s njegovim predmetom, mada pretpostavljam da je neki filozof, drustvenjak u svakom slucaju.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Aaaaa, ma ne može on tamo ništa...

                                Na njegovu žalost....
                                Ko kaze
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X