Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trač ili istina?

    Što je i nebitno, naravno.

    Mnogi španski sportisti komentarisali su na Tviteru finale US opena u kome je Novak Đoković u četiri seta pobedio branioca trofeja, Rafaela Nadala.Nole je posle prvog gema četvrtog seta, pri vođstvu od 2:1 u setovima i 1:0 u, ispostavilo se, poslednjoj deonici, zatražio medicinski tajmaut zbog bolova u leđima. Španski fudbalski reprezentativac Serhio Ramos nije mogao da se suzdrži kada je video da Đoković u nastavku duela sjajnom igrom grabi ka pobedi:

    "Đokoviću, a sada te ne bole leđa...?", napisao je desni bek madridskog Reala na svom nalogu na Tviteru, ali je naknadno obrisao taj unos, a ostavio samo sledeće reči:

    "Bio je, a za nas će uvek ostati broj jedan: Rafael Nadal. Laku noć svima".
    Vladane... pravi avatar ... napokon
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Vladane, jedino ako hoces da se kladimo da tog meca nece ni biti...
      A ako bude, naravno da necu da se kladim, pustila sam te jednom, 2x bi bilo bas sprevise...
      I mijenjaj taj avatar, mijesam te s Miljanom stalno... Super je slika, ali nadji neku isto tako super, samo da vas mogu razlikovati...

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Meni su ti najmiliji,ona se bar usudila da ti kaze da ti humor sucks i ja se potpuno slazem s njom.Mada se ja gotovo po automatizmu slazem s njom,to je nesto nevjerovatno
        Tennis

        Maja vise nije smjela ni da se kladi,a pitaj Bojanu koliko sam puta nju dobio,mislim da je reuzltat 15:2 ili 15:3
        mator covek, a ovako laze
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Hitno mi treba odgovor na ovo pitanje:

          Nemas je, ne zelis je, a kada bi je imao ni za sta je na svetu ne bi dao.

          Da li neko zna sta je to ?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Da nije cerka Gandalfe ?

            Comment


            • ^ ne znam ja odgovor, to nam je postavio jedan profesor, ali je rekao da cemo tek u poslednjoj skolskoj godini dobiti odgovor na ovo pitanje

              p.s. samo vi predlazite, sto vise predloga pre cemo stici do tacnog odgovora, ili ne
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Gandalf View Post
                Hitno mi treba odgovor na ovo pitanje:

                Nemas je, ne zelis je, a kada bi je imao ni za sta je na svetu ne bi dao.

                Da li neko zna sta je to ?
                Jessica Alba?
                Ljubav?
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • @Indigo

                  ko ne bi zeleo da ima Dzesiku Albu, a takodje i ljubav ?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Gandalf View Post
                    Hitno mi treba odgovor na ovo pitanje:

                    Nemas je, ne zelis je, a kada bi je imao ni za sta je na svetu ne bi dao.

                    Da li neko zna sta je to ?
                    Da nije privatna banka?

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sto se bana tice svako ko provocira i vrijedja treba da bude banovan.Ja sam ban potpuno zasluzio,samo sto je trebao duze da traje.Admini,SMovi i modovi bi morali da budu stroziji,ali vjerujem da ce i to biti vremenom,previse je popustanja!

                      Tuto nece onaj Akan da me pusti,ni uz kauciju

                      Zelio bih da i javno ponovim(po ko zna koji put) da mi je uzivanje citati postove forumasice tennis,da mi je jedna od najdrazih forumasica.
                      Takodje bih dodao se slazem sa njom u onoj borbi protiv notoriousa i taj covjek mozda misli da ima smisao za humor,ali kako ste vi primijetili koleginice tennis nema ga
                      Sve ovo nema nikakve dodirne tacke sa nasom opkladom,jednostavno sam osjetio potrebu da ovo napisem
                      Salji taj avatar,drago mi je da si pobijedila,na AOu se isto kladimo ili na WTFu
                      đe si Vladane, jadan ne bio

                      neće ti pomoći to šlihtanje, samo da znaš, nećeš mi omekšati srce. džaba i taj avatar, izgubio si i patićeš!

                      šalu na stranu, kod mene ovo ide malo drugačije. ja sam pobedila i neću kazniti tebe, nego ću nagraditi sebe. sledeće 2 nedelje kad naletim na tvoj post odmaraću oči i ne moram čitati šta pišeš.

                      u toku večeri ću ti poslati, nemam sad vremena. i rekli smo avatar i potpis.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gandalf: moze biti morbidno( nije moj stil), ali da nije smrt?!
                        U smislu nekih nesrecnih sudbina ljudi i sl..Kada se predje 90-a, pa dodje nemoc..

                        Igra reci: kada bi je.. se obicno upotrebljava za nesto neostvarivo ili ono sto zelis( a u stvari ne zelis)..

                        Indigo: komotno stavi nick Tadbas..

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Gandalf: moze biti morbidno( nije moj stil), ali da nije smrt?!
                          U smislu nekih nesrecnih sudbina ljudi i sl..Kada se predje 90-a, pa dodje nemoc..

                          Igra reci: kada bi je.. se obicno upotrebljava za nesto neostvarivo ili ono sto zelis( a u stvari ne zelis)..

                          Indigo: komotno stavi nick Tadbas..
                          Upravu si jako moguce da je smrt ;)

                          Comment


                          • Kako bre smrt ljudi?
                            kako mozes da das smrt?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Boki , sjajan potpis ;)
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Slazem se, stvarno je mocan
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X