Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A, pustili te davno... hm... priznaj da si špijunirao ovde?


    Mislim da Žika reče, finale je bilo u subotu, a sinoć/noćas proslava
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nisam,slabo sam bio kuci ovih dana,samim tim i pristupu netu

      Nego,bio je Gibonni u PG

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Sto se bana tice svako ko provocira i vrijedja treba da bude banovan.Ja sam ban potpuno zasluzio,samo sto je trebao duze da traje.Admini,SMovi i modovi bi morali da budu stroziji,ali vjerujem da ce i to biti vremenom,previse je popustanja!

        Tuto nece onaj Akan da me pusti,ni uz kauciju

        Zelio bih da i javno ponovim(po ko zna koji put) da mi je uzivanje citati postove forumasice tennis,da mi je jedna od najdrazih forumasica.
        Takodje bih dodao se slazem sa njom u onoj borbi protiv notoriousa i taj covjek mozda misli da ima smisao za humor,ali kako ste vi primijetili koleginice tennis nema ga
        Sve ovo nema nikakve dodirne tacke sa nasom opkladom,jednostavno sam osjetio potrebu da ovo napisem
        Salji taj avatar,drago mi je da si pobijedila,na AOu se isto kladimo ili na WTFu

        Za koleginicu tennis se slažem, volim čitati sve njene postove, osim one gdje spominje moj humor Što se tiče opklada tu nema humora, poznat si po tome što si dobio samo jednu opkladu, i to ti je Maja pustila

        Comment


        • Meni su ti najmiliji,ona se bar usudila da ti kaze da ti humor sucks i ja se potpuno slazem s njom.Mada se ja gotovo po automatizmu slazem s njom,to je nesto nevjerovatno
          Tennis

          Maja vise nije smjela ni da se kladi,a pitaj Bojanu koliko sam puta nju dobio,mislim da je reuzltat 15:2 ili 15:3
          sigpic

          Comment


          • Ako tennis i ti prepoznajete bilo kakav humor, ili pokušaje humora, u trenutku kada nemam ni najmanju namjeru, onda ću morati pokušati kao stand-up komičar. Taj automatizam ne bi da komentarišem, tj. ne smijem se zamjeriti forumašici Maji je žao da te pobjeđuje, a za Bojanu ne znam, nisam tad prisustvovao, moguće da širiš dezinformacije.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Ako tennis i ti prepoznajete bilo kakav humor, ili pokušaje humora, u trenutku kada nemam ni najmanju namjeru, onda ću morati pokušati kao stand-up komičar. Taj automatizam ne bi da komentarišem, tj. ne smijem se zamjeriti forumašici Maji je žao da te pobjeđuje, a za Bojanu ne znam, nisam tad prisustvovao, moguće da širiš dezinformacije.
              Maja ako smije neka prihvati za nedelju,Novak vs Delpo,da vidis da ja ne gubim,samo namjerno


              Originally posted by tuta bugarin
              ma
              nebi ti nikad ni izišo iz apcane
              da nisam ja ispotego veze urgirao kumijo molijo
              podjebavo dizvineš i stražu i komandira
              doslobodu mal mecta za mene
              a
              šteta je
              jar mogli smose tam ispričati čovečanski
              ai šire
              srakiu





              tuta bugarin
              diskusant bres fotelje
              lutajući reporter u ostavci
              osamljeti borac za bolje danasutra
              prekosutra okosutra nakosutra aiu ostale dane
              A znaci ti si me izvukao,nista mi Akan nije rekao,samo me pustio da izadjem
              Vala su te mogli poslati malo,da popijemo pivo ili onu rakiju sto sam ti obecao,ali bice prilike vjerujem
              sigpic

              Comment


              • Nemoj se samo za taj meč kladiti, bolje da Novak ne izlazi na teren. Nisam ni ja puno bolji, juče s rođakom opklada da će izaći manje puta na mrežu nego na Wimbledon-u, a on ko u inat, svaki gem leti naprijed, skoro duplo više izlazaka i sad živit ne mogu

                Tuto sve to treba potrpati u zatvor, nikada se oni opraviti neće.

                Comment


                • A tako je lepo bilo bez Vladana...

                  Comment


                  • Originally posted by tuta bugarin
                    jes
                    tosi dobro primetijo
                    od sviju je najgori oni akan
                    i sanjim klej isto tako takodžer
                    dosadiše sonim dominama kadgod ne vežbaju timarenje sonom konfrčastom konobaricom
                    svelkim sisama smaleckim minićom i sobilatim dekoltejom
                    paondak oni udri domine pa domine
                    štase mal ne prembacu pa
                    rešavaju ukrštete reči
                    jal šah
                    a
                    štaćeš
                    fini suto momci
                    opraviće se ioni
                    maoće oće
                    dabome







                    tuta bugarin
                    diskusant bres fotelje
                    lutajući reporter u ostavci
                    osamljeti borac za bolje danasutra
                    prekosutra okosutra nakosutra aiu ostale dane
                    Ma dosadise brate,posebno Akan,samo su im domine u glavi.
                    Dok sam bio u apcani njih dvojica su samo domine igrali,ponekad stvarno i sah i to ti je sve,cak i ne piju,a probao sam da ih potkupim nekim vinjakom,ali dzaba
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo tuto, nema opuštanja kada cepaš karte ispred ženske grupe ili čuvaš stražu, kao oko ove apsane.
                      Mnogo ste opušteni tamo...pazi šta radiš inače puštam i tvoju gocpoju u grupu, pa ti vidi
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Nemoj se samo za taj meč kladiti, bolje da Novak ne izlazi na teren. Nisam ni ja puno bolji, juče s rođakom opklada da će izaći manje puta na mrežu nego na Wimbledon-u, a on ko u inat, svaki gem leti naprijed, skoro duplo više izlazaka i sad živit ne mogu

                        Tuto sve to treba potrpati u zatvor, nikada se oni opraviti neće.
                        Ma dobijam,ali nece ona prihvatiti,ne smije

                        Originally posted by Ljuba90 View Post
                        A tako je lepo bilo bez Vladana...
                        Dobar dan druze Ljubisa!
                        Originally posted by tuta bugarin
                        al siti naivat
                        kurmoj jeon tebe puctijo
                        neg samig ja poslao didu u komandu
                        rekoim daće daim dadnu duzmu na revers nova šatorska krila
                        ono imse staro izdrondcalo doklen su vežbali timarenje u šumicu povr apcane
                        sonom konfrčastom konobaricom
                        svelkim sisama smaleckim minićom i sobilatim dekoltejom
                        pa
                        jaim tako reko
                        aoni omak odletiše
                        iakan i klej
                        ion ion
                        oba
                        pa ko nebi
                        ato sfinjak štasi reko
                        štaš mladi su ne piju ne puše nebi ni žemske poceli da ganjau daig nisam umbacijo u biznis stimarenje
                        al
                        jopet
                        mladisu nauciće
                        mlados ludos






                        tuta bugarin
                        diskusant bres fotelje
                        lutajući reporter u ostavci
                        osamljeti borac za bolje danasutra
                        prekosutra okosutra nakosutra aiu ostale dane

                        E vala jes',taman mladost ludost moj dobri Tuto!
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije ga bilo 7 dana,Tuta ga prestigao po reputaciji i sad pokusava da se vrati na prvo mesto...Zabranjujem lajkovanje Vladanovih postova!

                          Comment



                          • Samo te molim da ne zabranjujes ovu sjajnu opciju i ako moze da se dodaju jos statusi,imao bih ponesto da objavim

                            Inace gledaj Parks and Recreation,premocan je sitkom
                            I javno da se zahvalim altlosti na preporuci
                            sigpic

                            Comment


                            • Gledao sam ja Parks and Recreation cim je izasao

                              Evo ja cu ti lajkovati post,samo zato sto toliko volis tu opciju. A za statuse cu da vidim sa nadleznima.

                              Comment


                              • E fala ti,necu ti ovo zaboravit'
                                Vidji to molim te,a bilo bi stvarno odlicno kad bi nam forum jos malo licio na fejs
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X