Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je bilo sa Vladanom,nisam u toku?

    EDIT: iskuliraste me maksimalno
    Last edited by Drunken Whaler; 07-09-11, 14:29.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Nisam hteo nista da pisem ali moram...
      Kao prvo zivi i pusti druge da zive, ima toliko onih koji su ovde samo da bi provocirali i ponasaju se kao mala deca ako vam se slucajno ne poklapaju misljenja...

      @Panchev, kao drugo, ja ne vidim nikakav zakon, u stvari jos uvek ga nema ko zna sta ce jos sve smisliti, koji propisuje da se mora navijati za Novaka ako si Srbin, demokratsko drustvo, svako ima pravo slobode misljenja i govora....

      Kao trece svi smo mi razliciti, svako ima neka svoja uverenja, svoja miseljenja, i stvari do kojih drzi...
      Inace smo mi Balkanci poznati po takvom burnom teperamentu i ovo sto se desava me uopste ne cudi, ali opet moraju postojati neke granice i neka pravila kojih se moramo pridrzavati....

      Ono sto me takodje nervira na ovom forumu je silovanje gramatike i uopste srpskog jezika.
      Konstrukcija jedne obicne proste recenice ne moze biti problem cak iako imas elementarno obrazovanje.
      Znaju da koriste internet a ne znaju sta se pise sa malim a sta sa velikim slovom, kada ide zarez a kada tacka.
      Jedan od forumasa sa tenisa, al necu reci koje prepoznace se sam....

      A valda ce ga pobedi ti , ima on igru za svaku podlogu , samo neznam sta muse se desava u poslednje vreme..,,..

      Mislim,nemogu da verujem da igra toliko lose ipak je on vise struki osvajac Gren Slema.

      I zamislite sada kada bih ja rekao nesto njemu, prvo bi mi opsovao sve zivo, pa bih ja jos morao da mu se izvinim.....

      Uglavnom poenta price je spam, ne kazem desi se ponekad slucajno, ali najvise bodu oci oni komentari tipa
      Ja cu sada spavati samo tri sata zato sto Federer nije pobedio na vreme...
      Bio sam napolju pa nisam video ovaj poen dosao komsija da mi trazi bicikl i morao sam da mu pozajmim
      I onda se na tu prica nadovezu jos par forumasa i odjednom niko ni ne prati turnir nego se prica o tome kako ce mu komsoja izbusiti gume na biciklu
      Itd ima jos...
      Al to ne treba da se pise u temi turnira, nego treba da se pise ovde, tema se i zove SPAM, pa tu pises o cemu god zelis, eto ja sam mnogo puta pitao i za savet ovde i dobro ste mi pomagali....
      Rasprave od talentovanim teniserima, o podlogama, o H2H, o trenerima, opremi, visini mrezice, sudijama itd vodi se u Opstim Teniskim diskusijama....

      Fora je sto su dosta dobrih forumasa prestali pisati bas zbog toga jer ne zele da ulaze u konflikt sa gore pomenutima.....
      Last edited by Indigo; 07-09-11, 14:12.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ako kazem da je post bio samo okidac, to znaci da vec duze vreme razmisljam o ovome, sigurno nisam reagovala na prvu loptu.
        E vidis, nije da pomalo zadirkujemo jedni druge, posto je toga uvek bilo, ali sad otvoreno provociramo jedni druge i tu je najveca razlika.

        Ali ako ti smatras da je sve super, tj. ako vecina smatra da je sve odlicno na teniskom delu, nikad bolje, onda mi nista drugo ne preostaje nego da se povucem i samo posmatram, posto ocigledno nisam u pravu.

        Otvoreno provociramo jedni druge To je obično zadirkivanje, nema tu provokacije. Previše ozbiljno shvataš neke situacije, a sama kažeš da pojedinci reaguju kao da im život zavisi. Napišem npr. kakav Feki, i to je provokacija, a jasno je da je zezanje. Skočila si na prvu, jer se radilo o RF, da je neko spomenuo Rafu, riječi ne bi rekla.
        Gdje sam napisao da je sve super? Objašnjavam koji su razlozi zbog čega nije sve super, nemoj da izvrćeš bez razloga. Nije super, može mnogo bolje, ali je kvantitet stupio na scenu, ne moram valjda 100x ponavljati. Obično su iste osobe u konfliktu, i nema ih previše.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Skočila si na prvu, jer se radilo o RF, da je neko spomenuo Rafu, riječi ne bi rekla.
          Da ponovim:
          Ako kazem da je post bio samo okidac, to znaci da vec duze vreme razmisljam o ovome, sigurno nisam reagovala na prvu loptu.

          a duze vreme nije 10 minuta...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Boki,Vanja recite koji su ti clanovi?
            Ti si prvi tipican primer,pa valjda si to mogla da zakljucis dosad a navescu ti jos neke CW je No.2,Majabl No3.Aca grobar No.4 .neznam treba li jos ,i da slazem se da treba odrzavati neku vrsti "reda i discipline" ali kako ocekujes da ne dodje do kontra reakcije recimo mene npr.kad skaces na iole mali provokativni post tvog "bozanstva", ti redovno sve citas ali nisi jedina i teras "mak na konac"i ocekujes da druga strana podvije rep,to ces tesko docekati,slazem se da svakog treba "adekvatno upozoriti" za nesto sto nije "normalno"ali tvoja reakcija kao jednog od vaznih "faca foruma"prema meni ,po mom misljenju nikad nije bila fer i svojim postovima me prosto teras da napravim"faul"pa da me neko "kazni"pre si ti to radila a sad to radi "druge vazne face" necete tako poboljsati kvalitet diskusija .po mom misljenju vec samo dobiti sve vise oportunista

            Comment


            • Majabl je jedna od najnormalnijih osoba na forumu.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Majabl je jedna od najnormalnijih osoba na forumu.
                Zar je neko rekao da neko nije normalan ovde, to jos nisam cuo

                Comment


                • Svi koji se otvoreno izjasnjavaju za nekog tenisera i koji prvi pisu vesti u njihovim temama, to su sve ljudi sirokih shvatanja od njih nikada neces cuti da tu i tamo isprozivaju ostale. Ja najvece prozivke primecujem od clanova koji navijaju za Novaka, ne u smislu da navijaju za njega kao tenisera, vec za sve ono sto on po njima predstavlja, srpstvo, otadzbinu i ne znam sta jos. Ali takvima ne mozes objasniti neke stvari, ne samo na forumu nego i ovako u zivotu, tako da nam preostaje da se nadamo da ce sami sebe smoriti svojim postovima i ne odgovarati na njihove provokacije.
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Nisma u toku a bas mi je mrsko citati postove ali ja sam na ovom forumu negativna iskustva imao samo sa Novakovim "navijacima"

                    Comment


                    • Ti si skočila na moj post bez razloga, a onda naknadno objašnjenje, kako su stalno prepiranja na forumu, okidač i sl. kontradiktornost. Šta mene briga što je tebi okidač nestabilan i što si spremna na pucanje, to nije moja stvar. Koristiš bold, da nisam možda slijep?

                      @Boki
                      Del Potro nema pojma, ali Maja to ne vidi kao provokaciju


                      Sada je za očekivati navalu protivničkih navijača, i spominjanje kako su Novakovi najgori, generalizovanje stvari itd. Slijedi spektakl, samo što počinje košarka, a nadam se i tenis, pa neću moći prisustvovati.

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        Svi koji se otvoreno izjasnjavaju za nekog tenisera i koji prvi pisu vesti u njihovim temama, to su sve ljudi sirokih shvatanja od njih nikada neces cuti da tu i tamo isprozivaju ostale. Ja najvece prozivke primecujem od clanova koji navijaju za Novaka, ne u smislu da navijaju za njega kao tenisera, vec za sve ono sto on po njima predstavlja, srpstvo, otadzbinu i ne znam sta jos. Ali takvima ne mozes objasniti neke stvari, ne samo na forumu nego i ovako u zivotu, tako da nam preostaje da se nadamo da ce sami sebe smoriti svojim postovima i ne odgovarati na njihove provokacije.
                        Objasnjeno da ne moze bolje!

                        Comment


                        • Dobar ti avatar.
                          Pa ne mogu pored mačaka da miševi kolo vode.
                          Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

                          Comment


                          • Tuto, je l' nam ostalo koje pivo od sinoc? Vrucina pa sam misliJo da ih dokrajcimo ako ima
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by BOKI1969 View Post
                              Ti si prvi tipican primer,pa valjda si to mogla da zakljucis dosad a navescu ti jos neke CW je No.2,Majabl No3.Aca grobar No.4 .neznam treba li jos ,i da slazem se da treba odrzavati neku vrsti "reda i discipline" ali kako ocekujes da ne dodje do kontra reakcije recimo mene npr.kad skaces na iole mali provokativni post tvog "bozanstva", ti redovno sve citas ali nisi jedina i teras "mak na konac"i ocekujes da druga strana podvije rep,to ces tesko docekati,slazem se da svakog treba "adekvatno upozoriti" za nesto sto nije "normalno"ali tvoja reakcija kao jednog od vaznih "faca foruma"prema meni ,po mom misljenju nikad nije bila fer i svojim postovima me prosto teras da napravim"faul"pa da me neko "kazni"pre si ti to radila a sad to radi "druge vazne face" necete tako poboljsati kvalitet diskusija .po mom misljenju vec samo dobiti sve vise oportunista
                              A ti bi trebao da se pogledas u ogledalo...
                              Kad se neko ne slaze sa tobom, oko najmanje stvari, izbombardujes ga sa "dobronamernim" privatnim porukama, da taj proklinje trenutak kad je kliknuo reply na tvoj post.

                              Originally posted by notorious View Post
                              Ti si skočila na moj post bez razloga, a onda naknadno objašnjenje, kako su stalno prepiranja na forumu, okidač i sl. kontradiktornost. Šta mene briga što je tebi okidač nestabilan i što si spremna na pucanje, to nije moja stvar. Koristiš bold, da nisam možda slijep?
                              Ja ne znam da li si slep ili ne shvatas ili se pravis da ne shvatas, ali ako kazem okidacki post, to valjda znaci da ih se toliko nakupilo da je vec bilo previse i da vise nisam htela da cutim, nego sam reagovala.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • [QUOTE=bojanaBG;594183]A ti bi trebao da se pogledas u ogledalo...
                                Kad se neko ne slaze sa tobom, oko najmanje stvari, izbombardujes ga sa "dobronamernim" privatnim porukama, da taj proklinje trenutak kad je kliknuo reply na tvoj post.

                                Neznam na koga to mislis na sebe ili mene ,pogledaj malo ko je koga vise "izbombardovao" prvo si mi ti to predlozila kao "opciju"a ja sam samo odgovarao na tvoja "ubedjivanja" evo i sad me ocigledno provociras svojom odgovorom na moj post gde si me otvoreno pitala na koga mislim i nasla se uvredjena sto sam te spomenuo,dalje kad neko cita tvoje obracanje meni pises kao da si "zrtva"a ja ti kazem da je to sasvim suprotno a i sama znas genezu naseg prepucavanja nebih da zamaram ostale,i da nemoj da proklinjes dan ja ti PM vise nikad necu poslati (naravno ako mi ti ne posaljes)to sam ti vec rekao a ti to vadis kao argument za proklinjanje neceg al dobro tvoj nacin rezonovanja stvari,mogu ti samo reci "opet dobronamerno "da se lako primas i najmanje cimanje forumasa i isterujes pravdu i ocekujes da ce neko stati,ja sigurno necu,a predlazem ti da me kaznjavas svaki put kad prekrsim pravilnik foruma a dalja "razmena misljenja sa tobom po meni nevodi nicemu,pa ti predlazem kompromis, mada je trebao doci sa tvoje strane kao"vazne face"foruma nemoj odgovarati na moje postove- a ako prekrsim pravilnik -kaznjavaj mislim da je to ok ,prema ostalim forumasima

                                Comment

                                Working...
                                X