Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj lepi post upućen muškim šovinistima, tamo u Off Topic, obrisali su sa ostalim, ali nema veze sačuvala sam ga ... jer znam da će trebati opet...
    Last edited by miloolja; 07-09-11, 11:43.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by tennis View Post
      da li neko zna na koliko su banovani, pošto sam produžila boravak na forumu zbog opklade sa Vladanom?

      Nije valjda da nećeš više dolaziti ko će mi kontrirati svaki post

      Comment


      • Hoćeš ja?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Hoćeš ja?

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG
              Ovo nije tema za USO, ali je definitivno nesto o cemu treba pricati.
              Ne znam da li si primetio, ali na 1 kvalitetan post, dodje 4-5 spama/svadjanja/prepucavanja itd., a tako ovde nije bilo ranije. Navijaci su se toliko podelili i toliko se svadjaju (cast izuzecima), kao da nam zivot zavisi od toga da li ce Djokovic, Nadal, Federer ili neko cetvrti osvojiti USO (ili bilo koji drugi turnir).

              To se zove kvantitet, to je normalno. Uvijek ima prepucavanja i uvijek će ih biti. Da li nekome život zavisi od njih, čisto sumnjam, ali ljudi ili djeca brane svoje stavove i ne daju na svoje, baš kao što si ti skočila na ovu moju "provokaciju". Ako se ne varam, tvoja su očekivanja da ne bude prepucavanja na forumu, gdje ima navijača najvećih konkurenata. Sve je više članova foruma različite navijačke opredijeljenosti, različitih karaktera i generacija, tako da nema potrebe da doživljavaš kao neku propast foruma. Ako si htjela da ne bude tako, trebala si blokirati registraciju na forum, i provokatori kao ja i ostali, ne bi kvarili idiličnu atmosferu. 100 ljudi 100 ćudi.

              Comment


              • Kao prvo, ovo nije moj forum, pa da ja blokiram registraciju ja ovo radim na cistoj dobrovoljnoj bazi, kao i svi ostali moderatori i administratori.
                I pretpostavljam da niko od nas nije bas odusevljen kad dodje kuci da mora ovde da izigrava policajca i da prebacuje postove, smiruje situaciju itd., sigurno bi nam bilo lepse kad bi postojao neki stepen tolerancije.

                A tvoj post je bio samo okidac, posto ovakva atmosfera traje vec duze vreme. Pre je bilo moguce diskutovati, pricati o razlicitim stvarima i saznati nove stvari o tenisu, to trenutno nije moguce.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa dobro, treba se onda zapitati zašto je to tako. I šta treba menjati... Očigledno da sistem koji je ranije funkcionisao, više ne daje rezultate...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Idemo jovo na novo. Takva atmosfera traje već duži period, upravo iz razloga koje sam ti naveo u prethodnom postu. Kako ti očekuješ da sve bude ok, ako se stalno novi prijavljuju, ako nas ima od 7-77 godina, kada je navijačka podijeljenost između najvećih konkurenata itd.? Nije tvoj forum, ali si kao jedna od glavnih na forumu mogla to predložiti. Nemoguće da nisi bila svjesna, da će stalnim prijavljivanjem, doći do ovoga. Moguće je i sad diskutovati, valjda ima tema za takve stvari, dok je USO valjda tema gdje analiziramo mečeve i pomalo zadirkujemo jedni druge Moj post je bio okidač da ti odreaguješ, kakve reakcije očekuješ od školaraca?

                    Comment


                    • Ako kazem da je post bio samo okidac, to znaci da vec duze vreme razmisljam o ovome, sigurno nisam reagovala na prvu loptu.
                      E vidis, nije da pomalo zadirkujemo jedni druge, posto je toga uvek bilo, ali sad otvoreno provociramo jedni druge i tu je najveca razlika.

                      Ali ako ti smatras da je sve super, tj. ako vecina smatra da je sve odlicno na teniskom delu, nikad bolje, onda mi nista drugo ne preostaje nego da se povucem i samo posmatram, posto ocigledno nisam u pravu.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG
                        A je l' moguce slati postove bez provokacija?
                        Muka mi je vise od ove atmosfere i od prepucavanja, ovo nije vise nije SK forum kakav je bio i kakav treba da bude.
                        Za takvu atmosferu "zaslugu"nose i "aktivni"clanovi foruma (vecinom) jer podrzavaju "pljuvanje po nekim"teniserima dak su njihovi idoli zasticeni kao "beli medvedi" posebno se to odnosi na "vazne face"foruma naklonjenih Rafi i Rogeru i umesto da daju primer kako bi se trebalo komunicirati sami pokrecu prepucavanja i ocekuju da ce njihova biti zadnja,njihove sale su "prihvatljive" a nase sale "uvreda" njihova misljenja ispravna a nasa pogresna itd.

                        Comment


                        • Nista od "ovoga" ne bi bilo kada bi smo "svi" imali manje slobodnog vremena.. Za sada koliko vidm velika vecina ima vremena i za izvoz..
                          Relax, cool and don't care..

                          bojanaBG: tesko je prihvatiti da neko iz moje zemlje mrzi Novaka, pa sam eto i to prihvatio.. Mnogo je tu razlika, da bi sve bilo idealno i bajno..

                          Jedino ne primecujem ko to izostaje?

                          Comment


                          • Originally posted by BOKI1969 View Post
                            Za takvu atmosferu "zaslugu"nose i "aktivni"clanovi foruma (vecinom) jer podrzavaju "pljuvanje po nekim"teniserima dak su njihovi idoli zasticeni kao "beli medvedi" posebno se to odnosi na "vazne face"foruma naklonjenih Rafi i Rogeru i umesto da daju primer kako bi se trebalo komunicirati sami pokrecu prepucavanja i ocekuju da ce njihova biti zadnja,njihove sale su "prihvatljive" a nase sale "uvreda" njihova misljenja ispravna a nasa pogresna itd.
                            S tim sto se o tome ne prica i cesto je lose iznositi takav stav... Iskusio sam to, kada sam izneo misljenje da nije u redu da se diskriminisu neki clanovi i njihovi ljubimci, receno mi je da smaram sa tim i da mi se prividjaju stvari... A potom su me i par puta (bezuspesno) provocirali, no presao sam preko toga, jer sam postao tolerantniji od kako sam ovde i zbog toga sam zahvalan svima sa kojima imam kontakt. Izgleda da ipak nisam jedini kome se prividja...

                            Comment


                            • Boki,Vanja recite koji su ti clanovi?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Vec sam napisao to i ranije, nemam zelju da se ponavaljam... Imam zdrav odnos sa svima kad pisem na navijackim temama, u Opstim teniskim diskusijama sam izneo svoje misljenje na temu koju je Indigo jos ranije postavio, rekao sam i zasto mi je trebalo malo duze da odgovorim, a odmah sam dobio komentar na moje misljenje, dok za druge to nije bio slucaj, koliko sam video. U svakom slucaju, pisem na navijckim temama, evo sad zbog situacije na TADBASu, ali inace ne pisem, i to mi je dosta... Ostalo citam, ali nemam zelju da ostavljam svoj doprinos. Nadam se da cete to ispostovati i da cete me zaobici sa provokacijama, iskreno bih vas molio.

                                Comment

                                Working...
                                X