Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dobrodosao ti nama ovde, a ja cisto sumnjam da postoji bilo kakav sukob izmedju kosarkasa i tensiera ;)
    i druga stvar, ovo je sve jedan forum, malo je glupo odvajati clanove...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • O, hvala.
      Ma desavaju se neke carke, al bolje spreciti nego leciti.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Moram da te oznacima kao "krivca" sto sam uopste i zasao tamo..
        Bio sam vodjen tvojim postom, kad ono ispade na kraju "papazjanija"..;)

        Kosarka mi je vrlo drag sport( i najvise znam o njoj kada su sportovi u pitanju)..
        Ali dzabe kada tamo nema sa kim(tj. 95%) da se diskutuje..

        Rukomet volim da pogledam kada su velika takmicenja u pitanju.. Ovako jok..
        To si dobro primetio, sve neki tutankamoni i bizmuti a jos vole onu satro kosarku....
        Gledaju onog Ljebrona, Brajanovica i Duran Duran...
        Aj da to lici na kosarku kao sto su igrali Kicanovic, Dalipagic, Divac pa to milina...
        Nego to cirkus brate, pa meni ako se gledaju bahanalije i akrobacije ja odem u cirkus i uzivam...uostalom to mu dodje isto ima i tamo kaskadera koji prolaze kroz obruc, a jos ono takmicenje u kucanju sve sto vise gledam kontam da je fora pokidati obruc nema tu nikakvog umetnickog dojma nego cista zivotinjska snaga.... Kosarka ako se to tako moze i nazvati je u ozbiljnom problemu...
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Pre svega svako dobro zelim.
          Vladane, nije u redu da prozivas Branislava u temi u kojoj on ne zalazi?
          Zapravo ako imas problem sa njim resi preko PM, a ne na ovakav nacin samo da ''siris'' sukobe izmedju kosarkasa i tenisera.
          Uzivaj Maricu,nema ovo veze s tobom,niti si mu ti advokat.Zalazio je on i ovdje i svasta pisao,a posto se ponasa kako se ponasa prozivki ce biti.Covjek koji je u 4. deceniji i ima toliko mrznje u sebi mora da nadje nacin da se izbori sa njom.Ja kao sto vidis nisam ni zapoceo nikakav sukob izmedju kosarke i tenisa.Dok se LBJ sprda ovaj je itekako ozbiljan i ima problem na kojem mora da poradi.
          Sto se pak kosarke tice,izuzetno mi je drag sportt i kad neki ukapiraju da je ovo sve jedan forum i da nismo neprijatelji onda ce sve biti u redu.Ipak,neki to nikad nece ukapirati,pa iako imaju IQ preko 200
          sigpic

          Comment


          • Zna li ko kao se zove radnja racunara u Bg-u ono kao staro za novo i te fore..Reklamirao ih je onaj bucmasti lik...?

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              dobrodosao ti nama ovde, a ja cisto sumnjam da postoji bilo kakav sukob izmedju kosarkasa i tensiera ;)
              i druga stvar, ovo je sve jedan forum, malo je glupo odvajati clanove...

              Ko kaze, ima bre da napravimo svoj forum i da ovaj oborimo odmah posle toga!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by draza View Post
                Zna li ko kao se zove radnja racunara u Bg-u ono kao staro za novo i te fore..Reklamirao ih je onaj bucmasti lik...?
                Koji bucmasti?

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Koji bucmasti?
                  Ne znam mu ime,ali bilo ga je na pinku,foxu i stalno je nudio povoljnu opciju da moze da se zameni stari za novi uz neku doplatu...Meni nesto u glavi Forum racunari,ako to nije u pitanju...

                  Comment


                  • Originally posted by draza View Post
                    Ne znam mu ime,ali bilo ga je na pinku,foxu i stalno je nudio povoljnu opciju da moze da se zameni stari za novi uz neku doplatu...Meni nesto u glavi Forum racunari,ako to nije u pitanju...
                    Doci ce ti Pink glave..
                    Moze biti Forum racunari..
                    Ako jos postoje.. Bili su u Juznom Bulevaru..
                    U toj bransi su najjaci Gigatron i WinWin..

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Doci ce ti Pink glave..
                      Moze biti Forum racunari..
                      Ako jos postoje.. Bili su u Juznom Bulevaru..
                      U toj bransi su najjaci Gigatron i WinWin..
                      Druze,pink je jedino sto ne gledam...sto ja kazem da deci treba zabraniti do 18,a posle kako hoce...Hvala ti za ove informacije.

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Doci ce ti Pink glave..
                        Moze biti Forum racunari..
                        Ako jos postoje.. Bili su u Juznom Bulevaru..
                        U toj bransi su najjaci Gigatron i WinWin..
                        Gigatron & WinWin FTW!!!

                        Comment


                        • Procitajte Tenisku 2011. da vidite kako AK i ja to radimo
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakvu analizu klej i ja spremamo, ti i akan cete ispasti smesni
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Obecao sam bio otvaranje teme o Royal openu, ali stvarno sam bio sprijecen da to uradim... I muka mi je tragati, ali sigurno mi je veliki broj ljudi vestitao rodjendan, prije nekoliko dana... Hvala svima!

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Kakvu analizu klej i ja spremamo, ti i akan cete ispasti smesni
                                Pff jedna analiza naspram ovoga sto mi radimo.Ma ne budite smijesni
                                Originally posted by M_G_S View Post
                                Obecao sam bio otvaranje teme o Royal openu, ali stvarno sam bio sprijecen da to uradim... I muka mi je tragati, ali sigurno mi je veliki broj ljudi vestitao rodjendan, prije nekoliko dana... Hvala svima!
                                Nema na cemu,jesi li dobio one urmasice sto sam umijesio?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X