Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok.

    Comment


    • Ma samo da on ne otkaže Davis Cup

      Comment


      • Vladane,
        Kakav je ono draw challenge?

        Comment


        • majo izvini
          ali stavio je da Djokovic dobija Federera
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Opasno koci forum...Ne znam sta mu je.Jedva ispisah ovu recenicu.

            Comment


            • Dobar mu je Draw, nisam ono ocekiv'o od njega

              EDIT: Znaci, so obzirom na Vladanov Draw, Del Potra mozemo odmah da otpisemo
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Zelim Novaka i Delpa u finalu,iako su male sanse za tako nesto cisto da probam
                sigpic

                Comment


                • Saznao sam kako se zove cura sa Indigovog avatara
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Nažalost, ja znam ko je na Indigovom avataru, ne nažalost zbog nje nego zbog toga što mi neko preporučio da pogledam tu seriju

                    @Vladane, a je li ti znaš ko je izrekao ovo u mom potpisu?

                    Comment


                    • Omar Litl

                      Comment


                      • Altlosta slazem se u potpunosti i ja krenuh,srecom nisam se mnogo zadrzavao
                        Naravno da znam,premocna je serija,a Omar mi je uz Stringa omiljeni negativac
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako negativac, Omar???? Stringer me maaalko razočarao na kraju, prevagnula sam ka Avonu, ali baš je lepo bilo gledati ga

                          A jeste gledali Shield? Nije baš toliko inteligentna kao Wire, ali jaako dobra!!!

                          Comment


                          • Pa dobro,nije bas uzorni gradjanin
                            Glumi i u Office i tamo zene iz kancelarije vole da ga gledaju i cesto dolaze kod njega kao imaju nekog posla,pa da im pomogne
                            Ekipa koja je radila Homicide je odradila jos bolji posao u Wire,svaka im cast stvarno
                            Nisam,kanim se da skinem Criminal Minds,kazu mi da je odlicna serija,gledao sam Unusuals i uopste mi nije jasno zasto su stali samo na jednoj sezoni
                            sigpic

                            Comment


                            • Mrzim vas
                              samo izbacujete neke nove serije, ja ih imam toliko, ne znam kad cu stici sve da odgledam

                              a ko je taj koga zene vole da gledaju?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ejs, glumi u Office, bio u jednoj epizodi

                                Unusuals nisam gledala, bzvz da gledam znajući da ima samo jedna sezona... A Criminal Minds nije loša, ali to je više ono svaka za sebe, nema baš neku širu priču; mene je Wire najviše i oduševila zato što su tako realno i suštinski objasnili kako funkcioniše jedan sistem, svaka sezona je bila jedna celina, jedan deo društva i onda na kraju vidiš kako svi ti faktori utiču na društvo, tako kompleksno odrađeno, dok je Criminal Minds kao CSI samo sa serijskim ubicama...

                                Comment

                                Working...
                                X