Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa tu su roditelji krivi, kakvi nokti, kakav mobilni itd. sa 7 godina
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • I moji imaju mobilni i to bolji od mog!
      Ovaj mali danas hoce da ide samnom nesto do centra, i trazi gel za kosu da napravi faca frizuru, ja mu odnesem a on meni kaze sa tim samo sabani mazu kosu kao u principu ti si mentol!
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Indigo,ti mali ce biti gori djilkosi nego ja i ti...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Naravno da su roditelji krivi, ali danas je bas tesko normalno vaspitati dijete... Ja se iznenadim kad vidim "normalno" dijete na ulici... Pogotovo u BL... U Slo je malo drugacije... ;)

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            I moji imaju mobilni i to bolji od mog!
            Ovaj mali danas hoce da ide samnom nesto do centra, i trazi gel za kosu da napravi faca frizuru, ja mu odnesem a on meni kaze sa tim samo sabani mazu kosu kao u principu ti si mentol!
            Znaci nisam jedini koji ovo misli
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Bolje da nisam

              Samo da pofalim naseg SMa koji je jos jednom dao nevjerovatne analize,stvarno covjek izuzetno komentarise tenis i pravi je covjek za funkciju,pomaze forumu!
              Onaj,nisam te najbolje razumio?!Na koga mislis.

              Comment


              • Ne mogu nađem smajl smijanja onog čike sa zelenom kapom, postao je najpopularniji i nestao Bojana interveniši


                Indigo, zaostao si za djecom koja su tek prohodala, nije lako biti đilkoš.

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  Naravno da su roditelji krivi, ali danas je bas tesko normalno vaspitati dijete... Ja se iznenadim kad vidim "normalno" dijete na ulici... Pogotovo u BL... U Slo je malo drugacije... ;)
                  Molim te nemoj, nedavno bila jedna slovenka, otisla je kuci pre par dana, kad mi je pocela pricati sta tamo rade i koliko je slobodnije i otvorenije neg ovde priznao sam da sam obican saban...
                  Ona je 94 a sta je vec sve radila i sta im tek tamo dopustaju znacii juuuu...

                  Igrali smo karte u skidanje, i svasta nesto, jos gore nego ovde, bar po onom sto sam video
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Indigo je l' na ovog mislis?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Noto

                      Igrali smo karte u skidanje

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Znaci nisam jedini koji ovo misli
                        Pa nisi,tu sam i ja...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          Znaci nisam jedini koji ovo misli
                          Dacho razumem ja tebe, ipak ste vi generacija
                          Kad ide onaj crtani sa kockastim mentolima i letecom pijavicom
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Molim te nemoj, nedavno bila jedna slovenka, otisla je kuci pre par dana, kad mi je pocela pricati sta tamo rade i koliko je slobodnije i otvorenije neg ovde priznao sam da sam obican saban...
                            Ona je 94 a sta je vec sve radila i sta im tek tamo dopustaju znacii juuuu...

                            Igrali smo karte u skidanje, i svasta nesto, jos gore nego ovde, bar po onom sto sam video
                            Ne moze biti slobodnije nego u Srbiji sigurno...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Molim te nemoj, nedavno bila jedna slovenka, otisla je kuci pre par dana, kad mi je pocela pricati sta tamo rade i koliko je slobodnije i otvorenije neg ovde priznao sam da sam obican saban...
                              Ona je 94 a sta je vec sve radila i sta im tek tamo dopustaju znacii juuuu...

                              Igrali smo karte u skidanje, i svasta nesto, jos gore nego ovde, bar po onom sto sam video
                              Indigo, ta '94. nije dijete, ja mislim na djecu.
                              Radila sam jedno vrijeme tamo u skoli i nema mobilnih, nema noktiju, zna se sta djeca jedu i gledaju i kad idu u krevet i slicno... Ovdje se to nista ne zna... Ili je to mozda zato sto sam ja bila u manjoj sredini... U svakom slucaju, djeca su mnogo ljepse vaspitana... ;)

                              Comment


                              • Ako pricate o sexu onda se momci i devojke sa zapada mnogo ponasaju slobodnije po tom pitanju nego ovde,tu nema diskusije...
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X