Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo reci ono sto je rekao Miljan "nemojte mi davati dislajkove" i ja cu te poslusati
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Au, ovo je bas izazov...

      Comment


      • E ako sam ja trol,onda ti i ja vise nismo BFF...

        Comment


        • Molim vas recite Dachi da mi je na ignore i da ne vidim sta pise
          Trolu jesi li gledao United?
          sigpic

          Comment


          • Posto sam ti na ignore onda ti mogu davati dislajkove do sutra i neces primetiti,jel tako?
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Dacho,na ignore si Vladanu,srami se...

              Naravno da sam gledao premocni UTD.

              Comment


              • Pa gde si Vladane?
                posto vidim koliko si odusevljen novom opcijom na forumu dobio si i od mene jedan lajk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment




                • Ako se Miljanu svidja i meni se svidja
                  Dje li je Patcev,da mu dam jedan lajk odmasadodma

                  Au ne stigoh da vidim film,nadam se da cu naci malo vremena za vikend
                  sigpic

                  Comment


                  • odmasadodma

                    Comment


                    • Vratio se Vladan, svi smo bili zabrinuti, znamo da dole puca kamen od vrućine+ poodmakle godine, ali dobro je izdržao je

                      Comment


                      • Tamo duva neki vruc vjetar, ne znam kako se bori sa tim
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Pa njemu odgovaraju ove vrucine, cirkulacija nije vise kao ranije, tako da je njemu sad ustvari bas prijatno
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Suv je vazduh,a vruc, to je dobro za kosti
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Vratio se Vladan, svi smo bili zabrinuti, znamo da dole puca kamen od vrućine+ poodmakle godine, ali dobro je izdržao je
                              Bolje da nisam

                              Samo da pofalim naseg SMa koji je jos jednom dao nevjerovatne analize,stvarno covjek izuzetno komentarise tenis i pravi je covjek za funkciju,pomaze forumu!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Bolje da nisam

                                Samo da pofalim naseg SMa koji je jos jednom dao nevjerovatne analize,stvarno covjek izuzetno komentarise tenis i pravi je covjek za funkciju,pomaze forumu!

                                Neće da piše analize, zato što zna da ćeš mu ti obrisati.

                                Comment

                                Working...
                                X